Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 18:19, Gracz 23 napisał:

> > A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
> > będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
> > może na wyspie Khorinis:)
> Tak wykonałem wszystkie zadania ,ale powiem wam ze zakonczenie gry jest tak chujowe ,ze
asz
> uszy opadaja .
> Normalnie ani napisow koncowych ,ani dziekuje ,ani pocałuj mnie w dupe ,zreszta sami zobaczycie.

> Acha wrazie jak ktos ma kwadraciki na konsoli to niech w pliku z gra w folderze DATA utwozy

> folder o nazwie _compiledImage a w tym folderze utwozy nastepny o nazwie _Intern , u mnie
zadziałało
Ale przecież są napisy po tym pokazie slajdów o wszystkich postaciach i kto kim zostanie w
przyszłości

To znaczy , ze jest jakies zadanie na koniec tak???? Bo wszyscy mowja ,ze niema i ja sam tez myslałem ze jakjes jest co trzeba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:29, Bez imjenny napisał:

> > > A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
> > > będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
> > > może na wyspie Khorinis:)
> > Tak wykonałem wszystkie zadania ,ale powiem wam ze zakonczenie gry jest tak chujowe
,ze
> asz
> > uszy opadaja .
> > Normalnie ani napisow koncowych ,ani dziekuje ,ani pocałuj mnie w dupe ,zreszta sami
zobaczycie.
>
> > Acha wrazie jak ktos ma kwadraciki na konsoli to niech w pliku z gra w folderze DATA
utwozy
>
> > folder o nazwie _compiledImage a w tym folderze utwozy nastepny o nazwie _Intern
, u mnie
> zadziałało
> Ale przecież są napisy po tym pokazie slajdów o wszystkich postaciach i kto kim zostanie
w
> przyszłości
To znaczy , ze jest jakies zadanie na koniec tak???? Bo wszyscy mowja ,ze niema i ja sam tez
myslałem ze jakjes jest co trzeba zrobic??

Nie ma żadnego daj 5 artefaktów adanosa innosowi wybij wszystkie miasta w varrancie od assasynów i wybij wszyskie miasta w myrtanie od orków i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić od kupca "przepis" na miecz mistrzowski ale brakuje mi jednego składniku---> katany (gdzie można ją kupić i co to dokładnie jest?:)...potrzeba do tego umiejętności wykuwania broni z czystej* magicznej rudy czy tylko z magicznej rudy?
*...kto może mnie tego nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:36, Word up napisał:

Udało mi się kupić od kupca "przepis" na miecz mistrzowski ale brakuje mi jednego składniku--->
katany (gdzie można ją kupić i co to dokładnie jest?:)...potrzeba do tego umiejętności
wykuwania broni z czystej* magicznej rudy czy tylko z magicznej rudy?
*...kto może mnie tego nauczyć?

Tylko 2 kowali Ingvar z Klanu młota lub Stenjar też z klanu młota chociaż do Ingvara nie jestem pewien w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 17:34, Gorn7 napisał:

A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
może na wyspie Khorinis:)


tu chodzi o zadanie z pucharami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:15, Bez imjenny napisał:

> A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
> będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
> może na wyspie Khorinis:)
Tak wykonałem wszystkie zadania ,ale powiem wam ze zakonczenie gry jest tak chujowe ,ze asz
uszy opadaja .
Normalnie ani napisow koncowych ,ani dziekuje ,ani pocałuj mnie w dupe ,zreszta sami zobaczycie.
Acha wrazie jak ktos ma kwadraciki na konsoli to niech w pliku z gra w folderze DATA utwozy
folder o nazwie _compiledImage a w tym folderze utwozy nastepny o nazwie _Intern , u mnie zadziałało

Ale chociaż Królem zostajesz to już coś jeszcze się dowiadujesz o z twoimi przyjaciółmi
zakończenie nie jest najgorsze tylko mało filmików w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:36, Word up napisał:

Udało mi się kupić od kupca "przepis" na miecz mistrzowski ale brakuje mi jednego składniku--->
katany (gdzie można ją kupić i co to dokładnie jest?:)...potrzeba do tego umiejętności
wykuwania broni z czystej* magicznej rudy czy tylko z magicznej rudy?
*...kto może mnie tego nauczyć?

Ingwar z klanu młota nauczy cię wykuwac miecz z rudy i jeszcze nie wiem czy w tym piecu nie będziesz musiał z nia coś zrobic a jeśli chodzi o Katane to ja miałem taki miecz a nie składnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:36, Word up napisał:

Udało mi się kupić od kupca "przepis" na miecz mistrzowski ale brakuje mi jednego składniku--->
katany (gdzie można ją kupić i co to dokładnie jest?:)...potrzeba do tego umiejętności
wykuwania broni z czystej* magicznej rudy czy tylko z magicznej rudy?
*...kto może mnie tego nauczyć?

Katana to dość fajna broń 1-ręczna aby się nią posługiwać musisz mieć 120 punktów zdolności łowieckich.Broń jest podobna wyglądem do mieczu asasyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:53, tomciok49 napisał:

> A to już tego dokonałes a oni to pewnie napisali po to że jak dobrze
> będzie się sprzedawał Gothic 3 to zrobią 4 i tam będzie to zadanie,
> może na wyspie Khorinis:)

tu chodzi o zadanie z pucharami;)

No jasne , dobrze ze mi przypomniałes ,został mi jeszcze jeden puchar ,a juz myslałem ze to kolejny bład gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a zaczynam kojarzyć, ale niestety je sprzedałem:( [ i oczywiście nie pamiętam gdzie;/]
Potrzebuje jej do wyrobu mistrzowskiego miecza---> 2XKatana, 1XSztaba magicznej rudy.
Znacie kupca mającego przepis na tę broń bądź ją samą? / oczywiście na katanę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
http://gameexe.pl/Projekty-do-wykucia-art1509.html

sa tylko tzry bronie które żeby wykuć musisz mieć zdolnośc kucie broni z czystej magicznej rudy ale miecz
mistrzowski sie do tego nei zlaicza żeby wykuć miecz msitrzowski musisz:

nauczyć się kucie broni z rudy (uczy niemal każdy kowal)

miec:
sztaba magicznej rudy znajduje się losowo w kufrach

1 katana jest w #14 otwartej przez Ciebie skrzyni (szczegóły znajdziesz w tym tamacie

druga nie trafiła mi się ale PODOBNO może trafić się w kufrach (ale w to wątpie) ale z tego co wiem bardzo mała jest szansa że znajdziesz drugą katane ale możesz próbować

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszzam za drugi post ale
miecz mistrzowski możesz zdobyć w 36 otwartej przez Ciebie skrzyni (tylko stracisz bonus za wykucie broni przez Ciebie) ale miecz to miecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające:p ja już się nastawiłem na mistrzowski miecz, a tu...:/
...będę musiał odwiedzić wszystkich* kupców, może dopisze szczęście:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś "pewne" miejsce na otrzymanie sztaby czystej rudy magicznej? Podobno powinniśmy dostać jedną od Ingvara za oswobodzenie kopalni , ale u mnie akurat tak nie było(może dlatego , że oswobodzanie zaczęło się z jakiegoś powodu atakiem orków na Klan Młota , a nie moim na kopalnię). Czy taka sztaba jest w ogóle do odnalezienie lub kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:15, KrzychW napisał:

Czy jest jakieś "pewne" miejsce na otrzymanie sztaby czystej rudy magicznej? Podobno powinniśmy
dostać jedną od Ingvara za oswobodzenie kopalni , ale u mnie akurat tak nie było(może dlatego
, że oswobodzanie zaczęło się z jakiegoś powodu atakiem orków na Klan Młota , a nie moim na
kopalnię). Czy taka sztaba jest w ogóle do odnalezienie lub kupienia?

Napewno ma ja kowal w Mora Sul , nie jestem pewien czy nie znalazłem jednej w skrzyni Ingwara ,no tam była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
kupcy mają przedmioty losowo przed pierszym ,,gadaniem'''' zapisuj a jak nie ma to wczytuj

KrzychW
jak wykonasz zadanie Oswobadź nordmar to będziesz mógł sobie jako nagrode wybrać sztabę czystej magicznej rudy (pisałem o tym wcześniej możesz posuzkać)
i do często trafia się w skarbcu w świątynie w Bakereschu

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:40, Bez imjenny napisał:

> Czy jest jakieś "pewne" miejsce na otrzymanie sztaby czystej rudy magicznej? Podobno powinniśmy

> dostać jedną od Ingvara za oswobodzenie kopalni , ale u mnie akurat tak nie było(może
dlatego
> , że oswobodzanie zaczęło się z jakiegoś powodu atakiem orków na Klan Młota , a nie moim
na
> kopalnię). Czy taka sztaba jest w ogóle do odnalezienie lub kupienia?
Napewno ma ja kowal w Mora Sul , nie jestem pewien czy nie znalazłem jednej w skrzyni Ingwara
,no tam była

Sztaba czystej magicznej rudy jest bardzo rzadka miałem tylko 1 egzemplarz i znalazłem go gdzieź w myrtanie jak zdobywałem miasto pewnie jakiś kowal je miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 08:07, Gracz 23 napisał:

Sztaba czystej magicznej rudy jest bardzo rzadka miałem tylko 1 egzemplarz i znalazłem go gdzieź
w myrtanie jak zdobywałem miasto pewnie jakiś kowal je miał

Eee? chyba chciałeś napisać 11 egzemplarzy:p...a może nie?
Ja po zwiedzeniu prawie* całej Martyny i dopiero części Varantu posiadam już 22 sztaby czystej magicznej rudy i jeszcze więcej zwykłej magicznej rudy;*
*jeszcze nie przeszukałem wszystkich jaskiń...przypomina mi sie jedna, pilnowało jej pięć trolli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 08:20, Word up napisał:

> Sztaba czystej magicznej rudy jest bardzo rzadka miałem tylko 1 egzemplarz i znalazłem
go gdzieź
> w myrtanie jak zdobywałem miasto pewnie jakiś kowal je miał
Eee? chyba chciałeś napisać 11 egzemplarzy:p...a może nie?
Ja po zwiedzeniu prawie* całej Martyny i dopiero części Varantu posiadam już 22 sztaby czystej
magicznej rudy i jeszcze więcej zwykłej magicznej rudy;*
*jeszcze nie przeszukałem wszystkich jaskiń...przypomina mi sie jedna, pilnowało jej pięć trolli:D

Co????????5 trolli ło tam musi być coś cennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się