Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 17:44, Gumiś2 napisał:

Tylko że ja nie mogę znaleźć tej jaskini. :) Przeszukałem 80% szczytów, a w pozostałych
20& raczej nie będzie. :)

Szczytów? On raczej nie jest na szczycie, ale dość trudno znaleźć tą jaskinie, jak jesteś po stronie Silden na tej równinie, idź w strone Montery, najlepiej szukać tego miejsca od tej strony (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieopodal farmy z krowami jest wąwóz - przejdź nim na drugą stronę i skręć w lewo - wejście do jaskini jest w czym w rodzaju dołu.

20080716181037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:44, Gumiś2 napisał:

Tylko że ja nie mogę znaleźć tej jaskini. :) Przeszukałem 80% szczytów, a w pozostałych 20& raczej nie będzie. :)


To nie jest typowa jaskinia - wejście do niej znajduje się na niewielkim wzniesieniu, więc w ich okolicy powinieneś szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:15, Gumiś2 napisał:

Dzięki wszystkim za rady, teraz już na pewno znajdę tego dziadka. A Rufus (kolejny człowiek do Okary) jest na farmie?


Tak jest. Poprosi Cię o eskortę do Okary, podczas której napotkacie na kilka grup przeciwników. Moja rada - biegnij na wprost i jak najszybciej dojdź do obozu rebeliantów - jeśli nie będziesz rozpoczynał walki, wrogie zwierzaki po prostu zignorują Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli zrobisz tak jak ci kolega mówi to na pewno ci się uda
bo ja robiłem podobnie aby tylko zaliczyć zadanie
resztą można się zając jak będziesz szedł sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rufusa też nie znalazłem po wyzwoleniu Montery. Gość poprostu uciekł w las... i słuch po nim zaginął... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się zrobić zadanie z Rakusem. Byłem na największym szczycie w okolicach Montery, stamtąd wszystko obserwowałem, biegałem i spadłem obok jaskini. Później już tylko formalność, przeciwnicy nie stanowili problemu. A jaskinię poznałem po zielonkawych kryształkach blisko niej. W jaskiniach właśnie takie kryształki się znajdują. Karharot - dzięki za mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, a mianowicie od pewnego czasu dzieję się takie coś. Gdy włączam Gothic 3. Nie włącza się ekran Startowy Gothic 3. Po pewnym czasie proces ten jak widać na screenie gothic3.exe sam się wyłącza. Można robić tak cały czas lecz gra się nie włączy.

Proszę o pomoc! Pozdrawiam - kacper422

20080717182942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:30, kacper422 napisał:

Witam mam problem, a mianowicie od pewnego czasu dzieję się takie coś. Gdy włączam Gothic
3. Nie włącza się ekran Startowy Gothic 3. Po pewnym czasie proces ten jak widać na screenie
gothic3.exe sam się wyłącza. Można robić tak cały czas lecz gra się nie włączy.

Proszę o pomoc! Pozdrawiam - kacper422


spróbuj zakończyć proces a potem odpalić od nowa nie jestem pewny czy pomoże ale miałem coś podobnego i to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miast Asasynów znam tylko Bragę, Ben Erai i Lago. Podobno po zaatakowaniu jednego miasta Asasynów jestem spalony wszędzie indziej. Poczekać jeszcze z atakiem i odwiedzić inne miasta? A właśnie, gdzie można zdobyć dużo złota (oprócz wyzwalania miast) i jakiś naprawdę dobry pancerz o randze minimum "Średni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:36, Gumiś2 napisał:

Z miast Asasynów znam tylko Bragę, Ben Erai i Lago. Podobno po zaatakowaniu jednego miasta
Asasynów jestem spalony wszędzie indziej. Poczekać jeszcze z atakiem i odwiedzić inne
miasta? A właśnie, gdzie można zdobyć dużo złota (oprócz wyzwalania miast) i jakiś naprawdę
dobry pancerz o randze minimum "Średni"?


Dużo złota zyskasz, gdy po zabiciu Orka zbierzesz jego ekwipunek. Rób tak z każdym orkiem, a zgarniesz całkiem niezłą sumkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaatakujesz miasto assasynów napoczątku walcz na arenach tam sie to opłaca,dopiero je rozwal,no i kilka zadań zrób bo naprawde niektóre warto,ale gdy 1 miasto assasynów podbijesz to cie nie będą atakowali odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:36, Gumiś2 napisał:

Z miast Asasynów znam tylko Bragę, Ben Erai i Lago. Podobno po zaatakowaniu jednego miasta
Asasynów jestem spalony wszędzie indziej. Poczekać jeszcze z atakiem i odwiedzić inne
miasta? A właśnie, gdzie można zdobyć dużo złota (oprócz wyzwalania miast) i jakiś naprawdę
dobry pancerz o randze minimum "Średni"?

1) Ja nie miałem takowych problemów z Asasynami
2) W G2 był fajny bug z Cipherem ale w G3...hmmm dużo powiadasz ? Atakuj Gońców Leśnych ich łuki są bardzo wartościowe (chyba za 5500 się sprzedaje).
3) Pancerz ? Dobry jest Lekki pancerz Asasyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:36, Gumiś2 napisał:

Z miast Asasynów znam tylko Bragę, Ben Erai i Lago. Podobno po zaatakowaniu jednego miasta
Asasynów jestem spalony wszędzie indziej.

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja odbijałem te miasta, które wymieniłeś i asasyni nic mi nie robili.

Dnia 17.07.2008 o 20:36, Gumiś2 napisał:

Poczekać jeszcze z atakiem i odwiedzić inne
miasta?

Ja bym odwiedził wszystkie. A najlepiej zdobyć jeszcze 75% u asasynów i wejść do Ishtar.

Dnia 17.07.2008 o 20:36, Gumiś2 napisał:

A właśnie, gdzie można zdobyć dużo złota (oprócz wyzwalania miast) i jakiś naprawdę
dobry pancerz o randze minimum "Średni"?

Dużo złota, można zdobyć kiedy pokonamy dużo wroga i pozbieramy ekwipunek. Nie znam lepszej metody. A dobry pancerz? Trzeba kupić, a to zależy jaką ścieżką podążasz. Dla buntownika, to na pewno pancerz paladyna. Ale jeśl grasz po stronie orków to zdecydowanie pancerz orka, najlepszą zbroję w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zbieram kasę na ten pancerz Paladyna, ale nie mogę zebrać. Mam ok. 40.000, a trzeba 135.000... A jakbym tak teraz wyzwolił Bragę, a potem te 75% reputacji? Bo strasznie mnie korci ta Braga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o pancerz:
Ciężka Zbroja Palladyna - 150.000 szt. złota, 50 reputacji u Buntowników.
Ciężki Pancerz Asasyna - bodajże 90.000 szt złota, i chyba 50 reputacji u Asasynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:44, Gumiś2 napisał:

No właśnie zbieram kasę na ten pancerz Paladyna, ale nie mogę zebrać. Mam ok. 40.000,
a trzeba 135.000... A jakbym tak teraz wyzwolił Bragę, a potem te 75% reputacji? Bo strasznie
mnie korci ta Braga :)

A mam takie pytanie. Zbierasz kufry oznaczone jako "skrzynia"? Jeżeli otworzysz ich odpowiednią ilość to będziesz miał z nich naprawdę dobre i drogie rzeczy. I na razie ja bym zostawił wszystkie miasta, nabił 75% i potem wszystkie zajął, już nie pamiętam czy trzeba będzie do Bragi wracać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się