Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

A ty też łaski nie robisz publikując listy! Korzystałeś kiedyś z mapki interaktywnej ? Tam klikasz ikonkę i wybierasz nauczycieli z zaznaczonymi dokładnymi miejscami pobytu. Jak na przykład problemy z łączem się robią albo problemy techniczne z gram.pl to na forum sobie nie poszukasz. Jakby trochę pomyśleć to łatwo się kapnąć ,że mapka łatwiejsza. A tak prawdę mówiąc te wszystkie twoje odpowiedzi można skierować do twoich postów. Ale już się nie będę odzywał i proszę nie odpisuj by nie zaśmiecać forum.

Lucek2008@ Nie rozumiem o co Ci chodzi ;)

A teraz już porządny post: Teoretycznie jutro będę próbował zabić Robhara i mam pytanie do doświadczonych graczy: Jak wygląda dokładnie walka. Czy będę musiał zabić wszystkich paladynów? Jaka jest najlepsza strategia? Jak wykorzystać pomoc Lee i nie doprowadzić do jego śmierci itp. ? Z góry dzięki!

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKej dzienki za wszystko tylko niewiem jakom kupic bo to od kolegi mialem innom Lepszom ale jak majstrowalem to mi sie zapsula :]


Lucek2008@ Nie rozumiem o co Ci chodzi ;)
- Sorki pomylilem sie to nie do ciebie :] to do Paułak

a wiecie moze jakom karte moge kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 09:42, Lucek2008 napisał:

OKej dzienki za wszystko tylko niewiem jakom kupic bo to od kolegi mialem innom Lepszom
ale jak majstrowalem to mi sie zapsula :]


Lucek2008@ Nie rozumiem o co Ci chodzi ;)
- Sorki pomylilem sie to nie do ciebie :] to do Paułak

a wiecie moze jakom karte moge kupic :)



Tak, rób więcej błędów ortograficznych, a staniesz się "forumowym trollem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:19, PredAtor360 napisał:

Kolega najprawdopodobniej ma inną, bo zapewniam cię, że na GeForce niższym niż 5600 gra
nie pójdzie...


Hehe, a ja Cię zapewniam że pójdzie. Kiedy kupiłem Gothica 3 miałem jeszcze w swoim kompie wysłużonego FX 5200 128 MB. Gothica odpaliłem (oczywiście na najniższych z niskich detali) grać się dało chyba nawet do Montery. Później już za bardzo cięło, szczególnie w trakcie odbijania miasta. A gra ładowała się dobre kilka minut :) Zawsze zdążyłem sobie zrobić kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:18, Szak00 napisał:

> Kolega najprawdopodobniej ma inną, bo zapewniam cię, że na GeForce niższym niż 5600
gra
> nie pójdzie...

Hehe, a ja Cię zapewniam że pójdzie. Kiedy kupiłem Gothica 3 miałem jeszcze w swoim kompie
wysłużonego FX 5200 128 MB. Gothica odpaliłem (oczywiście na najniższych z niskich detali)
grać się dało chyba nawet do Montery. Później już za bardzo cięło, szczególnie w trakcie
odbijania miasta. A gra ładowała się dobre kilka minut :) Zawsze zdążyłem sobie zrobić
kawę :D

Jak miałem moją machinę, też mi się cieło jak cho**ra, ale jak sobie zmodyfikowałem, to aż łezka poszła jak sobie odpaliłem, i porównałem to, z moimi męczarniami na starym kompie.
Popłakałem się.
PS:Przeszedłem grę do odnalezienia wsyzstkich kluczy mora sul, potem nie ytrzymałem i się tak wkurzyłem na to zacinanie, że odinstalowałem i zbierałem na nowy komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym ,że orkowie z asasynami walczyli w Trelis. Teraz jak się przeszedłem po innych miastach to zauważyłem ,że nie tylko tam a wszędzie. Teraz mam problem. Jak orkowie zabiją asasynów lub na odwrót to nie będę mógł kupić przedmiotów lub wykonać questów. Mięliście coś takiego albo wiecie jak na to poradzić ? ;) Z góry dzięki. ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 13:18, albinskia napisał:

Pisałem już o tym ,że orkowie z asasynami walczyli w Trelis. Teraz jak się przeszedłem
po innych miastach to zauważyłem ,że nie tylko tam a wszędzie. Teraz mam problem. Jak
orkowie zabiją asasynów lub na odwrót to nie będę mógł kupić przedmiotów lub wykonać
questów. Mięliście coś takiego albo wiecie jak na to poradzić ? ;) Z góry dzięki. ;]

Pozdrawiam.

Nie mam zielonego pojęcia o co biega XD W prawdzie orkowie z assasynami nie żyją w braterskiej przyjazni, ale to jest ewidentny błąd gry :P Polecam opcję "Nowa Gra" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero się niedawno zaczęło i nie chce mi się grać od nowa bo mam 72 lev ^^ A co do tego nie dawno to chyba zaczęło się gdy odbiłem dwa miasta w Myrtanie(które liczą sie do nienawiści orków) i Isthar ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:07, PredAtor360 napisał:

A ile reputacji masz u Orków i Assasynów?

U asasynów około 78 a u orków z 23 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:28, albinskia napisał:

> A ile reputacji masz u Orków i Assasynów?
U asasynów około 80 a u orków z 30 ^^

Acha, czyli odpowiedź jest jasna :) Jeśli orkowie Cię nienawidzą bo zdobyłeś im za dużo miast, a u Assasynów masz 80% reputacj (czyli przyjaźni są z tobą) będą walczyc z orkami za Twoją przyczyną :) Jeśli się gra dla Assassynów, w końcowym filmiku, będzie jak zajmuja oni całą Myrtanę.
Przepraszam za wcześniejszego posta. To nie jest błąd gry :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale chyba przytrafił mi się bug. W zadaniu odzyskiwania weksli Masila - udało mi się zdobyć od Ilji za sztabe rudy, od Ramona... ale w dialogu z Nasibem nie ma nic o tych wekslach. Czy więc to jest bug, czy coś źle zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:37, Fleming08 napisał:

Nie jestem pewny, ale chyba przytrafił mi się bug. W zadaniu odzyskiwania weksli Masila
- udało mi się zdobyć od Ilji za sztabe rudy, od Ramona... ale w dialogu z Nasibem nie
ma nic o tych wekslach. Czy więc to jest bug, czy coś źle zrobiłem?



Ja miałem podobnie. Rozwiązalem to zadanie, zabijajac zleceniodawce. To znaczy nie rozwiazalem, tylko anulowalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 15:50, MajorAlpha napisał:

Ja miałem podobnie. Rozwiązalem to zadanie, zabijajac zleceniodawce. To znaczy nie rozwiazalem,
tylko anulowalem ;)


Czyli zostaje tylko ta opcja... acz zabijać go nie trzeba - wystarczy pobić;) Myślałem, że jak zainstalowałem Community Patch to nie będzie żadych bugów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem w G3. Chodzi o Tunelowy Bulgot. Oddałem składniki temu gościowi, i niby daje mi ten trunek. Bezimienny pije, nagle butelka mu znika z butelki, a Ugolf nic nie mówi. Zadanie nie jest zaliczone ;/ Miałem tak już kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:00, PredAtor360 napisał:

A tak a propos Tunelowego Blugota. Jak zaliczyc to zadanie? tzn. jak nie paśc na glebę
po wypiciu?

Trzeba mieć dużą wytrzymałość, nie pamiętam dokładnie ile, ale coś około 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się