Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ja to pytanie już zadawałem jakiś czas temu ale nie uzyskałem odpowiedzi. Gdzie mam zaprowadzić Nefariusa, bo dałem że go zaprowadze a nie wiem gdzie. Może ktoś napisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:40, Jasiek12 napisał:

tak dla upewnienia pytam zbroja paladyna to najlepsza u buntownikow? aha i tak z ciekawosci
bo cos kiedys mi sie o uszy obilo w gothicu 3 sa smoki??


Zbroja paladyna jest najlepszą u buntowników. Są chyba trzy smoki w jaskini koło (pod) Cape Dun, ale inne niż w Gothicu 2 i moim zdaniem tamte były lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:15, marlin15 napisał:

ale z tego co wiem to na arenie w Faring występuje bład gdy walcze z przeciwnikiem drugim to po jego pokonaniu wywala błąd


Pierwsze słysze o takim błedzie. Przeszedłem już dwa razy G3 i nie miałem w tym miejsu żadnego błędu ;) Zresztą zdobyć tą zbroję można chyba bez walki na arenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcię. Chciałem uruchomić Gothic 3 klikam na ikonę na pulpicie i nie ma żadnej odpowiedzi nie włącza się ani nie wyskakuje żaden błąd próbowałem uruchamiać kompa ponownie i instalować grę od nowa, ale to nic nie dało więc co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma grami mialem taki problem gdy nie zainstalowałem DirectX z płyty z gra. Jeśli tego jeszcze nie zrobiles, to do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:03, ciosu napisał:

Witam chciał bym sie zapytac czy wiecie gdzie moge dostac czary : słowo dominacji , Armia ciemnosc
i czary Adanosa ??

Czarów Adanosa uczą cię druidzi lub Magowie Wody. Armia ciemności i słowo dominacji będą chyba dostępne po odnalezieniu artefaktów i opowiedzeniu się po stronie Beliara w kapliczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis kod na szybkie przemieszczanie(jak w G2 F8)?? Tak aby szybko pokonywać odległości.

F8 przy dłuższym przemieszczaniu nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:49, WorldWar3PL napisał:

Z wieloma grami mialem taki problem gdy nie zainstalowałem DirectX z płyty z gra. Jeśli tego
jeszcze nie zrobiles, to do roboty :)

Zrobiłem to co mówiłeś, ale dalej to samo nie ma żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na temat Normardu ...
przetrząsnąłem całe góry na północy i nie moge znaleźć wieży xardasa plisssssss o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:47, Luzi napisał:

mam pytanie na temat Normardu ...
przetrząsnąłem całe góry na północy i nie moge znaleźć wieży xardasa plisssssss o pomoc


Xardas jest zaznaczony na tej mapce numerem 8 :

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6830

Jak masz mape z gry w domu to jest tam taka wieża w Nordmarze oczywiście. Napewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi: czy buntownicy się obrażą (tak jak robią to orkowie) jak zacznę wycinać kolejne ich siedziby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:56, gaax napisał:

Już o to pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi: czy buntownicy się obrażą (tak jak robią to
orkowie) jak zacznę wycinać kolejne ich siedziby?

Niestety tak. Jednak gdy ja niszczyłem siedziby buntowników, to dopiero sam król mnie zaatakował. A wtedy miałem już na koncie wszystkie większe skupiska buntowników... Po tym już każdy z renegatów mnie atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:16, Bumber napisał:

Niestety tak. Jednak gdy ja niszczyłem siedziby buntowników, to dopiero sam król mnie zaatakował.
A wtedy miałem już na koncie wszystkie większe skupiska buntowników... Po tym już każdy z renegatów
mnie atakował.

Tego się obawiałem. No cóż, trochę sobie jeszcze pożyją, ale co się odwlecze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:23, Guciothic napisał:

czy "obalenie również nie działa, podobnie jak reszta?

Działa, działa. :) Ja uczyłem się tego od Laresa w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:43, Bumber napisał:

> czy "obalenie również nie działa, podobnie jak reszta?
Działa, działa. :) Ja uczyłem się tego od Laresa w Geldern.

Ja się też uczyłem od Laresa w Geldern, a czym to można, bo pałką goblina nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:48, Guciothic napisał:

Ja się też uczyłem od Laresa w Geldern, a czym to można, bo pałką goblina nie da rady

Zwykłą drewnianą pałką. Zachodzisz delikwenta po cichu o tyłu, mocny zamach i... gotowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się