Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

...hmm, właśnie wyczyściłem okolice bariery z orków;* i jak zwykle zacząłem zbierać łupy:)...trwało to dłużej od samej walki:p | i właśnie, czy szykują się jakieś większe wydatki podczas gry? Nie mam ochoty już się męczyć i przeszukiwać wszystkiego co się ruszało;) "Posiadam" zbroję paladyna, spłaciłem orka...i aktualnie mam w sakiewce 43 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy szykują się jakieś większe wydatki podczas

Dnia 23.03.2007 o 19:48, Word up napisał:

gry? Nie mam ochoty już się męczyć i przeszukiwać wszystkiego co się ruszało;) "Posiadam" zbroję
paladyna, spłaciłem orka...i aktualnie mam w sakiewce 43 tyś.

Niczego drogiego już nie będziesz musiał kupować.Miecze , łuki i kusze i to najlepsze egzemplarze , znajdują się w skrzyniach , więc wystarczy je odnaleźć i obejdzie się bez wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 18:18, WickedChildren napisał:

gdzie moge kupic zwoj "Otwieranie zamków" lub nauczyc sie tgego czaru ? oraz interesuje mnie
babel czasowy

Nie wiem gdzie można znaleźc zwój mi się trafił w skrzyni w Redock
a można się go nauczyc u Saturasa i u Vatrasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:49, bartek0700 napisał:

Czy aby ukończyć grę ścieżką orków koniecznie trzeba dać Grokowi ogniste puchary?


Niekoniecznie, zadanie z ognistymi pucharami to tylko jedno z zadań pobocznych których nie trzeba wypełniać aby przejść grę, więc jak nie chcesz mu dawać to nie dawaj, wtedy niedostaniesz conajwyżej kilku punktów reputacji u orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:49, bartek0700 napisał:

Czy aby ukończyć grę ścieżką orków koniecznie trzeba dać Grokowi ogniste puchary?

Nie. Jest to wątek poboczny, taki sam, jakbyś puchary zaniósł Miltenowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Skończyłem grać G3: ścieżka Inosa i Beliara.
Do Adanosa już nie wrócę w najbliższym czasie.
Moja opinia o G3 - niestety nędza. Ogromne rozczarowanie. Porażka szczególnie po NK.
Może dodatek nieco to wszystko wyprostuje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 23:59, rmadryk napisał:

Witam
Skończyłem grać G3: ścieżka Inosa i Beliara.
Do Adanosa już nie wrócę w najbliższym czasie.
Moja opinia o G3 - niestety nędza. Ogromne rozczarowanie. Porażka szczególnie po NK.
Może dodatek nieco to wszystko wyprostuje.
Pozdrawiam

Troche się z tobą zgodze nie podoba mi się to że można być we wszystkich gildiach jednocześnie i że wszystkie questy masz odkryte w g2 jak szłeś na maga to tylko tej gildi służyłeś żadnej innej i nie mogłeś mieć niektórych zadań na farmie onara i w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz G3 jest bardzo fajnie wydany,ale czy jak będzie wPlantynowej Kolekcji lub Extra Klasyce to będzie wyglądać tak samo?Mam na myśli te wszyskie dodatki (instrukcja,poradnik,pudełko ze skóry itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:48, boduczek napisał:

Teraz G3 jest bardzo fajnie wydany,ale czy jak będzie wPlantynowej Kolekcji lub Extra Klasyce
to będzie wyglądać tak samo?Mam na myśli te wszyskie dodatki (instrukcja,poradnik,pudełko ze
skóry itp.).

Ja mam tylko g3 originała a szkoda bo o mało co to zamówił bym tu EK i bym miał ale za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:48, boduczek napisał:

Teraz G3 jest bardzo fajnie wydany,ale czy jak będzie wPlantynowej Kolekcji lub Extra Klasyce
to będzie wyglądać tak samo?Mam na myśli te wszyskie dodatki (instrukcja,poradnik,pudełko ze
skóry itp.).


Niby jakim cudem? Pudełko ze skóry z Platynowej Kolekcji? W żadnym wypadku. Instrukcja będzie na pewno, poradnik pewnie też, ale raczej już nie na kredowym papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 09:01, Mr Black napisał:

> Teraz G3 jest bardzo fajnie wydany,ale czy jak będzie wPlantynowej Kolekcji lub Extra
Klasyce
> to będzie wyglądać tak samo?Mam na myśli te wszyskie dodatki (instrukcja,poradnik,pudełko
ze
> skóry itp.).

Niby jakim cudem? Pudełko ze skóry z Platynowej Kolekcji? W żadnym wypadku. Instrukcja będzie
na pewno, poradnik pewnie też, ale raczej już nie na kredowym papierze.

Zgodzę się z tobą co najlepsze to tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktos wie kiedy zostanie wydany nowy patch i jakie bledy/usprawnienia bedzie zawieral ? bo prawde mowiac gre kupilem w czasie premiery - zagralem moze z 10 minut i stwierdzilem ze poczekam na patch ktory jakos usprawni wydajnosc gry.. (heheh pewnie jestem nienormalny :P) cos slyszalem kiedys ze mozna sie bawic w edytopwanie plikow ini ale ja nie wiem jakie bylyby najlepsze ustawienia na moj komputer w jakosci medium. jesli ktos chce mi pomoc oto moj gear: 2,6 athlon, radeon x800 gto/pro 256, 1,5 gb ddr kingston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 09:01, Mr Black napisał:

Niby jakim cudem? Pudełko ze skóry z Platynowej Kolekcji? W żadnym wypadku. Instrukcja będzie
na pewno, poradnik pewnie też, ale raczej już nie na kredowym papierze.

Czyli te wszystkie dodatki są tylko teraz?A wiec lepeij kupić teraz fajnego G3 nawet jak się nie będize w niego grać niż potem jakiś inny?
PS.A własnie co jest w podstawowej oryginalnej wersji gry Gothic III?Jakie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jakie staty ma zbroja, którą dostajemy od orków za zniszczenie wszystkich obozów buntowników? Bo zastanawiam się nad zakupem zbroi paladyna, ale może tamta będzie lepsza :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:03, Jakub Wędrowycz napisał:

Wiecie może jakie staty ma zbroja, którą dostajemy od orków za zniszczenie wszystkich obozów
buntowników? Bo zastanawiam się nad zakupem zbroi paladyna, ale może tamta będzie lepsza :-)

--
tabasko

Poczekaj aż ci ją dadzą nie kupuj tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:05, Terorist napisał:

Ma te same statystyki co zbroja paladyna tylko jeszcze +25 obrony przed ogniem

No, w takim razie już wiem na którą padnie mój wybór ;-) Dzięki

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:01, WickedChildren napisał:

nie wiem co jest ... ale jak chce uwolnic normardczyka Larsa z Siden to nie mam takiej opcji
dialogowej z Zapotekiem... moze ktos cos na to poradzic??... moja wersja gry to 1.12

Razwal miacho może wtedy pędziesz go mógł uwolnic tylko
nie używaj czaru przwołania bo raczej on też bedzie cię atakował:)
Ja jak rozwalałem miacho rozwalałem również jego-wszystkich tam rozwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się