Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 20:44, Gumiś2 napisał:

No właśnie zbieram kasę na ten pancerz Paladyna, ale nie mogę zebrać. Mam ok. 40.000,
a trzeba 135.000... A jakbym tak teraz wyzwolił Bragę, a potem te 75% reputacji? Bo strasznie
mnie korci ta Braga :)

Wyzwól miasta i zbieraj orkową broń. Ja pamiętam że połowę za pancerz to dałem orkową bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:51, adi54 napisał:

Wyzwól miasta i zbieraj orkową broń. Ja pamiętam że połowę za pancerz to dałem orkową
bron.


Spróbuję, ale to będzie ciężkie, bo mam sentyment do wszystkiego, co zbiorę. Może jakoś się wyleczę.

@Ascont
- no pewnie, chociaż teraz mam inny pomysł. Ściągnąłem mapkę z kuframi oznaczonymi jako "Niemożliwe". Lecę je otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale mam buga:D Już mnie orkowie nie lubią i co do miasta wchodziłem i chciałem gadać z przywódca to on mówił "złe wieści wszystkie podejrzane morry zostaną zabite" no i zaczynali mnie tłuc. W farin wystarczyło, że się pokazałem i już mnie biją:D No ale do rzeczy jak chciałem pogadać w Geldern z ich przywódcą to też wszyscy się na mnie rzucali. Ale ostatnio tak sobie pochodziłem po tej świątyni i wkońcu idę do tego kolesia a on mówi "złe wieści" później chyba wcisnąłem PPM (a może nic nie wciskałem) i teraz mogę cały czas z nim gadać:D Już nawet jakieś zadanie wziąłem:D Najlepsze jest to, że nie zmieniła mi się reputacja cały czas miałem 14 u orków, a on gada ze mną mimo, że tyle miast odbiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 14:12, THE WITCHER1990 napisał:

Słuchajcie ale mam buga:D Już mnie orkowie nie lubią i co do miasta wchodziłem i chciałem
gadać z przywódca to on mówił "złe wieści wszystkie podejrzane morry zostaną zabite"
no i zaczynali mnie tłuc. W farin wystarczyło, że się pokazałem i już mnie biją:D No
ale do rzeczy jak chciałem pogadać w Geldern z ich przywódcą to też wszyscy się na mnie
rzucali. Ale ostatnio tak sobie pochodziłem po tej świątyni i wkońcu idę do tego kolesia
a on mówi "złe wieści" później chyba wcisnąłem PPM (a może nic nie wciskałem) i teraz
mogę cały czas z nim gadać:D Już nawet jakieś zadanie wziąłem:D Najlepsze jest to, że
nie zmieniła mi się reputacja cały czas miałem 14 u orków, a on gada ze mną mimo, że
tyle miast odbiłem:D

wystarczy, że odbijesz 3-4 miasta to cię będą atakować :P
a co do innych orków - nie wiedzą nic o twoich czynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 14:31, Eldar09 napisał:

wystarczy, że odbijesz 3-4 miasta to cię będą atakować :P
a co do innych orków - nie wiedzą nic o twoich czynach

ale chodzi mi o to, że ten koleś zawsze jak tam wchodziłem wygłaszał swoją kwestię i mnie tłukli i ostatnio powiedział tylko "złe wieści" i już mogę z nim gadać:D A więc to bug;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 14:57, THE WITCHER1990 napisał:

ale chodzi mi o to, że ten koleś zawsze jak tam wchodziłem wygłaszał swoją kwestię i
mnie tłukli i ostatnio powiedział tylko "złe wieści" i już mogę z nim gadać:D A więc
to bug;p


No i masz satysfkacje ze korzystasz z buga? ;) Heh odkrycie,odkryciem ale korzystanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 15:21, Infes napisał:


No i masz satysfkacje ze korzystasz z buga? ;) Heh odkrycie,odkryciem ale korzystanie
:/

nie nie ma satysfakcji wiesz? Chodzi mi tylko o to, że jest taki bug i już mogę go dodać do kolekcji. Niech się programiści postarają przy 4części bo inaczej będzie kiepsko. A skoro już takie bugi są to co ja na to poradze? Trzeba je jakoś wykorzystywać bo to nie czity, których nie znosze tylko głupi błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 16:24, THE WITCHER1990 napisał:

nie nie ma satysfakcji wiesz? Chodzi mi tylko o to, że jest taki bug i już mogę go dodać
do kolekcji. Niech się programiści postarają przy 4części bo inaczej będzie kiepsko.
A skoro już takie bugi są to co ja na to poradze? Trzeba je jakoś wykorzystywać bo to
nie czity, których nie znosze tylko głupi błąd.


Napewno nie bedzie,a napewno mam nadzieje :] Inne studio wykonuje 4 czesc Gothic''a i chca napewno zrobic dobre wrazenie[ choc nie bedzie to samo ] to i tak wiadomo ze chca zrobic najlepsza czesc dlatego postaraja sie wypuscic gre z jak najmniejsza iloscia bugow a wyrabiajac sie z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:50, Sir Myxir napisał:

Wiecie z kąd wziąść Pancerz orka ??

Jak dojdziesz do przywódcy orków? Tam w Faring. 75% reputacji u orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik techniczny. Jak gram w G3 to po jakimś czasie pokazuje mi się jakieś okno z opcjami "przerwij", "ponów" i "ignoruj". Cokolwiek bym nie wziął, czeka mnie wywalka do pulpitu. Obawiam się, że to wina ostatniego patcha, po którym pojawia się ikona gry Gothic 3 CP. Co mogę na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:43, Sir Myxir napisał:

A co do dóbr urkrassa to trzeba przynieść chyba skrzynie olej do lamp?? Ile ich jest

z
Chyba z 4 skrzynie. Znajdują się one w malutkim obozie bandytów, wzdłuż wybrzeża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:43, Sir Myxir napisał:

A co do dóbr urkrassa to trzeba przynieść chyba skrzynie olej do lamp?? Ile ich jest

Oliwa do lamp to jest inna misja. Skrzynie Urkrassa są na wybrzeżu. Na skale bronione przez 3 lub 4 bandytów. A oliwa do lamp jest w jaskini Ortegi gdzie jest dużo bandziorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:43, Sir Myxir napisał:

A co do dóbr urkrassa to trzeba przynieść chyba skrzynie olej do lamp?? Ile ich jest

Jak dojdziesz do farmy Toporka, to idz wzdłuż, do wybrzeża, tam jest kilku bandytów i to właśnie oni sa złodziejami tych skrzyń... a skrzynie z olejem do lamp to inny quest który zleca ci gośc stojący przy rozbitym wozie, przy wejściu do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 16:34, Shelazar napisał:

skrzynie z olejem do lamp to inny quest
który zleca ci gośc stojący przy rozbitym wozie, przy wejściu do lasu...


... lampy te znajdują się w dość duzej jaskini Ortegi. On jest tak przywódcą, tak jak mówił młynar911. Można znaleść tam też dużo rzeczy, które się przydadzą np. by się wzbogacić. (na początku gry najlepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania związane z mechaniką G3:
1. Czy potwory po pewnym czasie się same odradzają jak ma to miejsce w Morrowind czy już na stałe umarły jak w Gothic i G2?
2. Czy jak miało to miejsce w dodatku Noc Kruka, czym jesteśmy lepsi w danej umiejętności to drożej kosztuje nas rozwijanie jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pozbywasz się ich na stałe. Czasami tylko pojawi się nowa bestia o ile jest to związane z fabułą (np. biały cieniostwór).
2. Na szczęście nie (system z NK nie przypadł mi do gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdpopodobnie mam jakiegos buga:

Gdy proboje zapisac gre, czasem wyskakuje error ze niby nie mam pamieci, a czasem gra nawet bez tego sie wylacza... Juz kilka save''ow i wiele godzin gry tak stracilem :/

Wymagania sprzetowe sa nawet przekroczone (4gb ramu, 9800 gtx, core duo 2 quad 9300)

Jakies sugestie co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie grają roli. Też tak miałem i to nie raz. To jest poprostu bug... W sałej serii gothic się to zdarzało... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się