Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2008 o 20:51, albinskia napisał:

Ej a jak tam jest ta lawa obok pieca to nie wpadłeś do niej czy ona była widoczna ? Chodzi
czy łatwo było spaść z niewidocznej skarpy ...

Lawa akurat była. Ale najgorzej było na zakrętach. Bo nie wiadomo było gdzie sie zaczyna zakręt o tu pach nie szedłeś dalej bo zakręt był a ściana przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol. Niektórzy najlepszymi postaciami nie dają sobie rady gdy są ściany a ty dałeś radę jak ścian nie było... Nieźle ;) A tak nawiasem to jaką postacią odbijałeś kopalnię? (lev i specjalizacje) :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:19, XSARDAS0 napisał:

Mam pytanko. Gdzie moge znalesc Hansona? Ja szukam ale jakos mi to nie wychodzi. Z gory
dzieki.


Fotka dla Ciebie. To mapa Grobowców przodków. Nie zwracaj uwagi na krzyżyki tylko na położenie strzałki (postaci)
Stoją na niej obok Hansona

20081008143058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystać z tej, jednak jeśli masz już (w grze) mapę grobowców przodków to korzystając z niej możesz łatwo określić swoje położenie i porównać je z tym które podał Ci GringoG3.

20081008150007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 13:52, albinskia napisał:

O lol. Niektórzy najlepszymi postaciami nie dają sobie rady gdy są ściany a ty dałeś
radę jak ścian nie było... Nieźle ;) A tak nawiasem to jaką postacią odbijałeś kopalnię?
(lev i specjalizacje) :)

Pozdr.

Poziom coś około 45 lvl. Wtedy grałem byle jak bo nie robiłem np. 75% w miastach tylko je wcześniej odbijałem. Specjalizacja no wojownik. Siła ponad 200. 2 półtoraki albo El bastrado. Łuk to cicha śmierć bo za tym najlepszym w skrzyniach biegać mi sie nie chciało. Dla porównania gram teraz i mam 43 poziom a wszedłem dopiero do Varantu. A tam miałem ten 45 byłem w Nordmarze i Varant za sobą miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:05, Lee-Pl napisał:

Jak można zrobić fotkę w G3? z góry dziękuje :)


O ile pamiętam dobrze to ctrl + Print Screen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w robieniu screenów z gier sprawia się chyba xFire. Włączasz xF''a, odpalasz grę i naciskasz Scroll Lock + S. Problem pojawia się wtedy gdy xF nie wykrywa niektórych gier ale w przypadku G III nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:05, Lee-Pl napisał:

Jak można zrobić fotkę w G3? z góry dziękuje :)


Istnieją trzy podstawowe sposoby:
1. Podczas gry wciskasz Print Screen (przeważnie pojawia się on w okolicach F12), a następnie wklejasz (ctrl + V) obrazek w dowolnym edytorze graficznym, choćby microsoftowym Paincie.
2. Używasz programu Fraps.
3. Używasz XFire''a, jak zalecał Kłejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć wszystkie te ogniste puchary ??? bo w cape dun zawaliłem i tam niewzielem tego pucharu... a gdzie jest ten mag ognia z tym pucharem pomiędzy monterą a okarą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:26, batek15 napisał:

Musze mieć wszystkie te ogniste puchary ??? bo w cape dun zawaliłem i tam niewzielem
tego pucharu... a gdzie jest ten mag ognia z tym pucharem pomiędzy monterą a okarą???

Nie, nie musisz mieć wszystkich pucharów, możesz użyć teleportu. Miedzy Okarą a Monterą idziesz w strone Silden tam szukaj między tą równiną powinna być jaskinia a w niej mag ognia - dość trudno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:26, batek15 napisał:

Musze mieć wszystkie te ogniste puchary ???


To jest jedynie quest poboczny - jeśli go zawalisz żadna wielka tragedia się nie stanie.

Dnia 10.10.2008 o 17:26, batek15 napisał:

a gdzie jest ten mag ognia z tym pucharem pomiędzy monterą a okarą???


Jest zaznaczony na poniższej mapce jako Rakus.

20081010175354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:03, batek15 napisał:

jak ja mam rozpocząć rewolucje w monterze?? ktoś mi pomoże?? wykonałem chyba wszystki misje i niewime jak sie za to zabrać teraz ;]


Rewolucję rozpoczynasz, zabijając dowolnego orka. Proponuję zrobić tak: zabij dowolnego orka (najlepiej przy wejściu od strony farmy) i jak najszybciej udaj się na farmę Elbera. Z tego miejsca powoli kieruj się do zamku, zabijając po drodze wszystkich przeciwników. Przy odpowiednim wykonaniu wszystko pójdzie łatwo, szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się