Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 10:41, bongola napisał:

Witam wszystkich!
Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i wywiazuje
sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?

Można tego dokonać nawet na oczach najemników zaklęciem kula ognia.Ważne jest , żeby zabić zwierze jednym strzałem , wtedy nikt nie zwraca na to uwagi.Przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:51, KrzychW napisał:

> Witam wszystkich!
> Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
> Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i
wywiazuje
> sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
> Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?
>
Można tego dokonać nawet na oczach najemników zaklęciem kula ognia.Ważne jest , żeby zabić
zwierze jednym strzałem , wtedy nikt nie zwraca na to uwagi.Przynajmniej u mnie tak było.


Właśnie! O tym nie pomyślałem ; super dzięki za rady dzisiaj spróbuje je wykorzystać i napewno sie uda.
Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy niedokończenie questu z Ognistymi Pucharami uniemożliwia zakończenie głównego wątku? W mojej grze nie pojawia się upadły paladyn Kurt na przełęczy do Varantu.Próbowałem nawet wczytywać wcześniejsze sejwy i przeinstalowałem grę.Nic nie pomogło.Dopiero jak uruchomiłem nową grę i od razu poleciałem na przełęcz omijając wszystkich wrogów , znalazłem tego paladyna. Wolałbym jednak nie zaczynać Gothica od nowa , bo jestem już na 40 poziomie.A może ktoś zna sposób na przywołanie postaci komendą z konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:57, KrzychW napisał:

Czy niedokończenie questu z Ognistymi Pucharami uniemożliwia zakończenie głównego wątku? W
mojej grze nie pojawia się upadły paladyn Kurt na przełęczy do Varantu.Próbowałem nawet wczytywać
wcześniejsze sejwy i przeinstalowałem grę.Nic nie pomogło.Dopiero jak uruchomiłem nową grę
i od razu poleciałem na przełęcz omijając wszystkich wrogów , znalazłem tego paladyna. Wolałbym
jednak nie zaczynać Gothica od nowa , bo jestem już na 40 poziomie.A może ktoś zna sposób na
przywołanie postaci komendą z konsoli?


Puchary to tylko jeden z questów, tyle że ciągnie się przez całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:09, cronin napisał:

Puchary to tylko jeden z questów, tyle że ciągnie się przez całą grę.

Czyli będę kontynuował obecną rozgrywkę.Szkoda tylko kilku innych zadań , które tracę z powodu nie zabicia Kurta i doświadczenia , oraz punktów poparcia od buntowników z tym związanych.Przykre , że w tak dobrej grze , trafiają się takie poważne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.02.2007 o 10:57, KrzychW napisał:

A może ktoś zna sposób na
przywołanie postaci komendą z konsoli?

Oczywiście :) Wpisujesz "spawn Kurt" i z nieba spada upragniony paladyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:15, gaax napisał:

/.../
> A może ktoś zna sposób na
> przywołanie postaci komendą z konsoli?
Oczywiście :) Wpisujesz "spawn Kurt" i z nieba spada upragniony paladyn :)

to mogę se spawnąć xardasa i robhara? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:19, patrYX93 napisał:

to mogę se spawnąć xardasa i robhara? lol

Pewnie że możesz, ale po co? Zabiłeś ich?:) Można się do nich przecież przejść pieszo. Problem z takimi postaciami polega na tym, że nie zawsze są rozmowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W śiwecie Gothic''a 3 jest rozmieszczonycg 48 skrzyń. W każdej z nich można znaleźć coraz lepsze przedmioty, jednak nie liczy się położenie skrzyni ale ilość już otwartych. I najważniejsze, nie chodzi tu o rożnego rodzaju kufry, ale o skrzynie, np: taka jest w wieży w której orkowie trzymali paladyna Wenzela i tunelach Reddock zajętych przez potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, planuje grac jako mag, ale chodze po calym swiecie i nie moge dostac szat ( takich jak maja magowie ognia ) Nie wiecie czyi gdzie sa jakies szaty magow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:43, Darko82 napisał:

Hej, planuje grac jako mag, ale chodze po calym swiecie i nie moge dostac szat ( takich jak
maja magowie ognia ) Nie wiecie czyi gdzie sa jakies szaty magow ?


nie grałem magiem i nie zamierzam, ale mam wrażenie że chyba jedyną magopodobną szatą w grze jest szata adanosa - ten artefakt. Nie dam jednak za to głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:43, Darko82 napisał:

Hej, planuje grac jako mag, ale chodze po calym swiecie i nie moge dostac szat ( takich jak
maja magowie ognia ) Nie wiecie czyi gdzie sa jakies szaty magow ?

Musisz mieć dość dużą ilość reputacji u buntowników (na maga ognia) albo u gońców leśnych (na druida)
i u przywódców w danej okolicy z tych profesji kupujesz szaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:48, patrYX93 napisał:

> Hej, planuje grac jako mag, ale chodze po calym swiecie i nie moge dostac szat ( takich
jak
> maja magowie ognia ) Nie wiecie czyi gdzie sa jakies szaty magow ?
Musisz mieć dość dużą ilość reputacji u buntowników (na maga ognia) albo u gońców leśnych (na
druida)
i u przywódców w danej okolicy z tych profesji kupujesz szaty


no i dobrze że głowy nie dałem :), faktycznie, można przy handelku takie wdzianko namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 11:47, cronin napisał:

> Hej, planuje grac jako mag, ale chodze po calym swiecie i nie moge dostac szat ( takich
jak
> maja magowie ognia ) Nie wiecie czyi gdzie sa jakies szaty magow ?

nie grałem magiem i nie zamierzam, ale mam wrażenie że chyba jedyną magopodobną szatą w grze
jest szata adanosa - ten artefakt. Nie dam jednak za to głowy...


Czemu nie zamierzasz ? Jak nie ma szat to calkowity bezsens ! Smiesznie bedzie wygladal mag w jakies zbroji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są szaty, myliłem się, a nie lubię grać magiem, bo lubię walkę wręcz - dobry topór, w ostateczności solidna kusza - to jets to co lubię... a magia no, cóż, jak już naprawdę nie mogę się przerąbać przez szeregi wroga, to szurne jakąś błyskawica ze zwoju ale zdarzyło mi sie to raz lub dwa w ciągu całej gry (teraz ide po raz drugi). Granie magiem zamienia Gothic w a jak ja to nazywam, magiczny shooter, a od pewnego etapu granie magiem podobno niczym sie nie różni od grania z włączonym "god" Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do stopnia trudnosci ( na hard ) nie trzeba sie zbytnio wysilac. Slyszalem ze gra jest o wiele latwiejsza od poprzednikow. Czy to tylko tak na poczatku ? Moze pozniej jest trudniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:00, Darko82 napisał:

Co do stopnia trudnosci ( na hard ) nie trzeba sie zbytnio wysilac. Slyszalem ze gra jest o
wiele latwiejsza od poprzednikow. Czy to tylko tak na poczatku ? Moze pozniej jest trudniej
?

Trudniej w jakim sensie? bo jesli chodzi o walkę to raczej nie, wręcz łatwiej wraz z rozwojem postaci, natomiast trudniej bo i questów coraz wiecej, i Nordmar niczym labirynt a znalezc w nim niektóre rzeczy to już anielskiej cierpliwości i dużej dozy samozaparcia potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się