Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 11:44, dadulek1104 napisał:

mam pytanie czy gothic 3 będzie działał na karcie graficznej GeForce 8800GTS (Gigabajta)
??

A dlaczego miałby nie działać na karcie za 1500zł?Jezeli pozostałe komponenty sprzętu są podobnej klasy , to będzie całkiem dobrze.Jednak nie oczekuj , że G3 będzie działał całkiem płynnie , ponieważ akurat ta gra tnie się na każdym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:44, dadulek1104 napisał:

mam pytanie czy gothic 3 będzie działał na karcie graficznej GeForce 8800GTS (Gigabajta)
??


Jeśli masz 1GB RAMU i odpowiedni procek to powinien chodzić całkiem nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh gothic3 łąduje mi się do konca jeden save a później wyskakuje Scripted script is not registered Oninit. Ktoś o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:32, Gryczka napisał:

Heh gothic3 łąduje mi się do konca jeden save a później wyskakuje Scripted script is not registered
Oninit. Ktoś o co biega?

To że gra nie może znaleśc/odczytac jakiegoś skryptu to już na pewno wiesz. Próbowałeś poszukac w dziale pomocy? Jeżeli nie to sprawdź, w przypadku gdyby nie było tam wyszczególnionego takiego problemu, to zawsze możesz wypełnic załączony formularz i poczekac na odpowiedź. Zawsze pozostaje ci też reinstalacja gry - pomaga w 75% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:48, kamiln napisał:

To że gra nie może znaleśc/odczytac jakiegoś skryptu to już na pewno wiesz. Próbowałeś poszukac
w dziale pomocy? Jeżeli nie to sprawdź, w przypadku gdyby nie było tam wyszczególnionego takiego
problemu, to zawsze możesz wypełnic załączony formularz i poczekac na odpowiedź. Zawsze pozostaje
ci też reinstalacja gry - pomaga w 75% przypadków.

No tak mi Gothic 3 działał jako tako, ale wczoraj miałem formatowany dysk. Dziś znów go zainstalowałem ale za pierwszym razem w ogóle nie było dźwięku(!) a teraz wyskakuje taki błąd jak chce wczytać sejv, zobaczymy co sie zdarzy za trzecim razem ;) ale i tak dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co sie zdarzy za trzecim razem ;) ale i tak dzieki za pomoc.
Na pewno coś nowego.U mnie po pierwszej instalacji , nie pojawiło się kilku NPCów potrzebnych do wykonania questów.Druga instalacja poprawiła ten błąd , ale za to zaczęło się wywalanie gry prawie za każdym razem , jak usiłowałem wczytać sejwa po zabiciu Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zacząłem grać w Gothic, a dwa dni temu po przejściu jedynki gram w G2 NKi teraz dopiero widzę jak w bardzo złym kieruku poszli twórcy Gothic3. Gdy grałem w niego po premierze wydawał mi się całkiem niezłą kontynuacją, ale teraz dopiero widzę, co zostało źle zrobione. A oto lista najsłabszych pomysłów, moim zdaniem, w stosunku do poprzednich części:
1. System walki (najgorsza rzecz w G3);
2. Stracenie klimatu (nie umiem podać przyczyny tego, acz punkt 4 może w jakiś sposób to wytłumaczyć);
3. Odniosłem wrażenie, że nasi przyjaciele typu Milten, Lee, Lester traktują nas w sposób obojętny, albo jako wielkiego wybawiciela, którego mimo wszystko dobrze nie znają nie tak jak w G2
4. Brak frakcji do której możesz się na stałe przyłączyć;

A dodatkowo:
Nie wiadomo czy będzie dodatek

Co lepsze:
1. Muzyka (troche lepsza)
2. Wielkość Świata
3. Ilość NPC;
4. Możliwość opowiedzenia się po 3 różnych stronach
5. Ilość misji;
6. Różnorodność sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:04, KrzychW napisał:

Na pewno coś nowego.U mnie po pierwszej instalacji , nie pojawiło się kilku NPCów potrzebnych
do wykonania questów.Druga instalacja poprawiła ten błąd , ale za to zaczęło się wywalanie
gry prawie za każdym razem , jak usiłowałem wczytać sejwa po zabiciu Bezimiennego.

A to ciekawe ;) Ja zainstalowałem trzeci raz i chyba chodzi normalnie, ale o ile dobrze patrzałem to nie znalazłem tam paladyna Wenzela. A i powiedzieliście mi tu, że jaskina Ortegi jest obok kamiennego krągu w którym jest Chris myśliwy. Szukałem wokół niego i jeszcze dalej, ale widziałem tylko jaskinie goblinów i topielcy. Może jakies dokładniejsze instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:58, Danio X napisał:

A oto lista najsłabszych pomysłów, moim zdaniem, w stosunku do poprzednich części:
2. Stracenie klimatu

Dnia 31.03.2007 o 15:58, Danio X napisał:

Co lepsze:
2. Wielkość Świata


Według mnie, klimat wyparował wraz z dodaniem owego wielkiego świata. Przypomnij sobie pierwszą część serii. Kolonia Górnicza, odgrodzona od reszty świata magiczną barierą, której nie da się przekroczyć. Atmosfera zaszczucia, jak to w więzieniu. A w trójce? Ogromny świat i brak jakichkolwiek przeszkód w jego eksploracji już na samym początku. Ja zawsze twierdziłem, że Gothic jest od klimatu, a TES od wielkiego terenu działania. Piranie chciały zrobić coś w rodzaju mixu tych dwóch światów i wyszło to co wyszło...

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 15:26, Wojtas94 napisał:

> [...]
> " gdy otwieram konsolę, to nic w niej nie widać. Sama czerń i to wszystko "

Co do czarnej konsoli to spróbuj tego -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=5126

Mi pomogło.


Mnie też pomogło. Wreszcie widzę co wpisuję. Kody nawet działają. Zdobyłem dzięki kodom piąty artefakt Adanosa, ale niestety nic to nie dało. Ani Rhobar ani Xardas nie chcą ze mną rozmawiać o artefaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy ktoś wie z ką można ściągnąć muzyke do gry gothic 3?
Szukam po necie od kilku tygodni i nic.
Prosze o pomoc,
(nie chce ściągać pojedynczych piosenek tylko cały zestaw.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery nie wiem, czy dozwolonym jest ściąganie owej muzyki...
Wszyscy, którzy kupili Edycje Kolekcjonerskie, w tym i ja, zapłacili za Soundtrack i wątpie, aby wydawca postępował właśnie w ten sposób, gdyby można było całość ściągnąć i po prostu sobie wypalić.
Poszukaj może na aukcjach internetowych - taki soundtrack drogi być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 08:29, Dave''G3 napisał:

Witam wszystkich czy ktoś wie z ką można ściągnąć muzyke do gry gothic 3?
Szukam po necie od kilku tygodni i nic.
Prosze o pomoc,
(nie chce ściągać pojedynczych piosenek tylko cały zestaw.)

Ja właśnie muzykę z g3 chciałbym ściągnąć sobie żeby słuchać jej na winampie bo jest bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack jest udostępniany za pieniądze przez twórców gry więc ściągnąć go raczej nie można ;)
http://www.rollenspiel-shop.de/start_paypal.php?id=138

17 Euro kosztuje... to nie tak mało
Chyba bardziej opłacało się kupić EK :)

Niewykluczone, że da się muzykę znaleźć gdzieś w plikach gry. Na przykład we wszystkich TES jest w katalogach gry w formacie mp3, tak samo w HoMM3. W Gothic 3 nie sprawdzałem. Poszukaj.

W razie czego, jeśli nie możesz sobie pozwolić na zamówienie tego zza granicy to może ktoś kto ma EK odsprzeda Ci soundtrack, ale raczej w to wątpię znając fanów Gothic :)

Swoją drogą... szukałeś tutaj, w sklepie na gram.pl?
Warto spróbować

Pozdrawiam,
Stwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:52, ciusiek i luka napisał:

Mam pytania:

Gdzie mogę wydobyć rudę żelaza i o co chodzi z tym szukaniem złóż?


Dzięki tej umiejętności wydobywasz więcej złota, rudy itd. a rudy żelaza szukaj niedaleko okary w jaskini tam jest żelazo. Szukaj jaskiń w nich najczęściej są złoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się