Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Wczoraj oglądałem replaya o counter-strike, i doszedłem do wniosku, że jak dziewczyny grają ( 3 klany ), to musi być dużo graczy. Ale z tego co widziałem to załadna grafika to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2007 o 20:27, Smash napisał:

1. W CS 1.6 gra najwiecej osob, w CS:CZ gra mniej a CS:S graja juz praktycznie same boty.
2. W to i to ;)

CS:S grają same boty !? Hm...to ja chyba jestem botem w takim razie, nie wiem na jakich serwerach grałes, ale pewnie na tych mało znanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:25, Tomaszek92 napisał:

W CS: CZ i CS 1.6 na jakich mapach grane są mistrzostwa i jakie mapy są oficjalne?

Przede wszyskim:dust2,dust,inferno,train,nuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 16:49, PAPISHON napisał:

CS:S grają same boty !? Hm...to ja chyba jestem botem w takim razie, nie wiem na jakich serwerach
grałes, ale pewnie na tych mało znanych...


Powiedziałem praktycznie. Gralem najczesciej na Lama ISP ale to juz z 2 lata temu. Jak szukalem jakiegos innego serwa to wyswietlalo same 0/16 a jak bylo np 9/16 wchodzilem a tam pisze tylko z gory na dol BOT i nikogo wiecej.
W CS:S napewno gra mniej ludzi niz w CS 1.6 i tego jestem 100% pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ty możesz być tego pewny, ale ja jestem pewny, że jest na odwrót. Bardzo dużo serwerów, graczy wiele i wiele osoób przesiada się z CS 1.6 na Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:10, PAPISHON napisał:

Tak, Ty możesz być tego pewny, ale ja jestem pewny, że jest na odwrót. Bardzo dużo serwerów,
graczy wiele i wiele osoób przesiada się z CS 1.6 na Source.


No raczej na odwrot ;). Gracze znudzeni tymi wodotryskami przesiadaja sie na klasyczne 1.6, inni zostaja przy 1.6 chociazby z tego powodu ze nie chca wydawac kasy na CS:S. Zreszta wiekszosc serwerow 1.6 jest pelna i siedza na nich prawdziwi gracze a nie boty. Sam pamietam za czasow gdy gralem w Source''a, ze serwerow do 1.6 bylo dwa razy wiecej niz tych do S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Source jest serwerów ponad 10 000 (teraz), a w 1.6 koło 7000 - 8000. Z czego nie na każdy, ktoś gra, ale na większośći tak. Pozatym, CSS nie jest jakiś piękny, owszem grafa nie odstrasza, ale ja i tak mam włączone wszystko na minimum (wole mieć te 10 fps`ow więcej, niż blooma na dust_2 :p). CS 1.6 nie bardzo mi się podoba, wręcz go nienawidzę... Jakoś zawsze wolałem 1.5... i uważam, że on był najlepszy, ale z braku dobrych graczy w 1.5 nie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że swoje spostrzeżenia opierasz tylko i wyłącznie na liczniku X-Fire, lub, po prostu, nie posiadasz CS 1.6. Sam byłem ciekaw i sprawdziłem, że obecnie jest 20 000 aktywnych serwerów ( nie licząc tych, na których nikt nie gra ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówiłem, że swoje argumenty podważam tylko Xfire`m ? Nie ! CS 1.6 nie posiadam (bo nie opłaca się kupić tego czegoś za 50 zł...), tylko tak z swoich doświadczeń, czy dobrych nie wiem :P

Jak mówiłem CS 1.5 jest jednak najlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , gram w CSS i mialem pinga ok 40 po wcisnieciu konsoli na czrewono jest :

Resize parent (panel(Cancel) -> parent(OptionsSubMultiplayer)) not sized yet!!!
Resize parent (panel(listpanel_keybindlist) -> parent()) not sized yet!!!
Resize parent (panel(ReverseMouse) -> parent()) not sized yet!!!
Resize parent (panel(SFXSlider) -> parent()) not sized yet!!!
Resize parent (panel(GammaButton) -> parent()) not sized yet!!!
Resize parent (panel(MicMeter) -> parent()) not sized yet!!!

i takie tam... i pinga mam 400!!! co zrobic z tymi czerwonymi wpisami?? czy to wirus ze mam taki ping?? prosze o pomoc i dziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem, że twoje argumenty i twierdzenia, są oparte tylko na X-Fire. A co do twoich doświadczeń, to są błędne, swoją drogą, chyba większość woli CS 1.6, gdyż tylko w niego, organizuje się mistrzostwa wszelakiego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, ale jak było z 1.5 ? Póki nie zamknięto serwerów w niego grano, a nie w 1.6. Jak zamkną serwery do CS 1.6 to przeniosą się na Source :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam małe pytanie - czy ktoś może polecić jakiś dobry serwer do CS 1.6? Nudzę się czasem jak cholera, a pograć nie mogę bo żadnego nie mogę znaleźć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :)
195.114.0.28:27099 - erroR@Gamepad.pl hasło:hs
193.33.34.23:27036 - DC PUBLIC
195.114.0.26:27051 - 13_dzielnica@GamePad.pl hasło:123

Osobiście polecam erroR oraz DC, bo na 13 grają przeważnie lamki ;)

PAPISHON--> nie, po prostu zrobią 1.7, ale w to wątpię, gdyż w 1.5 nie było mistrzostw świata, poza tym, serwery nadal można kupić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować