Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

dostalem pirata od kolegi i nie odmowilem bo bylem ciekaw gry.-.-
pytam sie czy jest wersja z poprawionymi bledami i czy umozliwia ona gre z umiarkowanymi zacieciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega powiedzial mi ze w media markt jest gothic 3 za 130 zł i na opakowaniu pisze ze jest to wersja bez bledow ,a słyszalem ze wlasnie bledy powodowaly zacinanie sie gry i nie ma ona az tak duzych wymagan.
its true?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 11:52, Dave''G3 napisał:

Kolega powiedzial mi ze w media markt jest gothic 3 za 130 zł i na opakowaniu pisze ze jest
to wersja bez bledow ,a słyszalem ze wlasnie bledy powodowaly zacinanie sie gry i nie ma ona
az tak duzych wymagan.

Jeżeli gra ma błędy , to usuwa się je poprzez wydawanie patcha naprawiającego niedociągnięcia.Wszystkie poprawki są na tronie CDP i w Media Markt nie dostaniesz bardziej poprawionej gry , bo chyba nikt specjalnie nie pisał dla nich nowego , poprawionego Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:07, Dave''G3 napisał:

aha to raczej odpuszcze sobie kupowanie g3 skoro to to samo co pirat,tylko 30 zl wiecej stoi

Czyli na forum wydawcy stwierdzasz , że nie ma sensu kupować jego legalnej gry.Tak dla przypomnienia : piratowanie , to kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja sprzedaje piraty i je rozpowszechniam?
pozyczam od kolegi bo nie stac mnie na oryginal.
zainstaluje i oddam,nie jestem zwolennikiem piractwa,130 zł nie znajdde na ulicy wczesniej kosztowal 100 zł
a teraz 130 i mowisz ze nic w nim nie poprawiono.
Wole kupic taniej bez niczego same cd z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:35, Dave''G3 napisał:

czy ja sprzedaje piraty i je rozpowszechniam?
pozyczam od kolegi bo nie stac mnie na oryginal.

>
No widzisz, a ja nie jeżdżę Mercedesem , ale jeszcze żadnego nie ukradłem tylko dlatego , że mnie nie stać.
Przy odpowiadaniu na post używaj opcji "odpowiedz".Wiadomo będzie , do kogo skierowany jest twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:55, KrzychW napisał:

> czy ja sprzedaje piraty i je rozpowszechniam?
> pozyczam od kolegi bo nie stac mnie na oryginal.
>
No widzisz, a ja nie jeżdżę Mercedesem , ale jeszcze żadnego nie ukradłem tylko dlatego ,
że mnie nie stać.
Przy odpowiadaniu na post używaj opcji "odpowiedz".Wiadomo będzie , do kogo skierowany jest
twój post.


Och daj mu spokój, chłopak po prosstu mysli rozsadnie - ma gre w ręku (co z tego że pirat), wypróbował, zobaczył ze ma błędy, nie spodobało mu się to i pyta czy warto wydac pieniądze na oryginał czy bedą te same błędy. I to wszystko. A tu zaraz wrzask o piratowaniu kradziezach itd. Ja go doskonale rozumiem. I nie oceniam. I pierwszy kamieniem nie rzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki cronin.respect.
Wreszcie ktos rozumie,wiec moze ty mi powiesz czy warto kupic oryginal i czy poprawiono jakies bledy w grze czy tylko wepchano do opakowania soundtrack,poradnk itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:07, Dave''G3 napisał:

Dzieki cronin.respect.
Wreszcie ktos rozumie,wiec moze ty mi powiesz czy warto kupic oryginal i czy poprawiono jakies
bledy w grze czy tylko wepchano do opakowania soundtrack,poradnk itp


Masz kasę i chęć, kup oryginał ale nie licz na jakies widoczne polepszenie gry.
tak naprawdę to wszystko zalezy od sprzetu. Bo trzeba naprawdę być cholernym marudą zeby przekreslać gre z powodu tego że jakiś dzik skoczył na kogoś z tekstury albo ze raz 200 wypowiadanych kwestii nie słychać co postać mówi. Prawdziwy fan Gothica powinien być wyrozumiały. Ja np. wczoraj z niekłamaną radochą prowadziłem dialog z dzikiem. tak z dzikiem - npc mi zniknął zabiwszy zwierzaka i wyglądało na to ze gadam z truchłem zwierzaczka :) I nie zamierzam z tego powodu wieszać psów na chłopakach z piranii - tyle frajdy z ich gier miałem, że nie mam moralnego prawa ich krytykować. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ze znowu pisze ale czy na takim kompie mge cokolwiek zdzialac w g3?
System: MW XP Professional 2002+service pack 2
Komputer:AMD Sempron(tm)Procesor 3000+ 1,81GHz 1,00 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:20, Dave''G3 napisał:

Sory ze znowu pisze ale czy na takim kompie mge cokolwiek zdzialac w g3?
System: MW XP Professional 2002+service pack 2
Komputer:AMD Sempron(tm)Procesor 3000+ 1,81GHz 1,00 GB RAM


szczerze mówiąc nie wiem, ja gram na GF 6600, proc 3,02 GHz i też ramu 1 GB i na srednich idzie spoko a na wysokich to tylko pustynia ew. nordmar ale klatek za wiele nie mam wtedy ;)
zagraj - zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 13:57, cronin napisał:

Och daj mu spokój, chłopak po prosstu mysli rozsadnie - ma gre w ręku (co z tego że pirat),

>
To proponuję założyć wątek : " Piratuję i dlaczego mi z tym tak dobrze." Ja , wyobraź sobie , oprogramowanie , filmy i gry , mam tylko i wyłącznie oryginalne i argument : nie stać mnie aby kupić , więc zdobędę w inny sposób" , jakoś do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja sprzętu jest "akurat" na minimalne-średnie wymagania... choć nie mam stuprocentowej pewności, gdyż nie podałeś modelu karty graficznej. Nadrób proszę zaległości, a wtedy powiem jak Ci się będzie grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie usprawiedliwia piractwa. Tym bardziej to, że gra jest niedopracowana. Jeżeli uważasz, że gra ma dużo błędów, nikt nie każe ci jej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie 5 artefaktów, berło od króle, ide do Xardasa i ten nic, nie che ze mna gadac. czegos mi jeszcze brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:53, lord0 napisał:

mam wszystkie 5 artefaktów, berło od króle, ide do Xardasa i ten nic, nie che ze mna gadac.
czegos mi jeszcze brakuje ?

Może trzeba z artefaktami iść prosto do Xardasa od razu wybierając drogę Beliara.Wizyta u króla kieruje nas na drogę Innosa i może dlatego nie ma dialogów z nekromantą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:53, lord0 napisał:

mam wszystkie 5 artefaktów, berło od króle, ide do Xardasa i ten nic, nie che ze mna gadac.
czegos mi jeszcze brakuje ?


Nie jestem pewien, ale spróbuj zdobyć "Berło wiecznego wędrowca" ma go Zuben (w Ishart). I dopiero wtedy udaj się do Xardasa. Może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się