Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

PILNIE! Poszukuje Save gdzie ktoś jest w momencie gdy własnie wchodzi lub jest juz od jakiegoś czasu na pustyni i zrobil zad glowne w nordmarze i myrtanie prosze o pomoc! Prosze save wyslac na guru666@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:35, mdag napisał:

> a czy ja powiedziałem, że tam nie wrócę??? mam zamiar tam wrócić jak tylko nauczę się
dwóch
> czarów:) przywołanie demona i deszcz ognia:)

ech, to chyba będzie Tobie za łatwo.
No ale każdy gra jak lubi ;)
Ja to zrobiłem z moim kumplem szkieletem i jakoś sobie poradziliśmy.


Mi wystarczyła kula ognia i deszcz ognia, czasem jesze tylko musiałem trochę pomachać kosturem, ale wystarczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:48, keyrome napisał:

PILNIE! Poszukuje Save gdzie ktoś jest w momencie gdy własnie wchodzi lub jest
juz od jakiegoś czasu na pustyni i zrobil zad glowne w nordmarze i myrtanie prosze o pomoc!
Prosze save wyslac na guru666@tlen.pl


Obszedłem praktycznie całą Myrtanę - wyzwalając Arda, Cape Dun i Gothę (z ożywieńców bo Orków nie zabijałem, jak tam wróciłem to już ich nie było)
Obszedłem Nordmar - wszystkie grobowce wykonane, Nordmar wyzwolony (reputacja około 94)

Reputacja dla buntowników około 60, poziom 60, około 60 pkt. w zapasie, jestem na początku Varantu, może mam nawet sejwa z Bragi - pasuje ?
Jeśli tak to późnym wieczorem mogę Ci podesłać save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:02, mdag napisał:

> PILNIE! Poszukuje Save gdzie ktoś jest w momencie gdy własnie wchodzi lub
jest
> juz od jakiegoś czasu na pustyni i zrobil zad glowne w nordmarze i myrtanie prosze o pomoc!

> Prosze save wyslac na guru666@tlen.pl

Obszedłem praktycznie całą Myrtanę - wyzwalając Arda, Cape Dun i Gothę (z ożywieńców bo Orków
nie zabijałem, jak tam wróciłem to już ich nie było)
Obszedłem Nordmar - wszystkie grobowce wykonane, Nordmar wyzwolony (reputacja około 94)

Reputacja dla buntowników około 60, poziom 60, około 60 pkt. w zapasie, jestem na początku
Varantu, może mam nawet sejwa z Bragi - pasuje ?
Jeśli tak to późnym wieczorem mogę Ci podesłać save.


Bylbym bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:18, Zowik005 napisał:

ktos ma taka fajna mape z napisanym n nie gdzie kto jest bo ja nie moge znalezdz obozu ortegi

Już parę razy była podawana - przewiń posty do tyłu aż znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:22, KrzysztofMarek napisał:

> ktos ma taka fajna mape z napisanym n nie gdzie kto jest bo ja nie moge znalezdz obozu
ortegi
Już parę razy była podawana - przewiń posty do tyłu aż znajdziesz ;)

wiem ze byla ale co ja mam patrzec na tysiące postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:38, Arhont napisał:

Rhobar powinnen być na miejscu , ja na próbe też poszedłem z Lee go zabic ale on był na miejscu
. Użyj kody by go odnalesc albo go stwórz jesli go nie znajdziesz ;)

big thx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:38, Arhont napisał:

Rhobar powinnen być na miejscu , ja na próbe też poszedłem z Lee go zabic ale on był na miejscu
. Użyj kody by go odnalesc albo go stwórz jesli go nie znajdziesz ;)

Sorka że cie tak męcze ale czy mógł bys mi napisać kod na stworzenie robhara??plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:15, ZiGiBu napisał:

Sorka że cie tak męcze ale czy mógł bys mi napisać kod na stworzenie robhara??plz

Np na tej stronie znajdziesz mnóstwo kodów. Musisz wpisać "spawn Rhobar" , ale pamiętaj, że może być mało rozmowny.
http://www.spieletipps.de/cp_23742_5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w planie kupno nowego kompa(GeForce 8800GTX, Intel Core2 Duo E6600,2GB RAM). Mam zamiar i najpewniej to zrobię kupić ten sprzęt z nowym Windowsem Vistą. I w związku z tym nasówają mi się dwa pytania:
1. Mam Gothica 3 już od dnia premiery lecz mój staruszek nie dawał sobie z nią rady(gram w minimalnych detalach), więc zaniechałem grania Bezimiennym. Pytam się czy na nowym sprzęcie będę się cieszył grą w najwyższych detelach bez przycięć itp. ???
2. Ostatnie pytanie które niektórym może wydać się głupie ale muszę o to zapytać: Czy Gothic 3 wogóle będzie działał na Viście???
Z góry dzięki za odpowiedzi na dręczące mnie pytania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:15, ZiGiBu napisał:

Sorka że cie tak męcze ale czy mógł bys mi napisać kod na stworzenie robhara??plz

Spróbuj wpisać najpierw w konsoli "goto Rhobar". Powinno przeteleportować Cię do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:31, Jakub Wędrowycz napisał:

> Sorka że cie tak męcze ale czy mógł bys mi napisać kod na stworzenie robhara??plz
Spróbuj wpisać najpierw w konsoli "goto Rhobar". Powinno przeteleportować Cię do niego.

thx :D
ale mam tp :D a na kodach staram sie nie grać chyba że musze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:21, Szmondrowski napisał:

Mam w planie kupno nowego kompa(GeForce 8800GTX, Intel Core2 Duo E6600,2GB RAM). Mam zamiar
i najpewniej to zrobię kupić ten sprzęt z nowym Windowsem Vistą. I w związku z tym nasówają
mi się dwa pytania:
1. Mam Gothica 3 już od dnia premiery lecz mój staruszek nie dawał sobie z nią rady(gram w
minimalnych detalach), więc zaniechałem grania Bezimiennym. Pytam się czy na nowym sprzęcie
będę się cieszył grą w najwyższych detelach bez przycięć itp. ???
2. Ostatnie pytanie które niektórym może wydać się głupie ale muszę o to zapytać: Czy Gothic
3 wogóle będzie działał na Viście???
Z góry dzięki za odpowiedzi na dręczące mnie pytania. ;)

gothic 3 dzala na viscia bo ja mam ista na xp mi nie dzalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:46, ZiGiBu napisał:

thx :D


Nie ma sprawy, forum jest od tego, żeby sobie pomagać :-)

Dnia 09.02.2007 o 16:46, ZiGiBu napisał:

ale mam tp :D a na kodach staram sie nie grać chyba że musze:p


Wiadomo, lepiej jest użyć drobnego kodu, niż zaczynać całą grę od nowa. A gdzie był Rhobar kiedy się do niego przeniosłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytałem wcześniejszego save, zapisałem zaraz po wzięciu pierścienia, miałem go troche. Gotha jest odbudowana, więc demona zabiłem. Nie wiem co jest. Chyba że zabiłem demona a nie wziąłem pierścienia?? Bo raz w tedy wczytywałem bo Gorna mi gdzieś zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Nordmar i...lecę na pustynie:)...jak się "wzmocnię" przeszukam tamte teryny...czy na północy nie ma "przyjaznych orków", gdy tam byłem szaman mnie...spalił:/
Mam już zbroje Paladyny:)...dobra rzecz...czy nie "krąży" filmik o gothicu 3 w którym bezimienny czyta wszystkie pulpity[dające mu +5 pradawnej wiedzy?]...była by niezła historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się