Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 21:05, R3clus3 napisał:

Mogli by dać nawet patch w wersji 500000 , a i tak nie zmieni to tego , że Gothic to
syf.


Ot masz ci los,świetna teza poparta szeregiem argumentów:) Ehh...skoro już tak oceniasz Gothica [nawet dwie pierwsze części] to czemu nam tego nie udowodnisz odpowiednimi argumentami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz "niewiemktóry" (4 czy 5) ukończyłem G3. Nie wiem jak Wam się chce wbijać takie wysokie poziomy postaci. U mnie odechciewa się tego przy 45lvl.
Przy okazji pochwalę się moją zdobyczą - Gniewem Innosa.
Okazuje się że zdolność zwiększająca parametry pancerzy działa :]
Udało mi się potwierdzić dwie teorie - da się kupić zbroję paladyna bez wyzwalania nawet jednego miasta. A także to, że Ogrowy Morgensztern jest überpowah. Dość powiedziec, że normalnie wyzwalanie pieca w Klanie Młota trwa godzinę - półtorej a z tą bronią - 25 minut. Ale nie można narzekac na nudę jak w przypadku Beziego-czarodzieja który był tak potężny, że aż nudny.

@R3clus3: wiesz co Nas ten obchodzi ten komentarz? Nic. Powód? Brak argumentów.

20090718002826

20090718002842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 00:44, Starscream napisał:

Czemu w ogole nie inwestowales w umiejetnosci??;p ja jestem noobkiem i mam prawie wszystkie
wyuczoen


Bo po co? Jak można ładowac w Zdrowie :D Naprawdę - ładowanie w resztę uważałem za zbędną. Grałem kilkukrotnie wojownikiem i wiem jak wygląda reszta. Teraz mógłbym tylko podnosić Zdrowie. Choć i tak Pancerz Paladyna+Korona Adanosa+Update na zbroje+500HP i wyżej = B.trudna do ubicia postać.
Myślałem żeby teraz zagrać od nowa, tym razem jako złodziej. Ale nie wiem jak ciekawe łupy można znaleźć przy ludziach... Grał juz ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie kasę, ilość zależy od prestiżu czy tam pozycji okradanej osoby, u biedaków głównie jointy Czarnego Rhobara czy czegośtam, a w skrzyniach różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:06, SpecShadow napisał:

> Czemu w ogole nie inwestowales w umiejetnosci??;p ja jestem noobkiem i mam prawie
wszystkie
> wyuczoen

Bo po co? Jak można ładowac w Zdrowie :D Naprawdę - ładowanie w resztę uważałem za zbędną.
Grałem kilkukrotnie wojownikiem i wiem jak wygląda reszta. Teraz mógłbym tylko podnosić
Zdrowie. Choć i tak Pancerz Paladyna+Korona Adanosa+Update na zbroje+500HP i wyżej =
B.trudna do ubicia postać.
Myślałem żeby teraz zagrać od nowa, tym razem jako złodziej. Ale nie wiem jak ciekawe
łupy można znaleźć przy ludziach... Grał juz ktoś?

No ale jak sie ma wiecej umiejetnosci to jest wieksza zabawa;p wiecej mozliwosci.
MOglbys teraz zagrac magiem, ja chyba tak zrobie jak skoncze ta gre (juz nieduzo mi brakuje)
Zagram magiem i do tego po stronie orkow:P i assasynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiem gra się łatwo ale rozgrywka jest koszmarnie nudna przez to. Dorwiesz ognista kulę i niszczysz wszystko co żywe. A jak dostaniesz coś mocniejszego to już szkoda gadać. W poprzednich częściach jeszcze było jakies stopniowanie typu "coraz silniejsze czary i coraz silniejsi przeciwnicy", tutaj tego nie ma.
Gdyby nie to jeszcze zagrałbym w Gothica3, teraz za bardzo nie mam powodu przechodzić gry ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, może mi ktoś powiedzieć gdzie można znaleźć kamień teleportacyjny do klanu młota? A i jeszcze jedno, mógłby mi ktoś ma mapce zaznaczyć drogę do wieży Xardasa ;> ? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 12:48, mskarpeta napisał:

Siema, może mi ktoś powiedzieć gdzie można znaleźć kamień teleportacyjny do klanu młota?

Przypięte posty po coś są nieprawdaż?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=30297

Dnia 18.07.2009 o 12:48, mskarpeta napisał:

A i jeszcze jedno, mógłby mi ktoś ma mapce zaznaczyć drogę do wieży Xardasa ;> ? Szukam,
szukam i znaleźć nie mogę ;/


http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu grałem w Gothic z patchem nieoficjalnym - v.1.72 Full International. I niestety gra nadal co pare metrow doczytuje. Mam nowy sprzęt i nie miałem pojęcia, że takie problemy będą :(

Na Youtube widziałem filmik gdzie pewny gracz grał z tym patchem i mu bez doczytywania śmiga.

Co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 15:25, Vattic napisał:

Co na to poradzić?


Hm. Przeinstaluj grę, zainstaluj łatkę 1.6. Gothic 3 ma to do siebie, że jest zupełnie nieprzewidywalny, więc być może uzyskasz lepsze efekty. Jeśli mimo wszystko gra będzie działała porównywalnie do 1.72, to mimo wszystko polecam granie na tej właśnie łatce - lista zmian nie ogranicza się tylko do niby-usprawnionej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 18:47, Vattic napisał:

Tzn 1.6 ten international patch? Ale chyba 1.72 jest lepszy czy jednak nie?


Dwa razy tak. Zasugerowałem zainstalowanie 1.6 tylko w celu sprawdzenia, czy przypadkiem na tej łatce gra u Ciebie nie będzie działała sprawniej. Wielu osobom 1.72 pomogła (w tym mnie), jednak zdarza się, że z wydajnością bywa lepiej na wcześniejszym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam maly problem. Gram w G3 obralem scieżkę beliara bylem w Mora Sul mialem reptutacje 54 u assasynow i gdy zapisywalem gre wywalilo mi korki. Gra nie zapisala sie do konca a obecny save nie chce sie wczytac (dochodzi do polowy i dalej nic). Jesli ktos ma zapis podobny do mojeego (nieco dalej, lub wczesniej) to bardzo bym poprosil :). Prosze o kontakt pod nr gg 8508784 (prawie zawsze na niewidoku) lub podac linka tutaj :). Bede ogromnie wdzieczny poniewaz nie chce zaczynac gry od nowa :(. Dodam ze mam najnowsze pathe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 00:29, SpecShadow napisał:

Dzisiaj po raz "niewiemktóry" (4 czy 5) ukończyłem G3.

Kurde, to jest 1.6? Jak 1.7 to szacun - z takim poziomem tyle siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem dzisiaj gre;p Mimo ze od poczatku szedlem sciazka Innosa to zdecydowalem sie na zakonczenie ktore obejmowalo zabicie Zubena i Rhobara (jakos tak wyszlo ze zrobilem to bez pomocy Lee) i opuszczenie Myrtany z Xardasem... i to chyba bylo najlepsze zakonczenie. Co prawda nie wiem co by sie stalo gdybym wybral Innosa ale tutaj ludzie zyja w pokoju, koczownicy panuja nad varantem a zabojcy orkow nad Normarem wiec nie zaluje wyboru. Z glownych sojusznikow stracilem tylko Laresa (zabity przy odbijaniu miasta)
Glowne misje zrobilem praktycznie wszystkie, nie wypedzilem tylko orkow z nordmaru (zostal mi moze jeszcze 1 oboz) i nie przynioslem 12 pucharow magom (brakowalo mi jednego). No ale na koncu i tak okazalo sie to niepotrzebne
BTW zalaczam zdj w moimi koncowymi statami, szkoda ze nie zdazylem wydac tych pd, ale i tak mam zajebista postac:P

Zastanawiam sie czy zaczac grac jeszcze raz ale jak teraz zaczne to do wrzesnia na bank nie skoncze bo wyjezdzam niedlugo. Chociaz w sumie nie widze sensu ponownego przechodzenia gry, dla orkow grac nie zamierzam

20090719132112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie, pytanie: Czy na najnowszym patchu (1.72) opłaca się uczyć otwierania arcytrudnych zamków? Bo pamiętam że kiedyś tam był totalny crap, niczym nie różniący się od innych skrzyń. Jeżeli coś się zmieniło, to co tam teraz orientacyjnie można znaleźć? (wiem że jest losowo generowany łup, ale jakiej klasy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proze o pomoc w przejsciu jednego z zadan. Jestem w Silden i mam zebrac galezie w obozie wieżniów. Gdzie znajduje sie ten oboz i te stosy galezi porozrzucanuch? Znalazlam zagrode chyba wiezienna ale poza ulozonymi deskami ktorych nie da sie zabrac i dzikami ktore mnie tam zaatakowaly nie widze zadnych galezi.Obeszlam Silden 3 razy i nic Prosze o pomoc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sirdoom
Kilkaset złotych monet, zwój średniej jakości zaklecia i parę szpargałów.
Werdykt: nie warto.

Monalisaa
Raczej chodzi o drewno, mają one formę sześcianów. Musisz przejśc się do obozu niewolników (użyj teleportacji do Sildren i idź prosto. Kamień teleportacyjny jest w kamiennym kręgu obok miasta), albo poszukać placu z chatkami i dużą ilością wychudłych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się