Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 14:48, Sebix 31 napisał:

Według mnie Gothic 3 jest lepszy (o wiele lepszy) od G1 iG2 a także lepszy od Obliviona, lecz
niestety jest tu sporo błędów lecz i tak jest to gra wyjątkowa. Strasznie mi się tnie , bo
mam pamięć 512 mb a jest wymagane 1024 mb.Lecz i tak jest to gra , która ma piękną grafikę
nawet jeśli się tnie.Niewiem czy wszystcy się zemną zgodzą.Pozdrawiam wszystkich.


Ja osobiście z taba sie zgodze chociaz 1 i 2 Gothic tez były super przeszedłem je po pare razy ,ale gothic 3 bardziej mi sie podoba jest wyrabisty pod kazdym wzgledem :-] Jakos mi sie nie nudzi gram juz raczej zaczynam trzeci raz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:23, boduczek napisał:


> Gothic 3 będzieCi chodził swietnie na średnich ustawieniach graficznych.Masz mocny sprzęt(według

> mnie).
Czy jak wiem... A czy wedłóg ciebie jak zagram sobie na takim sprzęcie:
Intel Core 2 Duo E6300/E6400-------2gb ram----MSi 7900GTO/ GF 7900GS ??

ehhh?czy to ma byc zart? na takich to na najwyszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te w sildanie (tam gdzie jest luk na mapie) to jak mam rozpoczac rewol? zabijam tego ur...cos tam no i jakies odglosy walki sa ale tak zbytnio nie widze ze oprocz mnie ktos walczy a poza tym na ktorym poziomie najlepiej uwolnic sildan?

P.S. uwazam ze G3 jest najlepszy s G''sow
P.S.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups zapomnialem dopisac P.S.2 wiec tu jest
gdzie mozna znalesc BDB bron (mam 270sily) dla wojownika?najlepiej jednoreczna!
P.S.3 najbardziej podczas rewo mnie wnerwiaja ci ktorzy lukami lub kuszami w mnie strzelaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:19, Xantes napisał:

ups zapomnialem dopisac P.S.2 wiec tu jest
gdzie mozna znalesc BDB bron (mam 270sily) dla wojownika?najlepiej jednoreczna!


Jak jednoreczna to mozesz pobawic sie w otwieranie skrzyn i znajdziesz mistrzowski miecz ktory dodatkowo daje mistrza dwoch ostrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bez podstawowego poziomu tej umiejętności na nic się to zda... Lepszy jest Wielki Miecz, też jednoręczny, ale zadaje więcej obrażeń i szybciej sie go znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:29, Matiz666 napisał:

Ale bez podstawowego poziomu tej umiejętności na nic się to zda... Lepszy jest Wielki Miecz,
też jednoręczny, ale zadaje więcej obrażeń i szybciej sie go znajduje.

A gdzie są te miecze? Do tej pory nie trafiłem ani na mistrzowski , ani na wielki miecz , a gram już dość długo.Zresztą łuków lepszych od Cichej Śmierci też jeszcze nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:34, N30ner napisał:

Ja mam maly problem ze sztuczną inteligencją. W Monterze gadałem z Sandersem, który mówił mi,
że jak zabije Uruka to nastąpi atak buntowników. A tu pfff nikogo w mieście (tylko niewolnicy)
musiałem sam wszystkich wybić co kosztowało mnie ok.30 mikstur leczniczych. Następnie w Klanie
Młota, wyzwolić kopalnie, ok, ale tam jest ze 100 orków (w tym szamani), a ze mną kilku ludzi
(dwóch, bo więcej nie mogłem znaleść). Także AI jest do d*py :P

ja do tej ko;alnie sam poszedlem bo mi sie nawet nie chcialo nikogo szukac orki sa tak glupie ze mozna isc na zywiol jedyna przeszkoda to dwaj szamani przy kazym odziale ale to mozna ich potraktowac magia albo ewentualnie rzuciac sie najpierw na nich a reszta poczeka na swoja kolej i nie beda cie takowac)(oprocz drugiego szamana i czasem korys kusza sie bawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet mi sie nie chce tej gry przechodzic2gi raz w 1i2przeszdlem po10-15 razy ktos tam napisal ze w 2.ójce juz nie bylo klimatu wg mnie super byl zachowanuy czasem to strach bylo grac normalnie;d;d szczegolnie jak bylo sie magiem ognia gra stawala sie najciekawsza.czekam na porownania gothicaIII do poprzednikow i jeszcze nie widzialem zeby ktos wypowiedzial sie o walce??jest za latwa wg mnie tylko klikanie lpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam doniesc do Urakhassa(nie wiem czy tak sie pisze, w ka|dym razie jest w Cape Dun) 3 paczki towarór. Pisze zebym poszedl do bandytów. Bylem u nich, zabilem Ortege, i znalazlem jakies 5 skrzyn oleju do lamp czy cos takiego, ale ork dalej nie chce ze mna rozmawiac. Co mam robic?? I jak moge sobie zwiekszyc energie zyciowa oprócz zjadania roslinek(mam 11 poziom i wytrzymuje tylko 210).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 07:09, lis899 napisał:

Mam doniesc do Urakhassa(nie wiem czy tak sie pisze, w ka|dym razie jest w Cape Dun) 3 paczki
towarór.

Są to skrzynki z imieniem Urakhassa :P

Dnia 05.02.2007 o 07:09, lis899 napisał:

5 skrzyn oleju do lamp czy cos takiego, ale ork dalej nie chce ze mna rozmawiac. Co mam robic??

Te skrzynki są dla kogo innego, trzymaj je.

Dnia 05.02.2007 o 07:09, lis899 napisał:

I jak moge sobie zwiekszyc energie zyciowa oprócz zjadania roslinek(mam 11 poziom i wytrzymuje
tylko 210).

Pomódl się przy posągu Innosa, za 5 PN dostaniesz 20 pkt energii życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie Urkhasa są w innym miejscu :) Hmm... Idąc z Cape Dun, kawałek za chatką myśliwego skręcasz w prawo (ale nie za daleko, czyli jeszcze przed farmą na której stacjonują orkowie) i biegniesz sobie beztrosko przez polanę aż nad morze i właśnie tam znajdujesz bandytów. (nie na plaży tylko na klifie)

kubus128
A walka w G1 i G2 to może trudna była?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich , którzy czują obawę przed Nordmarem mam garść porad - przechodzę Gothic 3 po raz drugi i jak na razie czynie m.in. wielkie przygotowania do udania się w krainę sniegu: wykonuję wszystkie questy jakieda się zrobić w Myrthanie dziki temu nie bedąc jeszcze Trelis i Nemorze oraz zaczynając Geldern mam 44 rp. u buntowników wiec lada chwila bedę miał pancerz paladyna; wyzwoliłem tylko ardeę, cape dun i monterę, tłukę każdego monsterka na jakiego natrafię no i poziom już 37 mam, żrę każdy smoczy korzeń jaki znajdę, dzwigam każdy kamień młyński jaki znajdę, i za za chwilę będę miał 400 siły, miecza się wyuczyłem na max, oraz 2 stopnie ciężkiego oręża, bo neistety III stopień jest w nordmarze ale tu znalazłem sposób aby mieć ciężką broń - pobiłem Irmaka i z powrotem odebrałem mu halabardę (200, a po naostrzeniu 210 obrażeń i tylko trzeba umieć I stopień dużego oręża no i mieć te 400 siły), mistrz kuszy jestem ponadto. Zatem jak już bedę miał odpow. pancerz i udzwignę halabardę oraz zwiedzę kazdy zakątek Myrthany ruszę na Nordmar i nie ch mi kurna jakiś durny szablozb podskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i wywiazuje sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:41, bongola napisał:

Witam wszystkich!
Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i wywiazuje
sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?


Ja zabijałem krowy z łuku tylko trzeba się daleko oddalić aby nikt cię nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:41, bongola napisał:

Witam wszystkich!
Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i wywiazuje
sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?


Najbezpieczniej z kuszy, w pewnej odległości (najlepiej zza węgła ;) od najemników żeby nie wrzeszczeli "schowaj broń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:41, bongola napisał:

Witam wszystkich!
Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i wywiazuje
sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?

Ja podchodziłem do nich i ich mieczem zabijałem ,ważne zebys to zrobil za jednym ciosem wiec musisz przytrzymac PPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:44, cronin napisał:

> Witam wszystkich!
> Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
> Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i
wywiazuje
> sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
> Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?
>

Najbezpieczniej z kuszy, w pewnej odległości (najlepiej zza węgła ;) od najemników żeby nie
wrzeszczeli "schowaj broń"

Probowalem tak ale i tak mnie dopadali nawet jak chowałem bron i tak dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:47, Mojok napisał:

> Witam wszystkich!
> Czy ktoś wie jak zlikwidować krowy w monterze bez wszczynania rewolucji ??
> Próbuje również w nocy ustrzelic je ale nie moge wszystkich; zawsze ktos to zauwazy i
wywiazuje
> sie walka niepotrzebna na tym etapie gry.
> Pomóżcie - chyba że można wywołać już rewolucje w monterze?
>
Ja podchodziłem do nich i ich mieczem zabijałem ,ważne zebys to zrobil za jednym ciosem wiec
musisz przytrzymac PPM

Tak właśnie sprobuje dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się