Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 08:28, gaax napisał:

Skrzynie Urkhasa są w innym miejscu :) Hmm... Idąc z Cape Dun, kawałek za chatką myśliwego
skręcasz w prawo (ale nie za daleko, czyli jeszcze przed farmą na której stacjonują orkowie)
i biegniesz sobie beztrosko przez polanę aż nad morze i właśnie tam znajdujesz bandytów. (nie
na plaży tylko na klifie)

kubus128
A walka w G1 i G2 to może trudna była?:)

trudna to moze nie byla ale przynajmniej nia tak banalna jak w 3ojce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 14:54, cronin napisał:

a jaka frajda jak napierniczasz się toporem z dwoma ogrami w zwarciu.....:):)

Z dwoma ogrami? Niii... zawsze wolałem grupę troli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolei w G1 i G2 kody przedłużyły mi rozgrywkę. Po przejściu gry wszystkimi

Dnia 05.02.2007 o 14:29, gaax napisał:

gildiami bawiłem się kodami co sprawiło mi dużą radochę :) Więc pamiętajcie, że cheaty to nie
zło wcielone ;)



Zgadzam się całkowicie .... kody przydają się jak już przejdziesz gre ;) wtedy można się nimi miło pobawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:15, kamiln napisał:

Z dwoma ogrami? Niii... zawsze wolałem grupę troli ;)


Co racja to racja 3 trolle naraz lub 1 czarny i aż miło się walczy :D .... choć za czarnego dostajesz tyle expa co za zwykłego, ładny banał i brak logiki :P to już łatwiej rozwalić 2 zwykłe trolle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam problem. Chciałem przejść G3 zdobywając popularność u orków 75 a tak aby zobaczyć się z Kanem. Toteż nie odbijałem żadnego miasta ani nie zabijałem żadnego orka (oprócz tych w Vengardzie). Nie zabiłem też żadnego z przywódców buntowników bo za słaby na to jeszcze jestem. Byłem we wszystkich miastach i obozach buntowników wykonałem te zadania co mogłem. Teraz po wizycie u Xardka idę do Trelis tak aby wykupić artefakt od wodza a ten mi odpowiada, że nie zaufa już żadnej morze i impreza się zaczyna. To samo dzieje się w każdym innym okupowanym mieście kiedy pogadam z dowódcą. Czy ktoś wie o co im biega. W Nordmarze też utłukłem kilku orków ale gdy grałem poprzednio nie myśląc o reputacji u orków to nawet po odbiciu jednego miasta mogłem jeszcze spokojnie gadać z dowódcami. Proszę o radę co mam zrobić albo chociaż wyjaśnienie czemu im odbiło. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:30, piątY napisał:

Czołem. Mam problem. Chciałem przejść G3 zdobywając popularność u orków 75 a tak aby zobaczyć
się z Kanem. Toteż nie odbijałem żadnego miasta ani nie zabijałem żadnego orka (oprócz tych
w Vengardzie). Nie zabiłem też żadnego z przywódców buntowników bo za słaby na to jeszcze jestem.
Byłem we wszystkich miastach i obozach buntowników wykonałem te zadania co mogłem. Teraz po
wizycie u Xardka idę do Trelis tak aby wykupić artefakt od wodza a ten mi odpowiada, że nie
zaufa już żadnej morze i impreza się zaczyna. To samo dzieje się w każdym innym okupowanym
mieście kiedy pogadam z dowódcą. Czy ktoś wie o co im biega. W Nordmarze też utłukłem kilku
orków ale gdy grałem poprzednio nie myśląc o reputacji u orków to nawet po odbiciu jednego
miasta mogłem jeszcze spokojnie gadać z dowódcami. Proszę o radę co mam zrobić albo chociaż
wyjaśnienie czemu im odbiło. Z góry dzięki.



Mnie sie wydaje ze to jest bug jakis. To normalne w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:30, piątY napisał:

W Nordmarze też utłukłem kilku orków

Może właśnie o to chodzi, może tych "kilku" było o kilku za dużo co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie orków z Nordmaru, wokół i w Vengardzie, w Ardei i w Varancie nie ma znaczenia na nastawienie orków, przynajmniej u mnie nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:07, Matiz666 napisał:

Zabijanie orków z Nordmaru, wokół i w Vengardzie, w Ardei i w Varancie nie ma znaczenia na
nastawienie orków, przynajmniej u mnie nie miało.

Ja natomiast mogłem swobodnie wyzwolic Ardeę, Cape Dun i Monterę (2razy pluli mi się ,że jakaś morra ich zabija ale dałem w łapę, potem użyłem tłumaczenia i było git. Po zabiciu grupy orków strzegących mostu do jakiegoś klanu - nie pamiętam którego - już nie było tak cukierkowo: rzeźnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 20:13, Xantes napisał:

ehhh?czy to ma byc zart? na takich to na najwyszych!

Ale bez dużych zacinek??
PS.Nie nie ba być żart tylko się pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, że można tamtych orków wybić i nadal mieć czyste konto, a potem jeszcze można 2 miasta obojętnie jakie odbić. A ci orkowie musieli stać chyba przed Klanem Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:18, Matiz666 napisał:

O to mi chodziło, że można tamtych orków wybić i nadal mieć czyste konto, a potem jeszcze można
2 miasta obojętnie jakie odbić. A ci orkowie musieli stać chyba przed Klanem Wilka.

Nie pamiętam, byli niedaleko miejsca gdzie prowadzi nas ten Nordmardczyk kiedy mu przyniesiemy kamień przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno byc bez zacinek (m ój kuzyn ma gorszy troche sprzęt i na najwyższych tylko troche się wiesza), ale z Gothic''em 3 nigdy nie wiadomo, to po prostu taka gra :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:21, Matiz666 napisał:

Teoretycznie powinno byc bez zacinek (m ój kuzyn ma gorszy troche sprzęt i na najwyższych tylko
troche się wiesza), ale z Gothic''em 3 nigdy nie wiadomo, to po prostu taka gra :/.

Hehe,taki już jest ten Gothic:) A jaki ma sprzęt twój kuzyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:27, Matiz666 napisał:

O ile dobrze pamiętam, to miał 1 GB RAMu 667mgh, Athlon 64 3500+ i kartę Geforce 7900GS 512MB.

Acha,ale czy coś zmieniał w pliku ini. ?Czy tak po prostu mu tak dobrze chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:31, Matiz666 napisał:

Tego nie wiem, ale mogę ci powiedzieć, że on nie ma orginalnej wersji (czego nie pochwalam)...

Tego akurat mogłeś nie mówić bo możesz potem teo żałować,jak jakiś modek się ciebie czepi(ale nie powinien-ot tak na otuchę) Ja też nie pochwalam piractwa,bo to najgorsze komputerowe przestępstwo,zaraz po hakerstwie.No cóż dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się jakoś usprawiedliwić, to napisałem to, ponieważ słyszałem, że pirat chodzą gorzej i ja sam mam orginalną polską wersję gry Gothic 3 (poprzednie części też ;). Wogóle piractwo jest złe, jest to po prostu kradzież i oszustwo a na dodatek zabija przsyjemność, która płynie z grania w gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:49, Matiz666 napisał:

Jeśli mogę się jakoś usprawiedliwić, to napisałem to, ponieważ słyszałem, że pirat chodzą gorzej
i ja sam mam orginalną polską wersję gry Gothic 3 (poprzednie części też ;). Wogóle piractwo
jest złe, jest to po prostu kradzież i oszustwo a na dodatek zabija przsyjemność, która płynie
z grania w gry komputerowe.

Zgadzam się z tobą,ale skończmy już ten offtop :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się