Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

/.../

Nie ma żadnego dokładnego miejsca skąd mógłbyś zdobyć piły i młoty. One są rozproszone po całym świecie. Po prostu musisz je znaleźć lub kupić od kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 19:25, andrev_92 napisał:

/.../ Skąd mam wziąć młoty i
piły dla Vandorna(nie wiem czy tak się dokładnie nazywał) z Vengardu? Mam okraść niewolników
czy jak?

Młoty są rozrzucone po całym swiecie i da się ich uzbierać nie mniej, niż 12, bo tyle sam znalazłem. Ale są faktycznie w różnych miejscach: u kupców na pustyni, leżą w obozowiskach orków w Nordmarze, jakiś tam był u orka a jeszcze inny, o ile pamietam, u kowala w domu (w Mora Sul chyba). Można też zabierać od niewolnika, który tłucze młotkiem w ściane - zabierzesz mu młotek, a on po chwili tłucze nowym młotkiem i tak, aż do uzbierania 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 21:25, dominik713 napisał:

Apropos... (czy jak to się tam pisze xd) jeden z gladiatorów z Mora Sul który jest koczownikiem
powiedział mi gdzie znajduje się ich przywódca.Ale zapomniałem... Mógłby ktoś powiedzieć
gdzie się on znajduje? I napisać,jakie questy wykonywać żeby zdobyć jak najwięcej reputacji
u Asasynów?



Mógłby ktoś na to odpowiedzieć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem idąc w stronę Bakareshu spotkasz cały obóz koczowników, a co do ich przywódcy to może chodzi ci o druida który jest z lwem niedaleko Lago. Jeśli chcesz mieć reputacje dobrą u assasynów zabij magów wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim głównym celem jest wejście do Ishtar,żeby nauczyć się mistrzostwa w walce dwiema broniami... Ogólnie to mam zamiar zrobić takiego Czarnego Maga,który też bardzo dobrze posługuje się orężem ;] Dzięki za podpowiedź,jutro to sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Lepiej moglibyście mi pomóc ;D Skąd mam wziąć młoty i

Dnia 19.05.2009 o 19:25, andrev_92 napisał:

piły


Z młotami nie powinno być problemu nawet przy zwykłych zakupach u kupców.Tyle , że trzeba trochę się poteleportować.Z piłami jest gorzej , chociaż jeżeli się nie śpieszysz, to uzbierasz odpowiednią ilość.Kilka jest do znalezienia w obozach orków w Nordmarze , ale najpierw trzeba tych orków spacyfikować.Najłatwiej byłoby , gdybyś miał umiejętność "Mistrz Złodziejstwa".Jedna nocka skradania i po kłopocie.Poza tym , innego sprzętu zdobyłbyś za grube dziesiątki tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 20:43, Gorn7 napisał:

O ile wiem idąc w stronę Bakareshu spotkasz cały obóz koczowników, a co do ich przywódcy
to może chodzi ci o druida który jest z lwem niedaleko Lago. Jeśli chcesz mieć reputacje
dobrą u assasynów zabij magów wody.



Ten koczownik z Mora Sul mówi o Kayoru ( czy jakoś) tak.Jego plemie jest w jaskini niedaleko oazy murata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:19, andrev_92 napisał:

To sobie trochę poszukam... Trudno, mam jeszcze dużo czasu.


Pamiętaj, że zawsze możesz obijać mieszkańców miast - jeśli pracuje przy drewnie piłą jest pewne, że po udanej walce zabierzesz mu ją. Analogicznie z młotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 22:19, andrev_92 napisał:

To sobie trochę poszukam... Trudno, mam jeszcze dużo czasu.


Przy poprzedniej rozgrywce wykonałem to zadanie bardzo późno , prawie pod koniec gry.Właśnie piły z orkowych obozów w Nordmarze pozwoliły mi na to.Obecnie mam w pełni rozwinięte złodziejstwo , bardzo polecam , mnóstwo kasy pomino wydania ponad pół miliona na pancerze i zupełny brak kłopotów ze zdobyciem rozmaitego wyposażenia.Wystarczy podkraść się do śpiących i ....supermarket normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:17, mlynar911 napisał:

A jak ono działa względem sprzedawców? Czy możemyokraść ich z tych przedmiotów które
oni sprzedają?


Aż tak dobrze nie ma.Normalna kradzież kieszonkowa , to podobnie jak w poprzednich częściach , opcja w dialogach z danym NPCem.Wpadają za to niewielkie sumy , jakieś skręty z ziela i troszkę doświadczenia. Dodatkowo , jako Mistrz Złodziejstwa , możemy podkraść się do śpiącej postaci i okraść delikwenta w jego wyposażenia.Dzięki tej opcji , można zdobyć np Miecze Półtoraręczne i Tarcze Czaszki
od najemników(dużo złota) , orkową broń , Kostury Magów (znowu dużo złota) i sporo innych rozmaitości.Ja wydałem w sumie na pancerze ponad pół miliona , a i tak mam obecnie , pod koniec gry , ponad 300 tysięcy w kieszeni.
Aha.Po wykonaniu zadać z Królewskim Szczawiem dla Renvika w Geldern i orkowego szamana w Faring , można roślinki "odzyskać" w opisany powyżej sposób.Podobnie jest z Magiczną Rudą w Nordmarze od kowala w Klanie Młota(100szt) i Ugolfa(50 szt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ognisty miecz jest niestety tylko w zaklęciu, nie znajdziesz go. Tarczę paladyna możesz znaleźć w którejś ze skrzyń. Przy wykopaliskach w Trelis jest też ta tarcza. Wystarczy, że od wykopalisk pójdziesz w stronę rzeki, potem w prawo(nie pamiętam jaki to kierunek). Po drodze spotkasz trole i potwory, a na końcu gargulce. Tam będzie kamienny krąg, a w nim tarcza paladyna. Katanę znajdziesz w którejś ze skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z bronią ? Jest zużyta tak?
No to trochę lipa. Nawet po śmierci oponenta nie można go okraśćz rzeczy które sprzedawał ;] hmm ciekawy jestem gdzie w takim razie on to trzyma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:01, Merovingian napisał:

> katane

... katanę możesz także otrzymać od Angara jako nagrodę za wygraną na arenie Mora Sul.

Ale nie w patch 1.71 ... Ja nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:11, mlynar911 napisał:

Ale nie w patch 1.71 ... Ja nie dostałem.


Hm. Szczerze mówiąc na 1.71 nie próbowałem. Wygląda na to, że i katana uległa zmianom najnowszych łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 16:48, Gorn006 napisał:

gdzie można znalesc ognisty miecz,

Tylko ze zwoju...

Dnia 20.05.2009 o 16:48, Gorn006 napisał:

tarcze rycerza

http://www.xfire.com/video/ab72f/

Dnia 20.05.2009 o 16:48, Gorn006 napisał:

i katane

Po patchu 1.7 jedna jest w Ciężkiej Skrzyni, druga przed świątynią Haran Ho (najdalej położony punkt na północny zachód Varrantu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 17:25, Piciambeer napisał:

> gdzie można znalesc ognisty miecz,
Tylko ze zwoju...

Wcale nie tylko, miecze ogniste można spotkać u kupców, tyle że nie da się określić u którego to dokładnie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się