Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No nie:( już prawie dziesięć razy teleportowałem się do mora sul...ale ciągle nic;/ ehh nie pokazuje mi się tekstura przy świątyni i nie mogę do niej dojść:( tak samo miałem w silden:p zanim doszedłem do buntowników w lesie minęło sporo czasu.
Macie na to jakiś skuteczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:07, Word up napisał:

No nie:( już prawie dziesięć razy teleportowałem się do mora sul...ale ciągle nic;/ ehh nie
pokazuje mi się tekstura przy świątyni i nie mogę do niej dojść:( tak samo miałem w silden:p
zanim doszedłem do buntowników w lesie minęło sporo czasu.
Macie na to jakiś skuteczny sposób?

Musisz miec wcześnejszy zapis jak było normalnie
u mnie tak działalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:34, Lord Riven napisał:

Da się odczytać. /.../

No i znalazłem te nieszczęsne listy. Miałem je cały czas, tylko nie wiedziałem o tym. Jeszcze raz dziękuję ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi "stworzyc" albo dac link do ge3.ini takiego pod moj komputerek? Specyfikacja:

Asus P5N32-E nVidia nForce 680i SLI
PATRIOT PC800 2*1024MB LLK CL4 [DDR2]
Intel Core2 Duo E6600 (S775, 2.43GHz, BOX)
EVGA e-GeForce 8800 GTX 768MB KO ACS/3
Vista 64 bit

Bo ja nie moge nigdzie dobrego znalezc :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. jak weszłem do sali tronowej gdzie miał być robar zobaczyłem że (...) nie ma go:(( dlaczego? przeszukałem cały zamek i go nie było. co mogę zrobić? pomocy. bez niego chyba nie można ukończyć gry.
p.s. mam już ok. 35 lvl i pancerz paladyna! pooomoooocyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:22, sinir napisał:

mam problem. jak weszłem do sali tronowej gdzie miał być robar zobaczyłem że (...) nie ma go:((
dlaczego? przeszukałem cały zamek i go nie było. co mogę zrobić? pomocy. bez niego chyba nie
można ukończyć gry.
p.s. mam już ok. 35 lvl i pancerz paladyna! pooomoooocyyy!

Ciekawy przypadek to bug!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:22, sinir napisał:

mam problem. jak weszłem do sali tronowej gdzie miał być robar zobaczyłem że (...) nie ma go:((
dlaczego? przeszukałem cały zamek i go nie było. co mogę zrobić? pomocy. bez niego chyba nie
można ukończyć gry.
p.s. mam już ok. 35 lvl i pancerz paladyna! pooomoooocyyy!

Wczytaj wcześniej gre i jak by jeszcze go niebyło to ukończ gre po stronie Adanosa.
Chociaż i tak bedziesz musiał go zabic.A może go znalexc nie możesz to siedzi na tym
tronie w budynku gdzie są paladyni i magowie ognia.Jak mi się robiło coś takiego
to poprostu wczytywalem gre i miałem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak oswobodziliście Faring bo ja oswobodziłem wszystkie miasta oprócz Faringu i jak ja zaczynam atakować orków to ludzie też mnie atakują czyli ich też trzeba zabić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:11, dambialko napisał:

Mam pytanie jak oswobodziliście Faring bo ja oswobodziłem wszystkie miasta oprócz Faringu i
jak ja zaczynam atakować orków to ludzie też mnie atakują czyli ich też trzeba zabić ?

Jeśli cię atakują to nie masz wyjścia:) musisz ich zabić...ja bym ich bardziej nazwał najemnikami;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha.Wiem że najemnikami na usługach Orków zapomniałem bo dawno nie grałem w g3.A wiecie gdzie można znaleść jakieś Potwory (tak się nazywają w gothic 3) Bo ja znalazłem tylko 3 w nemorze i 2 niedaleko silden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwory powiadasz...w geldern idziesz do wilczej kopalni...w jej okolicy kręci się kilka potworów, trudno będzie ich nie zauważyć;* Więcej sobie nie przypominam:)...ale nie! pamiętam jeszcze...również w geldern, masz zadanie znaleźć artefakt (chyba dla nemroka) i musisz się udać do ruin na północy:p...gdy już się tam znajdziesz kieruj się na samą górę->są tam trzy potwory |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:22, sinir napisał:

mam problem. jak weszłem do sali tronowej gdzie miał być robar zobaczyłem że (...) nie ma go:((
dlaczego? przeszukałem cały zamek i go nie było. co mogę zrobić? pomocy. bez niego chyba nie
można ukończyć gry.
p.s. mam już ok. 35 lvl i pancerz paladyna! pooomoooocyyy!

Jeśli nie możesz go odnależć możesz go zawsze przywołać za pomocą konsoli: spawn Rhobar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2007 o 09:39, Magnor napisał:

Jeśli nie możesz go odnależć możesz go zawsze przywołać za pomocą konsoli: spawn Rhobar

ooo... dzięki... lol... ocaliłeś mi postać którą już wybiłem wszystkie miasta oprócz geldern:)

apropos: do całej gry chyba będzie mi potrzebny jakiś ork... chyba zuben... gdzie on jest? czy jeśli zniszczyłem go razem z np. Faring to go też bede musiał przyzwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:29, Gothic man napisał:

Gdzie jest Xardas, Diego i Milten

Xardas jest w swojej wierzy w Nordmarze:p
Diego znajdziesz na pustyni varatn w Bradze
...zaś Miltena...ehh masz mapę:p
Wyszukiwarka nie gryzie|

20070331104959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:44, sinir napisał:

apropos: do całej gry chyba będzie mi potrzebny jakiś ork... chyba zuben... gdzie on jest?
czy jeśli zniszczyłem go razem z np. Faring to go też bede musiał przyzwać?


Zuben to nie ork tylko przywódca Asasynów i znajduje się on w Ishtar w Varrancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:44, dadulek1104 napisał:

mam pytanie czy gothic 3 będzie działał na karcie graficznej GeForce 8800GTS (Gigabajta)

Będzie działa:p ale lepiej napisz trochę więcej ;* ( ram, ghz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się