Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 18:41, tykus napisał:

No to daję pytanie :) Jestem pod Cape Dun, w tych jaskiniach (ogólnie to moje drugie podejście
do gry, przy pierwszym nawet tam nie wchodziłem). Mam coś koło 10 lvl i nie mogę jednego smoka
załatwić - jednego załatwiłem z łuku, bo stanąłem w takim miejscu, do którego on nie podleciał,
ale nie mogę znaleź takiego miejsca do drugiego smoka. Jaka jest na niego dobra taktyka? Dodam
że posta szkolę do walki na miecze :)

P.S. - jakoś załatwię ogry z jaskinii na tym poziomie? :P

10lvl to za mało na smoki i ogry.przynajmniej ja nie dałem rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:41, tykus napisał:

/.../


Już chciałem powiedzieć, żebyś czarami dziada ubił, ale skoro grasz wojownikiem... :-) Wydaje mi sie, że 10 lvl to trochę za mało jak na te jaskinie. Myślę, że powinieneś sobie jak na razie odpuścić - wiesz, przechadzać sie po świecie, wykonywać questy itp. Wróć do jaskiń pod Cape Dun gdy zdobędziesz 20 level - wtedy powinno być już znacznie łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś wspominałem zawsze gram na Aragorna, a czary schodzą na dalszy plan :P Ale nic to, podszkolę się, to potem mu takie Fatality walnę że się nie pozbiera, na śmierc go zabiję :) Czarami próbowałem, ale nie mam za ciekawych, chyba że jakiś polecisz, to postaram się go zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:22, Ecko09 napisał:

No niestety, nie ma takiej możliwości w grze. Nie można się jej nauczyć, ale pkt nauki odbiera.


Ja w końcu użyłem kodów by się jej nauczyć. Myślę sobie - skoro gra mnie oszukuje, to czemu ja mam grać w 100% fair? W sumie to i tak wydałem na tą umiejętność o 10 PN za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:31, shrekinator napisał:

Witam mam pytanie dotyczace nauki polepszania pancerzy kto jej uczy?

Powinien tego uczyć Ingvar z Klanu Młota , ale podobno ta opcja w Gothic 3 nie działa.Nie jestem na 100% pewien , ponieważ sam akurat tej specjalności nigdy się nie uczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto pszeszedł grę po stronie zła bo mam dwa pytania czy idzie grac dalej jak już się porozmawia z Innosem bo ja juz nie pamietam wiem że gadałem ale dalej już nie grałem i czy ktoś może powiedziec co mówił Beliar jak się skoczyłó grac z góry dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:48, JogaTv napisał:

Jest tu ktoś kto pszeszedł grę po stronie zła bo mam dwa pytania czy idzie grac dalej jak już
się porozmawia z Innosem bo ja juz nie pamietam wiem że gadałem ale dalej już nie grałem i
czy ktoś może powiedziec co mówił Beliar jak się skoczyłó grac z góry dziekuje ;)

Beliar...a coś tam pieprzył trzy po trzy jak to z beliarami bywa nic ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:36, KrzychW napisał:

Powinien tego uczyć Ingvar z Klanu Młota , ale podobno ta opcja w Gothic 3 nie działa.Nie jestem
na 100% pewien , ponieważ sam akurat tej specjalności nigdy się nie uczyłem.

Nie uczyłeś się, bo... nie da się jej nauczyć :) Nie jestem na bieżąco z łątkami do gry, ale zdaje się że nadal tych błędów nie poprawili. A co tu dużo mówić gra się kurzy na półce, bo na przechodzenie jej po raz trzeci z tymi bugami siły nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:31, gaax napisał:

> Powinien tego uczyć Ingvar z Klanu Młota , ale podobno ta opcja w Gothic 3 nie działa.Nie
jestem
> na 100% pewien , ponieważ sam akurat tej specjalności nigdy się nie uczyłem.
Nie uczyłeś się, bo... nie da się jej nauczyć :) Nie jestem na bieżąco z łątkami do gry, ale
zdaje się że nadal tych błędów nie poprawili. A co tu dużo mówić gra się kurzy na półce, bo
na przechodzenie jej po raz trzeci z tymi bugami siły nie miałem...


od 1.12 z grudnia 2006 żaden patch nie wyszedł - żenada i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:33, Koxman napisał:

Przeszedłem Gothica III w 27 godzin (z przerwami oczywiście) i stwierdzam, iż gra jest bardzo
dobra :)

hmm że gra jest bardzo dobra to watpliwe stwierdzenie.Na poczatku grajac w nia nawet mi się podobała bo myślałem że stary, dobry gothic wrócił.Niestety, już po kilku godzinach gry zacząłem wykrywać różne mankamenty i przekłamania rozgrywki.Niestety, przechodziłem grę trzy razy i nie przeszedłem ani razu ponieważ w połowie bylo tak nudno ze nie dalo sie grac.Cóż, gra jest no niezła ale wytrzymałem przy niej dłużej tylko z z tego powodu że lubie serię gothic , chciałem zobaczyć jak się gra w trojke noi lubie rozwalać orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu dużo mówić gra się kurzy na półce, bo

Dnia 25.04.2007 o 09:31, gaax napisał:

na przechodzenie jej po raz trzeci z tymi bugami siły nie miałem...

U mnie się nie kurzy , ale tylko dlatego , że stoi w zamkniętej szafce.:-)
Znając dotychczasowe podejście Piranha Bytes do patchowania Gothic , zastanawiam się , czy kiedykolwiek będzie szansa na zagranie w niezabugowanego G3.Ta firma bardzo niechętnie wydaje kolejne łatki i być może obecna wersja jest już finalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:41, Ecko09 napisał:

Podobno jakieś poprawki mają przyjść razem z dodatkiem.

To szkoda. Nie pali mi się jakoś do kupna dodatku jeśli ma być podobną niedoróbką, więc o do g3 nie wrócę. A wiadomo coś o dodatku? Tzn czy ma to być coś na kształt Nocy Kruka, poszerzające główną fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno tak będzie, bo nie wyobrażam sobie jakby dali w dodatku jakąś nową wsype i do starej by się już nie wracało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś takiego. Chyba. Oto moje info o dodatku: Gra będzie się działa na niezbadanym archipelagu wysp. Podobno ten archipelag zamieszkuje czarnoskóra ludność, która wyznaje Beliara. Na wyspach będą też dwie ostatnie świątynie Beliara. Podobno po tych wyspach (z jednej na inną) będzie można samemu pływać, tylko nie wiem jak (czym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:29, Ecko09 napisał:

Tak, coś takiego. Chyba. Oto moje info o dodatku: Gra będzie się działa na niezbadanym archipelagu
wysp. Podobno ten archipelag zamieszkuje czarnoskóra ludność, która wyznaje Beliara. Na wyspach
będą też dwie ostatnie świątynie Beliara. Podobno po tych wyspach (z jednej na inną) będzie
można samemu pływać, tylko nie wiem jak (czym).

A czy to nie bedą przypadkiem te świątynie o których opowiada Pyrokar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się