Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 11:00, lysyy napisał:

> > mam 20 lewel. i co mnie czeka u króla? bo mam teleport do króla i nie wiem czy mam
sie
> juz
> > teleportować. powiedzcie czy jak sie tam teleportuje to od razu będzie walka z orkami?

> bo nie
> > wiem czy mam juz tam sie teleportowac.
> W sumie tak, tylko nie od razu, ale zaraz po wyjściu ze świątynii Inosa, która jest ostoją

> buntowników w mieście(Vengard)

a dużo ich będzie?

Dość dużo, zdecydowanie ta misja nie należy do najłatwiejszych, będziesz musiał się po prostu przedżeć przez hory orków, które nie są może groźne same, ale szamani są bardzo( ja mam teraz poziom ok 50 i nadal zabijają mnie 2,3 kule ognia), a zwylki orkowie lubią tam używać kusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe moze ktos wypisac mi misje na reputacje w Monterze bo mi 4 pk brakuje aby pujsc do wodza orkw, a i tez niewiem dlaczego jak ide Montery z Cape Dun to ten typek Domenik nie daje mi zadania abym pogadal z Marikiem, niewiem czemu moze dlatego ze w Cape Dun nie spotkalem sie z przywodcą rków bo mi sie czekac nie chcilo tylko odrazu pozabijalem wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:22, Zowik005 napisał:

a i tez niewiem dlaczego jak ide Montery z Cape Dun

Chyba odwrotnie ;)

Dnia 09.02.2007 o 20:22, Zowik005 napisał:

to ten typek Domenik nie daje mi zadania abym pogadal z Marikiem

Musisz chyba sam zacząc rozmowę, ale pewności nie mam. Na pewno nie chodzi o zamordowanie orków z Cape dun. prędzej to jakiś bug. złodzieje zborza : sojąc na farmie gdzie dostałeś questa przecinasz drogę pod kontem prostym i idziesz wzdłuż skalnego urwiska. po minięciu kilku zembaczy trafisz na ich bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:29, Zowik005 napisał:

ktos i powie gdzie sa zlodzieje zboza a lepiej by bylo jak by na mapie zaznaczyl

Idąc w stronę do Gothy skręcasz w lewo, trzymaj się ściany/zbocza a dojdziesz do złodzieji:) [ uwaga! sporo zębaczy] masz mapę....numer 104.
Korzystając z tej mapy nadal nie mogę znaleźć ostatniej osoby dla Okary:/ [ zaprowadziłem już osiłka przy kopalni, pijanego górnika i dwóch myśliwych]
Przypominam:)---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=14673

20070209204545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostał Ci człowiek w jaskini, bojący się dzików/rozpruwaczy [sam nie pamiętam].Prawdę mówiąc to największe problemy miałem z osiłkiem, a jako pierwsze znalazłem tego w jaskini;] O ile się ile się nie mylę, to jest to 5 na mapie, ale lepiej mnie nie słuchaj, bo jeszcze Cię w błąd wprowadzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba zostal ci Mag Rakus ktory ma jeden z Ognistych Pucharów .Bedziesz musial poradzic sobie z kilkoma ozywiencami w jaskini jak Rakus bedzie wychodzil z jaskini....
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo kurcze nie moge w zaden sposob dosjc do grobowca Akashy =/ probuje roznymi drogami a tu wuskakuje mi góra albo jakas przepaść :/ probuj juz od wczoraj przejsc a nei moge :/ Niech mi ktoś napisze jak dojsc do tego przekletego grobowca pls!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 22:13, Ludvic napisał:

Mam problem bo kurcze nie moge w zaden sposob dosjc do grobowca Akashy =/ probuje roznymi drogami
a tu wuskakuje mi góra albo jakas przepaść :/ probuj juz od wczoraj przejsc a nei moge :/ Niech
mi ktoś napisze jak dojsc do tego przekletego grobowca pls!!!


Ja po prostu szedłem zwykłymi drogami zaznaczonymi na mapie spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie kamienie młyńskie można podnieśc. Podniosłem ten w Gothie a resztę nie mogę. prosze o podpowiedz. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:02, mdag napisał:

>


Hmm, dziwna sprawa bo wladowalem twoje savy i wystąpił mi bład ten sam co sie dzialo z moimi starymi savamia gra bylo przeinstalowana, cyli widze na zasieg 5 metrow i grafika jest brzykda i aa wogle niema prawie:/ co sie dzieje mowie tak samo mi sie moje save zjebaly i niemam pojecia co jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest najdziwniejsze to ze wlanczam twoj save jest wszystko ok, robie pare krokow i nagle widze wszystko do max 5 metrow i jest ogolem z****nie czym to mzoe byc spowodowane?! Bo mialem to samo w moim starym save?

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze jakbyś nie przeklinał to byłbym wdzięczny bo to nie jest miejsce na używanie takiego słownictwa ...

Co do twojego problemu to może to być spowodowane złą konfiguracją sprzętową której oczywiście nie podałeś. Może masz błąd programu gdzie akurat w danym miejscu grafika się niszczy. Ogólnie możesz spróbować tweakowania gry ale nie wróżę ci sukcesów. Poza tym to że grafika jest zła to nie jest raczej wina sejwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 03:24, robakbs napisał:

Czy wszystkie kamienie młyńskie można podnieśc. Podniosłem ten w Gothie a resztę nie mogę.
prosze o podpowiedz. Dzięki z góry.

Można podnosić wszystkie, tylko trzeba mieć do tego odpowiednią siłę. 250 punktów siły wystarczy do podniesienia każdego kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może ma ktoś listę lokalizacji wszystkich tych kamieni do podnoszenia bo mam dużo siły i kilka dodatkowych punktów się przyda??? Słyszałem że w Silden i Gothcie są ale niestety ich nie znalazłem. Są jeszcze gdzieś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:42, YahooPL napisał:

Słyszałem że w Silden i Gothcie są ale niestety ich nie znalazłem. Są jeszcze gdzieś ???


W Silden nie kojarze aby jakieś były, napewno po jednym jest w Geldern i Faring, ze cztery są w Vengardzie, także jeden jest chyba też w Monterze na zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:49, cinus` napisał:

W Silden nie kojarze aby jakieś były, napewno po jednym jest w Geldern i Faring, ze cztery
są w Vengardzie, także jeden jest chyba też w Monterze na zamku.


Racja Geldern nie Silden zawsze mi się te dwa miasta mylą :P Poszukam tego w Monterze. Jeszcze jakieś dokładniejsze lokacje ktoś zna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się