Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

To działa, gdy program twierdzi, że pobrał wszystko? Zresztą, pobieram z jakiegoś rosyjskiego serwera, może będzie dobrze [to chyba nie rosyjska wersja, nie?].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:05, JayL napisał:

To działa, gdy program twierdzi, że pobrał wszystko? Zresztą, pobieram z jakiegoś rosyjskiego
serwera, może będzie dobrze [to chyba nie rosyjska wersja, nie?].


Jak jest "Int" (od Internationnal) w nazwie to będzie i PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 15:05, JayL napisał:

To działa, gdy program twierdzi, że pobrał wszystko?

On nie twierdzi, tylko pokazuje że (przeważnie) "Błąd tymczasowy" albo "zatrzymano". Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem i "wznów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego nie ma, jakby przeglądarka myślała, że ściągnęła cały plik - operacja jest zakończona, nie ma błędu czy wstrzymania, nie da się więc wznowić. Na szczęście z tego rosyjskiego się udało, zainstalowałem i jutro zobaczę czy zadziała. Ale tego DownThemAll! ściągnę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam 2 pytania: może mi ktoś powiedzieć gdzie sie znajduje kopalnia złota przy mieście Geldern? Przeszukałem całą okolice ale nigdzie nie moge jej znaleźć a Nemorok(ten który daje zadanie związane z tą kopalnią) nie powiedział gdzie sie ona znajduje, mógłby ktoś mi zaznaczyć na mapie gdzie ona jest?

drugie pytanie: czy zdolności myśliwskie mają swoje odbicie w ataku? Chodzi mi o to, że mamy np zdolności myśliwskie 100 i łuk który wymaga zdolności myśliwskich 100 i zadaje obrażenia za 60 i czy ze wzrostem zdolności myśliwskich wzrosną także obrażenia z łuków?

Z góry dziękuje za pomoc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 17:42, Stein napisał:

Mam 2 pytania: może mi ktoś powiedzieć gdzie sie znajduje kopalnia złota przy mieście
Geldern? Przeszukałem całą okolice ale nigdzie nie moge jej znaleźć a Nemorok(ten który
daje zadanie związane z tą kopalnią) nie powiedział gdzie sie ona znajduje, mógłby ktoś
mi zaznaczyć na mapie gdzie ona jest?


Jak jest brama Geldern (przy niej jest arena), to stań przed nią, obróć się o 90 stopni w lewo i gaz przed siebie.

Dnia 16.07.2009 o 17:42, Stein napisał:

drugie pytanie: czy zdolności myśliwskie mają swoje odbicie w ataku? Chodzi mi o to,
że mamy np zdolności myśliwskie 100 i łuk który wymaga zdolności myśliwskich 100 i zadaje
obrażenia za 60 i czy ze wzrostem zdolności myśliwskich wzrosną także obrażenia z łuków?


No raczej, inaczej nie opłacałoby się inwestować Zdolności Myśliwskich powyżej takich, jakie chcemy mieć, aby móc "unieść" łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 21:54, Gumisiek2 napisał:

Jak jest brama Geldern (przy niej jest arena), to stań przed nią, obróć się o 90 stopni
w lewo i gaz przed siebie.


Dzięki wielkie już znalazłem ;] ale w sumie nie potrzebnie sie pytałem bo na mapie w tym temacie jest to zaznaczone ale dzięki za odpowiedz ;D

Dnia 16.07.2009 o 21:54, Gumisiek2 napisał:

No raczej, inaczej nie opłacałoby się inwestować Zdolności Myśliwskich powyżej takich,
jakie chcemy mieć, aby móc "unieść" łuk.


Tak też myślałem, dzięki jeszcze raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to przez pośpiech. :P

Cóż, save''y nie działają, ale się poświęciłem i gram od nowa. :P Troszkę ładniej wygląda, chodzi w sumie niewiele lepiej, ale przynajmniej zapisy się nie sypią i bugi zniknęły. No i płyty nie wymaga. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu mój! Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten złom, co nemrok chce? (chodzi o quest ''Nemrok chce artefaktu z ruin na północy'' czy jakoś tak).Nie wiem wogóle gdzie te ruiny nic, a przydałoby się tego questa zrobić.O 1 mniej w dzienniku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz go w Wilczej Kopalni (na północ od Geldern :P). Możesz tam spotkać trolle, cieniostwory, no i wilki. A rzeczony artefakt to Berło Cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 14:58, Gumisiek2 napisał:

Znajdziesz go w Wilczej Kopalni

Do Wilczej Kopalni to w inną stronę trochę.
Ta z Berłem Cienia jest przy druidzie na północy Krain Centralnych - i to nie w jaskini, tylko na góóóórze wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście takie dziwne pseudodinozaury, zwane Potworami? Nie wiecie, jak nazywają się w angielskim, bo lubię je i chciałbym jednego zespawnować komendą, aby przyjrzeć mu się bliżej...
PS
Czy zwłoki zostają na zawsze, czy po wczytaniu znikają?
I jeszcze czy daje coś oprócz itemów i expa zabicie czarnego trolla, np. czy jest o nim quest?
I jeszcze jedno: czy w grze są tylko 3 smoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

Spotkaliście takie dziwne pseudodinozaury, zwane Potworami? Nie wiecie, jak nazywają
się w angielskim, bo lubię je i chciałbym jednego zespawnować komendą, aby przyjrzeć
mu się bliżej...

Eee ... jeśli ja dobrze pamiętam to potworków spawnować się nie da [ choć pewności nie mam ].

Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

PS
Czy zwłoki zostają na zawsze, czy po wczytaniu znikają?

Znikają. Ale chyba nie po wczytaniu co po zbyt dużym oddaleniu się od nich, wybaczcie dawno nie grałem i nie pamiętam za bardzo. ;-P

Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

I jeszcze czy daje coś oprócz itemów i expa zabicie czarnego trolla, np. czy jest o
nim quest?

O czarnym trollu sobie nie przypominam, niedaleko Faring jest gość i quest dotyczący zabicia bodaj trzech trolli ale białych.

Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

I jeszcze jedno: czy w grze są tylko 3 smoki?

No idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

Spotkaliście takie dziwne pseudodinozaury, zwane Potworami? Nie wiecie, jak nazywają
się w angielskim, bo lubię je i chciałbym jednego zespawnować komendą, aby przyjrzeć
mu się bliżej...
PS
Czy zwłoki zostają na zawsze, czy po wczytaniu znikają?
I jeszcze czy daje coś oprócz itemów i expa zabicie czarnego trolla, np. czy jest o
nim quest?
I jeszcze jedno: czy w grze są tylko 3 smoki?

Są 4, 2 pod Cape Dun, 1 niedaleko Galdern, 1 na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:44, Tyler_D napisał:

Eee ... jeśli ja dobrze pamiętam to potworków spawnować się nie da [ choć pewności nie
mam ].


Da, da :)

Dnia 17.07.2009 o 17:44, Tyler_D napisał:

> Czy zwłoki zostają na zawsze, czy po wczytaniu znikają?
Znikają. Ale chyba nie po wczytaniu co po zbyt dużym oddaleniu się od nich, wybaczcie
dawno nie grałem i nie pamiętam za bardzo. ;-P


U mnie zdarzyło się, że pod koniec gry pod Cape Dun leżały zwłoki wilków, a obok Reddock - dzików ^^ To chyba jakaś przypadłość u mnie, bo nie tylko zwłoki tych potworów nie zniknęły. Ale to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie :)

Dnia 17.07.2009 o 17:44, Tyler_D napisał:

O czarnym trollu sobie nie przypominam, niedaleko Faring jest gość i quest dotyczący
zabicia bodaj trzech trolli ale białych.


Tzn. brązowych.

@Starscream

Zdaje mi się, że ten z pustyni kręci się w okolicy Bakareshu, ale głowy nie dam (być może to Mora Sul ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:40, Romek1991 napisał:

Nie wiecie, jak nazywają się w angielskim, bo lubię je i chciałbym jednego zespawnować komendą, aby przyjrzeć mu się bliżej...


Wiemy. ''Monster''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że te zwłoki się nie rozkładają, albo chociaż żeby muchy koło nich latały...
Aha i jeszcze czy u was także jak pada deszcz albo przy wodospadzie to ich nie słychać? Leje jak cholera, a słychać szum lasu, nie słychać kropel, tak samo koło wodospadu, woda się leje, ale bezgłośnie. I jeszcze jak się broń wyciąga. To u mnie jakiś bug czy tak normalnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:50, Romek1991 napisał:

To u mnie jakiś bug czy tak normalnie jest?


Ten drobny błąd eliminuje łatka 1.6, a w całości uchybienia dźwiękowe łata patch 1.72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się