Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 14:35, gothicsheep napisał:

Nie da się ponieważ trawa i drzewa rysują się jednocześnie.


no chyba nie bardzo masz rację. Drzewa rysowane są dalej, trawa bliżej. Spójrz na screena. Trawa narysowana jest mniej więcej do tego głazu przy drzewie, natomiast na horyzoncie (chociażby po murami miasta, albo na wzgórzach) są drzewa, więc jest to kwesta ustawień np. ini.

20070115151243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz sprzęt, ale gra u Ciebie wygląda fenomenalnie. Masz jakieś zacinki w ogóle podczas gry ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:24, WorldWar3PL napisał:

Nie wiem jaki masz sprzęt, ale gra u Ciebie wygląda fenomenalnie. Masz jakieś zacinki w ogóle
podczas gry ? ;-)


na ogół jest około 30 fps, oczywiście są spadki fps i zacinki przy doładowywaniu terenu, czyli raz na jakiś czas, wtedy warto przystanąć na chwilę i pozwolić się doczytać terenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:31, mdag napisał:

na ogół jest około 30 fps, oczywiście są spadki fps i zacinki przy doładowywaniu terenu, czyli
raz na jakiś czas, wtedy warto przystanąć na chwilę i pozwolić się doczytać terenowi.

Pozazdrościć kompa i oprawy graficznej, przy jakiej grasz. Gothic na tym obrazku wygląda prawie jak screeny prasowe i musze przyznać, że jest to klasa sama w sobie. Ale co tam po grafice, liczy się klimat, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:12, mdag napisał:

> Nie da się ponieważ trawa i drzewa rysują się jednocześnie.

no chyba nie bardzo masz rację. Drzewa rysowane są dalej, trawa bliżej. Spójrz na screena.
Trawa narysowana jest mniej więcej do tego głazu przy drzewie, natomiast na horyzoncie (chociażby
po murami miasta, albo na wzgórzach) są drzewa, więc jest to kwesta ustawień np. ini.


Jakiego masz kompa ?Jak ja bym chciał mieć taką grafike :o .Przy takiej grafie to mozna by bylo caly czas poginać w Gothica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:12, mdag napisał:

no chyba nie bardzo masz rację. Drzewa rysowane są dalej, trawa bliżej. Spójrz na screena.
Trawa narysowana jest mniej więcej do tego głazu przy drzewie, natomiast na horyzoncie (chociażby
po murami miasta, albo na wzgórzach) są drzewa, więc jest to kwesta ustawień np. ini.



o jaaa !! mi to w ogóle nie poszło na takich tzn. jak szybko biegałem albo w ogóle biegałem ;] więc jak chce się robić screenshooty to takie ustawienia się najlepiej nadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest ten portal który mozna otworzyć Berłem Varantu i Kosturem Wiecznego Wędrowca (gdy przechodzi sie grę ścieżką orków) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:52, Piotrek B. napisał:

Wie ktoś gdzie jest ten portal który mozna otworzyć Berłem Varantu i Kosturem Wiecznego Wędrowca
(gdy przechodzi sie grę ścieżką orków) ?

Zdaje się, że powinien Cię do niego Xardas zaprowadzić. A portal jest blisko kopalni z wilkami koło Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:02, Piotrek B. napisał:

Lodowe wilczki zabiły mi Xardasa 100 metrów od jego wieży.

No to ładnie :) Na tej mapce wielką czerwoną kropką zaznaczyłem posrtal.

20070115160730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja musze powiedzieć, że na moim kompie: P4-3,2GHZ,1024 RAM DDR , ORAZ gf 6600 gothic śmiga, że aż miło, co prawda ustawienia są średnie i przycina się tylko na kilka sekk. przy wejściu do miast, ale po wywaleniu pandy i zainstalowaniu 1,12 wszystko jest ok.
Niech Was Beliar prowadzi!!!

20070115162914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie zaczynam drugi raz grać w gothic-a III .... tylko przez tą mapke daną przez gaax-a już jest wszystko jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:21, deux napisał:

a ja sobie zaczynam drugi raz grać w gothic-a III .... tylko przez tą mapke daną przez gaax-a
już jest wszystko jasne :(

Przepraszam... Ale zdaje się, położenie portalu nie ma za wiele wspólnego z samą fabułą, więc chyba za bardzo Cię nie rozczarowałem? On sobie tam jest przez cały czas i nic z nim nie można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:26, gaax napisał:

> a ja sobie zaczynam drugi raz grać w gothic-a III .... tylko przez tą mapke daną przez
gaax-a
> już jest wszystko jasne :(
Przepraszam... Ale zdaje się, położenie portalu nie ma za wiele wspólnego z samą fabułą, więc
chyba za bardzo Cię nie rozczarowałem? On sobie tam jest przez cały czas i nic z nim nie można
zrobić :)



wiem bo jak grałem za pierwszym razem to przypadkiem odkryłem to miejsce :P......... chodzi mi o całą mapkę a nie tylko o ten portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:29, deux napisał:

wiem bo jak grałem za pierwszym razem to przypadkiem odkryłem to miejsce :P......... chodzi
mi o całą mapkę a nie tylko o ten portal

No to chyba przesadzasz, bo mapka i linki do niej były już wrzucane setki razy, a jak nie chcesz z niej korzystać to Cię przecież nikt nie zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, wiem w sumie to nawet lepiej że jest ta mapka bo jak grałem pierwszy raz to w niektórych miejscach myślałem że klawiaturka rozwali się o ścianę .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się