Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 20:46, Szumo napisał:

Ja powiem tak: Countera fajnie się ogląda i gra, w ET fajnie się gra. W counterze jednak są
większe emocje niż w ET. Chociaż ET też potrafi przyciągnąć i to na długo. :) Ja osobiście
bardziej lubię CS''a niż ET, bo ET za bardzo skomplikowane jest :P


E tam skomplikowany. Prosta, dobra gra. Gram w nią już jakieś 2 lata i jest super. A co do CSa to nadal nie przekonałem się do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:46, Phelela napisał:

No spoxix ale serio znam kolesia pro prawie same hedziki nic niema jestem pewien a chłopak
młuci nieziemsko.Co do tego filmiku to ogladąłem fajny fajny .Aha oglądnij sobie filmik NIP
to meine favourite clan xD Oni sa PRO szkoda ze wycofal;i sie ze wszystkich turnieji ale cuz
niedługo wróca w wielkim stylu :)


Heh. NiP dostał w dupę (sorki za wyrażenie) od PGS na WCG. :D Ale klan rzeczywiście fajny :) Ale powiedz o który film Ninjasów ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:48, citekmaniak napisał:


> Ja powiem tak: Countera fajnie się ogląda i gra, w ET fajnie się gra. W counterze jednak

> większe emocje niż w ET. Chociaż ET też potrafi przyciągnąć i to na długo. :) Ja osobiście

> bardziej lubię CS''a niż ET, bo ET za bardzo skomplikowane jest :P

E tam skomplikowany. Prosta, dobra gra. Gram w nią już jakieś 2 lata i jest super. A co do
CSa to nadal nie przekonałem się do tej gry.


No gra prosta, ale mnie denerwują klasy itp. Chociaż też dzięki temu gra jest ciekawsza... Jednak nie. Counter imho lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:58, Phelela napisał:

Co o_0 niechodzi mi o zaden film ale ogladnij sobie PGS vs. NIP naprawde warto jadłem popcorn
przy tym :)


Uhh sorki źle się wyraziłem. Ja ten mecz na żywo oglądałem ;D Także wiem jak to wyglądało. :) Wszystko za sprawą Headshot Media jak już wyżej pisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:45, Doreczek napisał:

kurde ale to już jutro a ja bym tak chciał od 6 lutego do 10. W takim czasie najbardziej by
mi pasowało ...


To 8-9 luty jest, ale niestety w Katowicach GameParty. Tam jest kilka turniejów, ale CS i CS:S to główna atrakcja imprezy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:54, N30ner napisał:

CS:CZero jest the best, a jak ktos mysli inaczej to jest gó**em


Miło. :) A możesz uzasadnić dlaczego? IMO CS 1.6 jest lepszy to raz. A po drugie jest popularniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:54, N30ner napisał:

CS:CZero jest the best, a jak ktos mysli inaczej to jest gó**em


Nie obrażamy tutaj innych użytkowników, nawet jak mają opinię inną od Twojej. Póki co ostrzeżenie, uważaj na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio bana na VAC(pożyczyłem kumplowi passy na tydzien, a on sie okazal byc takim pro z WH i aimem :/).
I w zwiazku z tym mam takie pytanie, czy jeśli kupie jakas steamowa gre i ja zarejestruje na tym samym koncie, to czy odblokuja mi VACowe servery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki klops- ukradli mi hasło i zmienili e mail konta... Co robić?! Posłałem na steampowered pytanie, coś nie chcą odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki klops- ukradli mi hasło i zmienili e mail konta... Co robić?! Posłałem na steampowered pytanie, coś nie chcą odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Mam problem :/ otóż gdy gram w CS''a przez sieć to po 5 minutach po prostu mam brak sygnalu( jak patrzę na serwery to pokazuje mi się - w miejscu ich pingów- tekst "NOT RESPONDED") czemu tak jest??? I to już jest od jakiegoś czasu!!! gram,gram a tu nagle sie zacina gra- ekran się nie zmienia;jest caly czas jedno i to samo,nieważne co naciskam, dopiero jak odlączę się od serwera to widze jaki jest ping(a raczej ze go nie ma)-i musze czekać i dopiero po dluższej chwili znowu jest ping! Skanowalem kompa 3 razy i nic nie wykrylo. Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy oprócz tego internet działa poprawnie? Spróbuj np. ściągnąć jakiś większy plik i patrz, czy Ci przypadkiem nie będzie przerywało downloadu na kilka sekund. Ja miałem podobny problem, ale okazało się to winą dostawcy internetu i wadliwy (ich) sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wierszu polecenia wpisuje polecenie " ping -t wp.pl " i się okazuje że jak mnie wyrzuca to jest w tym momencie napisane " Upłynął czas limitu żądania" (czy jakoś tak ;-) Więc już nie wiem :/ Dostawca odpisuje, że u niego wszystkie "odczyty" są ok :/ Mówisz że to ich wadliwy sprzęt?? hmmmm... może ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz to samo co ja. Trochę się nawojowałem o to z "Alfą" (mój dostawca), kazali przeinstalować system, zmienić kartę sieciową itp. Okazało się jednak, że to urządzenie rozdzielające internet po bloku miało jakąś wadę i co pewien czas blokowało sygnał. Zresztą spróbuj jeszcze pingować swój komputer oraz bramkę, jeżeli przez kartę przechodzi sygnał dobrze, a przez bramkę już nie, to na 99% wina sprzętu dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze pingować

Dnia 11.02.2007 o 17:00, DragonLord napisał:

swój komputer oraz bramkę, jeżeli przez kartę przechodzi sygnał dobrze, a przez bramkę już
nie, to na 99% wina sprzętu dostawcy.



jak to zrobić??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować