Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

A ja nigdzie nie mogę znaleźć Ortegi z jego bandą, szukałem po całej plaży ale nigdzie go nie widziałem, wiecie gdzie go znaleźć ? A i jeszcze w Monterze była misja zabij agresywne wilki, one były w jaskini tam gdzie był schowany miecz Wenzela. Wszystkie wilki wyciąłem a zadanie nie zostało zaliczone, wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:39, Gryczka napisał:

A ja nigdzie nie mogę znaleźć Ortegi z jego bandą, szukałem po całej plaży ale nigdzie go nie
widziałem, wiecie gdzie go znaleźć ? A i jeszcze w Monterze była misja zabij agresywne wilki,
one były w jaskini tam gdzie był schowany miecz Wenzela. Wszystkie wilki wyciąłem a zadanie
nie zostało zaliczone, wie ktoś dlaczego?

Ortego ... jak idziesz z Aredii w strone orkowego patrolu to dojdziesz do kamiennych łuów , spotkasz tam myśliwego . Ortego możesz spotkać iść w strone wilków , a tem znajdzisz jaskinie (dużo ich tam) . Wilków poszukaj może gdzieś w okolicy jaskinie gdzie znalazłeś miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Ortegi to ja również na początku nie mogłem go znaleźć, myślałem że jest na wybrzeżu, jednak...idąc z Ardei do Vengardu---> omijasz patrol orków i kierujesz się do kamiennego kręgu w jego okolicy jest jaskinia a tam poszukiwany przez ciebie rabuś:p
Wilki natomiast...hmm, sprawdź na wszelki wypadek jeszcze raz czy któryś z nich tam nie został...eh pewnie jeden z nich wlazł w "ścianę" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zapodać mapkę z zaznaczonymi 5 głównymi obozami orków w Nordmandrze???????????
Nie mogę ich znaleść, a właściwie 1, bo 4 już rozwaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:57, DUDIX4 napisał:

Może ktoś zapodać mapkę z zaznaczonymi 5 głównymi obozami orków w Nordmandrze???????????
Nie mogę ich znaleść, a właściwie 1, bo 4 już rozwaliłem


Masz tu wszystkie obozowiska orków.

20070329181140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!!
Przechodzac drugi raz Ghotica 3 chciałem skrócić sobie droge i użyć kodów. I tu problem, zmieniłem Test Mode=false na Test mode=true i nic. Otwiera mi się co prawda okno [ ~ ] ale bez kursora i nie mogę nic wpisać. CO ROBIć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otoz jak klikam na jakis list, ktory powinien mi aktywowac zadanie np "Lista Ashtona" to nic sie nie dzieje. Probowalem klikac enterem lewym , prawym przyciskiem myszy, ale nic sie nie dzieje. Ma ktos jakis pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:23, Ulter napisał:

/.../ Ma ktos jakis pomysl???

Tych listów jest więcej, ale żadnego nie da się odczytać. Niezależnie od tego, czy chcesz przeczytać bezpośrednio, przeszukując zwłoki, czy też bierzesz do swojego inwentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się odczytać. Z tego co pamiętam w inwentarzu jak masz zakładkę "mapa" (wiadomo o co chodzi), to tam na poziomym panelu powinieneś poszukać tych listów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz trzeci raz i musze stwierdzić że za każdym razem dochodzą nowe bugi! nie wiem jak to możliwe, ale tak jest :D
w Monterze jest misja dla buntowników, wywabić strażników z miasta. Wywabiam ich, a potem jak dochodzi do walki to nie można ich zabić!!! gra na siłę kieruje mnie z mieczem na buntowników, orków moge zatłuc dopiero jak buntownicy zginą :/ po prostu technicznie niewykonalne żeby skierowąc miecz na orka...

co do ulepszenia pancerza w klanie młota, Ingvar nie uczy tego. To jest niewykonalne. 3 raz grałem, i nic, mało tego, ostatnim razem przez ponad 3 godziny ładowałem od nowa save i nigdy nie pojawiła mu sie ta opcja do ulepszenia pancerza... :/

Nienormalne to jakieś, jakiś nowy path sie pojawi czy twórcy oleją sobie - niech sie gracze wkurzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś nowy path sie pojawi czy twórcy oleją sobie - niech sie gracze

Dnia 30.03.2007 o 10:08, Drizzt Drow napisał:

wkurzają...

Prawdę mówiąc wcale nie byłbym zaskoczony , gdyba tak się stało.W G3 potrzeba usunąć całą masę błędów i na pewno nie będzie to łatwe.Patchami do poprzednich części też nas nie rozpieszczali.Noc Kruka do dziś nie jest poprawiona i ciągle na forum ktoś zadaje pytanie , dlaczego gra się nie odpala.Trwa to od 20/01/2005 , czyli był czas na wydanie poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:34, Lord Riven napisał:

Da się odczytać. Z tego co pamiętam w inwentarzu jak masz zakładkę "mapa" (wiadomo o co chodzi),
to tam na poziomym panelu powinieneś poszukać tych listów.

Zaraz sprawdzę, czy u mnie da się odczytać, na to nie wpadłem i, przyznam się, nic na taką możliwość nie wskazywało. Tak czy inaczej dziękuję za wskazówkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zadziwiające jest to, że te bugi których nie było za pierwszym razem gdy grałem, pojawiły sie gdy zacząłem grac poraz kolejny! :D za pierwszym razem mogłem strażników z montery rozwalić, teraz nie moge.
Właściwie moge, zanim dojdą do buntowników, ale wtedy na ulicy mnie pozostali atakują i mordercą nazywają :D

To oczywiście mało istotny drobiazg, ale jeśli robi ich sie z trzy setki w grze, to sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 10:40, Drizzt Drow napisał:

ale zadziwiające jest to, że te bugi których nie było za pierwszym razem gdy grałem, pojawiły
sie gdy zacząłem grac poraz kolejny!

U mnie Gothic3 również różnił się przy kolejnych instalacjach.Przy pierwszej nie pojawiło się kilku NPCów potrzebnych do wykonania ważnych questów , więc wywaliłem wszystko i zacząłem od nowa.Ogólnie , gra jest niestabilna i może być całkiem sporo różnic gdyby zdecydować się na przeinstalowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się