Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 19:08, WickedChildren napisał:

gdzie mozna sie nauczyc tych lepszych czarow ??

Jak zadajesz pytanie , to najlepiej konkretne , bo nie bardzo wiem , od czego mają być lepsze te czary.Ogólnie uczymy się przy chramach Innosa , Beliara , u Magów Wody oraz u Druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:29, bakubartek napisał:

(...)
,,chonory'''' ,,walą po oczach'''' ;)
Szczerze to gadasz jak mały dzieciak przedłes gre na 62 i koniec. Na 62 Gothic sie nie zatrymuje
przechodz wszytkie inne misje i przy 85 pogadamy.
A potem mówią że gry sa łatwe i krótkie.
Ustaw se na trudny

pozdrawiam

Haha....... no az taki sadysta to ja nie jestem , zeby konczyc ta gre na 90 p. tym bardziej , ze misje sa w niej zbyt monotonne i po dłozszej grze wydawało mi sie , ze robie wciaz to samo , ale przeciesz to tylko moje odczucie i mam do niego prawo
A propo honorow (chonorow) to "wala" bo sie spiesze i nie proboj mi pojechac bo za chudy w uszach jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi nie to zebym sie wtracał do waszej klotni, ale ty "Bez imJenny" jak skonczysz 2 klase podstawowki to dopiero sie w takie dyskusje wdawaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:21, Be-Yacz napisał:

hihi nie to zebym sie wtracał do waszej klotni, ale ty "Bez imJenny" jak skonczysz 2 klase
podstawowki to dopiero sie w takie dyskusje wdawaj hihi

No! tu muszę poprzeć towarzysza;]
Ja ma na liczniku ponad 62dni, prawie 60 level i dopiero dokładnie zwiedziłem 1/3 świata gothic 3! Skoro ty przeszedłeś grę na 29 le.../...gdzie chęć przygody? poszukiwania zaginionych skarbów? [byliście w jaskini niedaleko Vengardu, był tam posąg...ciekawe kogo:D?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:21, Be-Yacz napisał:

hihi nie to zebym sie wtracał do waszej klotni, ale ty "Bez imJenny" jak skonczysz 2 klase
podstawowki to dopiero sie w takie dyskusje wdawaj hihi

No dobra musze sie przyznac masz ty troche racji z tymi "bykami " ale mam na to papiery i mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:24, WickedChildren napisał:

ale takie czary jak np Bąbel czasu , Przywołanie Błyskawicy , Armia Ciemnosci, te kotre nie
sa na poczatku gry dostepne w Chramach

Grałem co prawda magiem , ale w pewnym momencie , jak już miałem prastarą wiedzę powyżej 300 , to dawała na tyle dużą premię do zaklęć , że przestałem tęsknić za tymi mocniejszymi.Dostępne one są , z tego co przeczytałem na forum , dopiero po dokonaniu wyboru , w imię którego boga będziesz walczył , czyli pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:59, Bez imjenny napisał:

> hihi nie to zebym sie wtracał do waszej klotni, ale ty "Bez imJenny" jak skonczysz 2 klase

> podstawowki to dopiero sie w takie dyskusje wdawaj hihi
No dobra musze sie przyznac masz ty troche racji z tymi "bykami " ale mam na to papiery i mam
to w dupie

Papiery cię nie usprawiedliwiają od popełniania błędów, w pracy jak będziesz robił pełno błędów, łącznie z tak podstawowymi to cię po prostu wywalą. Po za tym staraj się pisać z polskimi znakami, bo nieciekawie wygladają twoje zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:27, Bosper napisał:

> > hihi nie to zebym sie wtracał do waszej klotni, ale ty "Bez imJenny" jak skonczysz
2 klase
>
> > podstawowki to dopiero sie w takie dyskusje wdawaj hihi
> No dobra musze sie przyznac masz ty troche racji z tymi "bykami " ale mam na to papiery
i mam
> to w dupie
Papiery cię nie usprawiedliwiają od popełniania błędów, w pracy jak będziesz robił pełno błędów,
łącznie z tak podstawowymi to cię po prostu wywalą. Po za tym staraj się pisać z polskimi znakami,
bo nieciekawie wygladają twoje zdania.

Moje nieciekawiie wygladaja , popacz na posty innych,tu akurat porobili bo o tym mowa , z reszta niewazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 21:39, Bez imjenny napisał:

Moje nieciekawiie wygladaja , popacz na posty innych,tu akurat porobili bo o tym mowa , z reszta
niewazne!

Wiesz ja nie chcę ci dogryzać(podobnie jak inni).
Po prostu takie posty, które maja pełno błedów ciężko się czyta, a czasem można coś źle z nich zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:18, MORPH Gothic napisał:

Czy mikstury które zamieniają w np scierwojada moge zdoywac tylko z łupow po podbitym miescie

Nie, wystarczy że będziesz zaglądał do każdej skrzyni i zwiedzał dziwne zakątki a na pewno znajdziesz miksturę, która cię interesuje:p Równie dobrze możesz nauczyć się wyrobu mikstur przemiany;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:18, MORPH Gothic napisał:

Czy mikstury które zamieniają w np scierwojada moge zdoywac tylko z łupow po podbitym miescie
?

Takie mikstury znajdują się w różnych miejscach , głównie w kufrach i skrzyniach.Jak nie sprzedawałem przez dłuższy czas takich mikstur , to w pewnym momencie miałem w ekwipunku po kilkanaście sztuk przemiany w wilka , zębacza itp. Nie ma co się martwić , że zabraknie.Poza tym można wykonywać zadania dla Druidów i zdobyć kamienie przemiany w różne stwory , to już będziesz mógł bez limitu się przemieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:29, Magnor napisał:

Jak można zdobyć potężne zaklęcia typu Przwołanie Błyskawicy (w chramach nie)

W chramach tak , ale dopiero po wybraniu drogi Beliara , w przypadku Przywołania Błyskawicy.Najsilniejsze zaklęcia danych bogów mamy dopiero dostępne na sam koniec , po podjęciu decyzji , w imię którego bóstwa bedziemy walczyć.Za wiele czasu na nacieszenie się potężnymi czarami raczej nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:41, londer243 napisał:

powiedzcie mi do której gildii najlepiej jest należeć???

Gothic 3 nie jest podzielony na gildie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że 3 część Gothic''a jest bez gilidi nie musisz być tam paladynem możesz nodiś pancerze jakie ci się podoba ale nie ma gilidi ale można się do kogoś przyłączyć ja sie nie przylączałem ale chcialem do paladynów mają jedną z najlepszych pancerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja już nic nie rozumiem:p to w końcu są gildie czy ich nie ma;*? Mógłbyś pisać troszeczkę bardziej zrozumiale...|
londer243 ---> powiedzmy, że są gońcy leśni, orkowie, buntownicy, assasyni, koczownicy, nordmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 13:07, Word up napisał:

/.../
Ja już nic nie rozumiem:p to w końcu są gildie czy ich nie ma;*? Mógłbyś pisać troszeczkę bardziej
zrozumiale...|

Nie ma tak zdefiniowanych gildii jak w poprzednich częściach , gdzie wybranie jakiegoś ugrupowania od razu wytyczło grającemu drogę aż do końca przygody.W G3 mamy strony konfliktu , ale dla każdej możemy pracować , w każdej zdobywać reputację , czy kupować pancerze.Możemy poruszać się w miastach orków , obozach buntowników , handlować z każdą ze stron.Dzieje się tak prawie do końca gry.Pomimo tego , że biegasz np. w pancerzu paladyna , orkowie Ciebie nie atakują , chyba że........E , nie będzie spojlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się