Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 22:17, kubus128 napisał:

witam mam problem z gothiciem III otóz kupiłem dzis oryginalna gre i przy uruchomieniu wyskakuje
bład ze wystapił problem a aplikacja i zostanie ona zamknieta i ze mozna wysłac raport do microsoftu
podaje konfigurację sprzętową:pentium4 2,8, 1gb ram, geforce 7600gs no i reszta juz niewazne
prosze o szybka odp jak rozwiazac ten problem ewentualnie co moze byc przyczyna z gory dzieki
nicierpliwie sie!!


Na plytce z grą jest setup instalki microsoft java redistributable...coś tam. zainstaluj i napisz czy pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG zaliczyłem niedawno rotfla;P Idę sobie z Bufforem(?) w poszukiwaniu Ortęgi [wybrzeża pod Cape Dun] No i dobra, znalazłem jaskinię, gobliny i te sprawy.Idę za róg a tam 3 ogry [i tak pewnie więcej ich było].Jeden mi dwoma ciosami prawie całe życie odebrał, ale uciekłem.Ubiły Buffora, podszedłem i też mnie ubiły.Ma ktoś jakąś dobrą taktykę [najlepiej walka wręcz, mam ulepszone posługiwanie się mieczem]] Z góry thx i mam jeszcze jedno pytanie - czy to dobra grota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal jeśli jesteś pod Cape Dun w grocie to jesteś w złym miejscu. Ortega ma jaskinie niedaleko patrolu orków, których zabiłeś (ten patrol nie na farmie). Nie ma w tamtej jaskini Ogrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.01.2007 o 23:43, Dipster napisał:

patrolu orków, których zabiłeś (ten patrol nie na farmie). Nie ma w tamtej jaskini Ogrów.


Immortal-> za to w tej co jestes pod cape dun, sa smoki:P taktyka na ogry? halabarda i odskok do tylu:P tam sa jeszcze pelzacze wiec uwazaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:18, Azymuth napisał:

> witam mam problem z gothiciem III otóz kupiłem dzis oryginalna gre i przy uruchomieniu
wyskakuje
> bład ze wystapił problem a aplikacja i zostanie ona zamknieta i ze mozna wysłac raport
do microsoftu
> podaje konfigurację sprzętową:pentium4 2,8, 1gb ram, geforce 7600gs no i reszta juz niewazne

> prosze o szybka odp jak rozwiazac ten problem ewentualnie co moze byc przyczyna z gory
dzieki
> nicierpliwie sie!!

Na plytce z grą jest setup instalki microsoft java redistributable...coś tam. zainstaluj i
napisz czy pomoglo

a w jakim folderze to jest na cd??jak mozesz odezwij sie na moje gg9813356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:19, kubus128 napisał:

> Masz windows service pack 2 zainstalowany?
service packa 1 mam a 2 konieczny jest??

Nie jestem pewny ale chyba tak,ja mialem pack 1 i pokazywalo mi blad w Gothic 3 exe kiedy chcialem uruchomic gre.Zainstalowalem pack 2 i gra wlanczyla mi sie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:35, krzysiekxl29 napisał:

> > Masz windows service pack 2 zainstalowany?
> service packa 1 mam a 2 konieczny jest??
Nie jestem pewny ale chyba tak,ja mialem pack 1 i pokazywalo mi blad w Gothic 3 exe kiedy chcialem
uruchomic gre.Zainstalowalem pack 2 i gra wlanczyla mi sie dopiero.

to mnie troche pocieszyles bo ostro wkurzony bylem poszukam gdzies sp2 i jak zaistaluje napisze czy poszlo thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:37, Mojok napisał:

> Gdzie moge kupic (znalezc)dobry miecz?
Zalezy jaki czy jedno czy dwu reczny?

Jednoreczny,uzywam wciaz miecz Wenzela jest dobry ale przydal by mi sie jakis lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:35, krzysiekxl29 napisał:

> > Masz windows service pack 2 zainstalowany?
> service packa 1 mam a 2 konieczny jest??
Nie jestem pewny ale chyba tak,ja mialem pack 1 i pokazywalo mi blad w Gothic 3 exe kiedy chcialem
uruchomic gre.Zainstalowalem pack 2 i gra wlanczyla mi sie dopiero.

zaistalowalem sp2 i wszystko chodzi jak nalezy...tzn jedyny problem to wymaganie sprzetowe programistom chyba juz zabraklo czasu zeby to zrobic jak nalezy thx!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kamienie przodków w Nordmarze trzeba umieszczać w tych portalach czy nalezy je zatrzymać?Przydadzą sie moze do czegoś innego?Jestem Buntownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 08:37, jimmy1 napisał:

Czy kamienie przodków w Nordmarze trzeba umieszczać w tych portalach czy nalezy je zatrzymać?Przydadzą
sie moze do czegoś innego?Jestem Buntownikiem.

Trzeba je umieszczać w portalach i to najlepiej od razu, żebyś nie musiał się wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 01:41, krzysiekxl29 napisał:

> > Gdzie moge kupic (znalezc)dobry miecz?
> Zalezy jaki czy jedno czy dwu reczny?
Jednoreczny,uzywam wciaz miecz Wenzela jest dobry ale przydal by mi sie jakis lepszy.

Na początku gry w Reddock możesz kupić miecz ognisty(obrażenia 100)kosztuje 1000 sztuk złota.Dobrym mieczem jest także El Bastardo obrażenia 90 po zaostrzeniu 100) możesz go kupić u handlarzy z Klanu Młota albo wykuć samodzielnie będzie zadawał większe obrażenia o 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:53, Thief-mb napisał:

Może już to pytanie się przewinęło ale nie chce mi się całego tematu czytać xD

Dlaczego oni tak skopali tą grę?!

To proste.Premiera gry była przekładana wiele razy Twórcy byli cały czas poganiani więc nie zdążyli usunąć wszystkich wad i zoptymalizować silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:55, Matt Buckner napisał:

> Może już to pytanie się przewinęło ale nie chce mi się całego tematu czytać xD
>
> Dlaczego oni tak skopali tą grę?!
To proste.Premiera gry była przekładana wiele razy Twórcy byli cały czas poganiani więc nie
zdążyli usunąć wszystkich wad i zoptymalizować silnika gry.


Ja bym z chęcią jeszcze poczekał na normalną grę... A nie taką gdzie przy Radku 9550, Athl 64 3k+ i gb ramu mam grać na najniższych O__o''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:35, xXx-man napisał:

A gracie z kodami, czy bez?


beeez! kody niszczą grę! co to za gra jak jesteś np nieśmiertelny! precz z kodami! mam nadzieję że sie ze mną zgadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się