Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 10:42, YahooPL napisał:

Są jeszcze gdzieś ???

Jeden jest w Monterze na dziedzińcu, w Faring też jest przynajmniej jeden. W Vengardzie są chyba nawet trzy. Nie wiem jak się sprawy mają z Varantem i Nordmarem, bo kiedy przechodziłem grę po raz pierwszy, o kamieniach nie wiedziałem, a teraz jeszcze tam nie doszedłem

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisać kody do i w którym miejscu w konsoli. Wciskam tylde, wyskakuje mi ta konsola, ale nie moge nic napisać. O co co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 16:21, Szmondrowski napisał:

1. będziesz miał grafe na maksa nawet na nieco gorszym sprzęcie a i tak czasem gra się przytnie tak już jest zrobiona i kupno tej karty graficznej na razie nie ma sensu niedługo wejdą do sprzedaży tańsze układy z dx10
2. Gothic 3 na visice ci na pewno pójdzie możesz mieć problem chyba z wersja 64 bitową bo nie wiem jak na systemie 64 bitowym zachowuje się gothic, a przy włączonym stylu aero gothic będzie ci chodził gorzej niż bez tego stylu, więc jak chcesz kupic viste dla wodotrysków to nie wiem czy to dobry pomysł, pocieszenie w tym, że programy na viscie z włączonym stylem luna(ten znany z xp) chodzą lepiej nawet do 20%


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem dziś zadanie "zabij jelenia" [chodzi o tego płochliwego], ale napis "zadanie "Zabij Jelenia" wykonane pojawił mi się dopiero po zabiciu chyba 6 czy 7 płochliwego jelenia [a więc sami widzicie].A ten Chris rzeczywiście uczy umiejętności "Łowca Orków".A temu Chrisowi oddałem kilka sztuk surowego mięsa, więc prawdopodobnie za każdym razem trzeba kilka [co najmniej] płochliwych jeleni zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:03, cinus` napisał:

> Jak wpisać kody do i w którym miejscu w konsoli. Wciskam tylde, wyskakuje mi ta konsola,
ale nie moge nic napisać. O co co?

To powinno chyba pomóc: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=2871


Konsola jest czytelna, widać ją, ale nie mogę nic wpisać. W którym miejscu należy wpisać kody, bo nigdzie literki mi sie nie pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:31, sorrow napisał:

Konsola jest czytelna, widać ją, ale nie mogę nic wpisać. W którym miejscu należy wpisać kody, bo nigdzie literki mi sie nie pokazują


Jak tylko wcisniesz tyldę to odrazu wpisujesz kod bez zbędnego szukania miejsca gdzie masz go wpisac i jak go wpiszesz to zatwierdzasz enterem, tak przynajmniej to u mnie działało, jeśli Ci się nie pokazują żadne litery mimo wpisywania i zamiast nich pokazują się jakieś kwadraciki to musisz zrobić to co Ci napisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:48, YahooPL napisał:

/.../

Po pierwsze jakbyś nie przeklinał to byłbym wdzięczny bo to nie jest miejsce na używanie takiego
słownictwa ...

Co do twojego problemu to może to być spowodowane złą konfiguracją sprzętową której oczywiście
nie podałeś. Może masz błąd programu gdzie akurat w danym miejscu grafika się niszczy. Ogólnie
możesz spróbować tweakowania gry ale nie wróżę ci sukcesów. Poza tym to że grafika jest zła
to nie jest raczej wina sejwów :P


Wiesz ale ja na swoich save doszedlem prawei do konca gry i bylo wszystko ok ale akurat wiem jak powinna grafa wyglada na max detalach jak na srednich i jak na najnizszych bo mam duze a wyglada jak najnizsze!

Amd Athlon 64 3000 , 1,5 patriota cl3 , gf 6800gs palit 256/256 wiec co musze zrobic zeby se pograc w ta jakze z-**/-/ą gre za 160 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:36, keyrome napisał:

Amd Athlon 64 3000 , 1,5 patriota cl3 , gf 6800gs palit 256/256 wiec co musze zrobic zeby se
pograc w ta jakze z-**/-/ą gre za 160 zl?


Ty chciałeś na tym sprzęcie grać na najwyższych ustawieniach ??? Życzę powodzenia. Jednak zamiast szaleć skocz po rozum do głowy i ustaw te średnie. Od save też na pewno to nie zależy. Może bawiłeś się konsolą i wpisałeś przypadkiem jakąś komendę zmieniający skrypty gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przeinstalowywana 4 razy wiec watpie zeby sie cos zmienilo niewazne teraz wlanczam gre i wszystko dziwnym przepadkiem ok! Oprocz jednej rzeczy...niie sa wygładzone texturywogle! Niewiem co sie dzieje cdp mi powiedzial ze prawdopodobnie anty virus cos psuje non stop te save ale to malo prawdapodobne mam avasta i niewiem co moze zrobic przeciez! Tutaj sa 3 save, 1 to ustawienia gry, 2 to poczatek gry, a 3 to te save od mdg a co dziwnie teraz mam 10 fpsow wiecej niz normalnie! teraz mam 30! i niewiem jakim sposbem to sie stalo:) Ale niewazne to jakby te texxtruy naprawic i ewentualnie zapobiegnac znowu ze mi sie rozpieprza savy? I jaka jest tego przyczyna?

20070210160422

20070210160458

20070210160602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a JEDNak coraz gorzej z zasiegiem widzicie cos dzieje, ta kreska to jest juz najgorzej jak sie cos spieprzy i tylko do tego punktu widze czyli na jakies 2m! A i to jest ustawiony zasieg na najdalszy widzenia!

20070210161346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie teraz juz widzicie o co chodzi niewiem czemu ale jakby mi sie zasieg caly czas przyblizial jak minimalizuje gre ale jak wloncze to jest tak samo lol niemam pojecia co sie dzieje

20070210162129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:22, keyrome napisał:

O wlasnie teraz juz widzicie o co chodzi niewiem czemu ale jakby mi sie zasieg caly czas przyblizial
jak minimalizuje gre ale jak wloncze to jest tak samo lol niemam pojecia co sie dzieje

Czasami mam tak samo ;], wystarczy zwykle przespać się lub teleportować do innego miejsca w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:22, keyrome napisał:

O wlasnie teraz juz widzicie o co chodzi niewiem czemu ale jakby mi sie zasieg caly czas przyblizial
jak minimalizuje gre ale jak wloncze to jest tak samo lol niemam pojecia co sie dzieje


tak jak napisał In The End, po prostu zapisz grę i się prześpij.
Jak się obudzisz powinno być lepiej, a jak wczytasz tego seva też powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:51, YahooPL napisał:

> W Silden nie kojarze aby jakieś były, napewno po jednym jest w Geldern i Faring, ze cztery

> są w Vengardzie, także jeden jest chyba też w Monterze na zamku.

Racja Geldern nie Silden zawsze mi się te dwa miasta mylą :P Poszukam tego w Monterze. Jeszcze
jakieś dokładniejsze lokacje ktoś zna ???


W Nordmarze są na pewno dwa w kopalni rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:22, keyrome napisał:

O wlasnie teraz juz widzicie o co chodzi niewiem czemu ale jakby mi sie zasieg caly czas przyblizial
jak minimalizuje gre ale jak wloncze to jest tak samo lol niemam pojecia co sie dzieje

Jak na myszy masz kółko, to pokręcenie kółkiem najczęściej pomaga. Zresztą i tak masz szczęście, bo u mnie zminimalizowanie gry w 2 przypadkach na 3 kończy się tym, że gra chodzi, ale ekran jest czarny i pomaga tylko twardy reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze spalem! Z 5 razy i to nic nie daje:( Teleport tez nic nie daje jak sie przeteportuje to jest to samo to nie jest burza piaskowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile powinno byc jeleni na wzgorzu gdzie jest Hanson bo zlecił mi zabić wszystkie jelenie na tym wzgorzu i zabilem z 4 i laże i nie wiedze juz zdanego jelenia =/ wiecie gdzie mogl sie ejszcze schować jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:32, Ludvic napisał:

Mam pytanie ile powinno byc jeleni na wzgorzu gdzie jest Hanson bo zlecił mi zabić wszystkie
jelenie na tym wzgorzu i zabilem z 4 i laże i nie wiedze juz zdanego jelenia =/ wiecie gdzie
mogl sie ejszcze schować jakis?


6 to pomoze mi ktos z moim problemem?

ps. masz przeciez poradnik ludvic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:40, keyrome napisał:

ps. masz przeciez poradnik ludvic


Nie ma tego w porodniku albo nie moge znaleć ... =/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się