Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Zależy jak się ustawisz, bo póki oni patrzą jakby na ciebie, to nie możesz nic brać, ale kiedy się obrócą, to bierz wszystko co masz pod ręką. Kufer ze skarbem Trelis jest w piwnicy domu herszta miasta, Vaka. Prowadzą do niej schodki za dnia pilnowane przez dwóch strażników, na lewo od wejscia do tego samego domu. Może powinieneś spróbować tam wejść po północy, ale nie wiem, czy o zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem: Zdobyłem wszystkie pięc artefaktów a w menu misji pisze mi że nie zdobyłem artefaktu z trelis i nie mam szaty adanosa !! Chciałem gadać z saturasem , królem , xardasem ale nic poprostu jak bym tego nie miał !! Tak samo nie miałem nawet misji na pierścienie adanosa nic mi się nie pojawiło poprostu je mam ale misji żadnej na ten temat nie było!! Macie jakąś radę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną wersję gry Gothic 3, ale nie moge zainstalowa patchy 1.09 i 1.12, ponieważ nie pokazuje się przy wybieranie języka, język polski. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:24, marcinlaska napisał:

Mam oryginalną wersję gry Gothic 3, ale nie moge zainstalowa patchy 1.09 i 1.12, ponieważ nie
pokazuje się przy wybieranie języka, język polski. Co robić?


Wybierz język angielski ;) tutaj język nie ma znaczenia, to tylko jest język instalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 22:35, Matiz666 napisał:

Zależy jak się ustawisz, bo póki oni patrzą jakby na ciebie, to nie możesz nic brać, ale kiedy
się obrócą, to bierz wszystko co masz pod ręką. Kufer ze skarbem Trelis jest w piwnicy domu
herszta miasta, Vaka. Prowadzą do niej schodki za dnia pilnowane przez dwóch strażników, na
lewo od wejscia do tego samego domu. Może powinieneś spróbować tam wejść po północy, ale nie
wiem, czy o zadziała...

JA wybiłem wszystkich orków w trelis i mam spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprubuj wywalic artefakty do jakiejś skrzyni i wziąśc spowrotem, może wtedy zaznaczy ci, że je znalazłeś. Poza tym zawsze pozostaje ostatecznośc - gra od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie uwazacie ze walka zostala calkowicie skopana??w drugiej czesci oproczx skliilow beziego liczylo sie rowniez co gracz potrafi a tutaj cala walka opiera sie glownie na naciskaniu lpm??beznadzieja wale na zywiol w 30orkow i wycinam ich po kolei bo kazdy czeka az przyjdzie na niego kolej??moze na trudnym poziomie trudnosci jest inaczej bo zanim zobaczylem ze w ogole wymyslili tu cos tskiego to juz zaczalem grac na domyslnym-srednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedna wazna rzecz juz po przejsciu gry moge powiedziec(bedac wielkim fanem calej serii)ze 3czesc nie zachowala klimatu poprzednikow co z tego ze grafika jest bajeczna(cgociaz to tez trudno uznac za plus biorac pos uwage wymagania)ale to prostu gra nie ma tego czegos co np.2czesc wg mnie najlepsza.niby jest fajna ale czegos brakuje co o tym sadzicie??ogolnie moim najwiekszym oczekiwaniem co do tej gry bylo wlasnie zachowanie wspanialego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zabic bantytów kolo Cape Dun. Pisze zebym szedl wzdluz wybrzeza, i ze pewno beda w ktorejs z jaskin. Znalazlem 2 takie, i w obydwu sa ogry, a jeszcze jestem za slaby na nie. Gdzie to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie Ortega tam i są bandycie. Pod numerem 72 masz tego pana. przed jaskinią stoi dwóch bandytów więc rozróżnisz ich od innych jaskiń :P

20070204080923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 03:49, kubus128 napisał:

/.../

Niestety, masz całkowitą rację. Tylko, że klimat G1 wynikał z dość małego terenu działań i uczucia zaszczucia. W G3 mamy obszar wielokrotnie większy, do tego nic nie stoi na przeszkodzie byśmy zbadali całą krainę już na samym początku. No, chyba, że nasza kiepsko rozwinięta postać. Cóż, jeżeli Piranie mają zamiar stworzyć Gothica 4, to radzę się im zastanowić czy postawić na graficzne bajery, czy na niesamowity klimat, który przecież już raz udało im się stworzyć. Ja podpowiadam to drugie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę tutaj przytoczyć przykład innej serii a zwłaszcza jej czwartej odsłony. Na Oblivionie tak samo się zawiodłem jak na Gothicu III. Jedyny tytuł jaki kojarze, w którym postawiono na super oprawę a zachowano spójność fabuły i grywalność to był Morrowind. W czasie kiedy wyszła była najładniejszą grą a przy tym najgrywalniejszą. Cóż taka sytuacja już sie chyba nigdy nie powtórzy. Zwałaszcza z serią Gothic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzan się całkowicie, nie mogę mówić o sobie jako fan serii, a jak fan G1 i G2. W G3 klimat został odłożony na daleki plan wypchany przez ogrom świata i mnóstwo NPC''ów. Niby są starzy znajomi, ale jedyne co można z nimi robić to wziąć ich na towarzyszy :/ Klimat gry został pogrzebany wraz ze stworzeniem nowej odsłony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że mój kolega wkońcu przyjdzie do mnie z tym gohic3.mam nadzieje że po ztwekowaniu będzie działał(na moim gramsajacie będe czasami pisał o gothic 3 i innych gothicach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Że klimat został pogrzebany to bym aż tak mocno nie mówił. Po prostu doszły zmiany, które nie wszystkim się podobają. Nie zapomnijmy, że to nadal świetna gra cRPG, w którą się przyjemnie i miło gra. Ze starymi znajomymi to rzeczywiście jednak im się nie udało. Myślałem, że tu jakiś fajne dialogi z Diego będą a tu tylko jakieś polityczne pierdzenie. Szkoda bo liczyłem na dobre dialogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:22, Flesh00er napisał:

Zgadzan się całkowicie, nie mogę mówić o sobie jako fan serii, a jak fan G1 i G2. W G3 klimat
został odłożony na daleki plan wypchany przez ogrom świata i mnóstwo NPC''ów. Niby są starzy
znajomi, ale jedyne co można z nimi robić to wziąć ich na towarzyszy :/ Klimat gry został pogrzebany
wraz ze stworzeniem nowej odsłony gry.


Macie racje, klimat nie ten sam co w G1. Już nawet G2 wydawał mi się mniej ''klimatyczny" od jedynki, ale zlikwidowanie gildii to był naprawdę duży błąd. Kiedyś, gdy było się magiem ognia to było się szanowanym, a teraz traktują cię jak zwykłego śmiecia ;(. Tak samo jeżeli założymy pancerz buntownika i przejdziemy się po mieście orków teoretycznie orkowie powinni nas zaatakować, ale niestety tak nie jest. To tak jeżeli by założyć pancerz bandyty w G2 i nie zostać zaatakowanym przez praworządnych obywateli. Mam nadzieję że panowie z Pirani naprawią ten błąd przy ukazaniu się czwartej odsłony serii o ile takowa powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:00, czarek.k napisał:

dlaczego nie ma klimatu z poprzednich części gothica?


Sądze że zlikwidowanie gildii to spowodowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:03, milten6 napisał:

> dlaczego nie ma klimatu z poprzednich części gothica?

Sądze że zlikwidowanie gildii to spowodowało.

ale do jakiejś dołączyć chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:03, milten6 napisał:

Sądze że zlikwidowanie gildii to spowodowało.


Między innymi :P
Jeszcze mniej klimatyczna (ale też dobra muzyka), drętwe dialogi bez polotu, mało odróżniające się od siebie NPC, starzy znajomi są zaakcentowani w grze zdecydowanie za słabo, przesadzona wielkość świata (od tego jest seria TES), mało oryginalna fabuła. Cóż to tylko kilka uderzających faktów. Twórcy chcieli pobiś serię The Elder Scrolls i zapomnieli o tym ze poza technicznymi sprawami jest jeszcze coś więcej. Głębia gry. O tym właśnie zapomniano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się