Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 08:03, Szkieletor00 napisał:

Tym razem to ja mam problem
Zainstalowałem patcha 1.6 i chciałem sprawdzić parę umiejętności które były niegdyś zabugowane.
Nauczyłem sie :ulepszanie pancerza" i... nic powiedzcie mi jak ta umiejętność działą
bo nie wiem o co biega
Z góry dzięki



Nie działa. Ten bug został nie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 09:03, Szak00 napisał:

Nie działa. Ten bug został nie rozwiązany.

Dzięki za odpowiedź
Niektórzy mówili że im sie ulepszyła zbroja w 1.6
No to jeśli nie działa ulepszenie zbroji to czy działa ulepszenie szat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:20, Szkieletor00 napisał:


> Nie działa. Ten bug został nie rozwiązany.
Dzięki za odpowiedź
Niektórzy mówili że im sie ulepszyła zbroja w 1.6
No to jeśli nie działa ulepszenie zbroji to czy działa ulepszenie szat?


Bez patcha "Ulepszanie szat" na pewno nic nie daje. Czy po patchu 1.6 to się zmieniło, pewien nie jestem bo nie sprawdzałem tego osobiście, ale wg. twórców patcha naprawiono ten błąd. Jeżeli masz możliwość to zrób save przed nauczeniem się umiejętności i sprawdź. No i oczywiście daj nam znać czy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:25, Piotrek''mysza napisał:

Mi się wydaję, że ten patch jest do dupy !! Już nie jeden gracz, tutaj na forum się skarżył na tego patcha.


Prawda. Jeśli jednak wolisz odebrać sobie chociaż SZANSĘ na lepsze działanie gry, nikt nie zmusza Cię do instalacji. Taka specyfika tej łatki: jednym pomaga, drugim nie. Zawsze można sprowadzić grę do poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:50, Kalejdoskop86 napisał:

Na jakich detalach pójdzie mi G3 na takim PC:
Windows Vista 32bit
Q9300
GTX 280
4gb ram
i monitor: Samsung 22" z panoramą?



Nabijasz się z nas? Przecież oczywiste, że na full ale będzie ciąć (Nie dlatego, że za słaby sprzęt ale ta gra jest nieobliczalna ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:58, lol94 napisał:

Nabijasz się z nas? Przecież oczywiste, że na full ale będzie ciąć (Nie dlatego, że za
słaby sprzęt ale ta gra jest nieobliczalna ;P)

Nie nabijam się, ale wiem, że różnie G3 na różnym sprzęcie wypada. :P
Mam nadzieję, że wysoka rozdzielczość i panorama monitora nie będzie problemem?

btw. jak w końcu jest G3 pod Vistą? Działa dobrze? I na 4 rdzeniach... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

Mam nadzieję, że wysoka rozdzielczość i panorama monitora nie będzie problemem?


A dlaczego miałby być?

Dnia 25.08.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

btw. jak w końcu jest G3 pod Vistą? Działa dobrze? I na 4 rdzeniach... ?


Dziwna sprawa. Napisałeś już tyle postów w tym temacie, toczyłeś nawet (ze mną włącznie) dyskusje o działaniu G3 na Viście...
Gothic formalnie nie obsługuje tak Visty jak i laptopów. Szanse na uruchomienie są spore, ale to nic pewnego. A co do czterech rdzeni - żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

Mam nadzieję, że wysoka rozdzielczość i panorama monitora nie będzie problemem?

A tutaj może być nie fajne. Jak ja miałem ustawioną bardzo dużą rozdzielczość to tak się cięło ,że grać się nie da. Ale na takich średnich i ładnie widać i tnie się normalnie tak jak na gothica przystało ;)

Dnia 25.08.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

btw. jak w końcu jest G3 pod Vistą? Działa dobrze? I na 4 rdzeniach... ?

Mi tam na viscie 32bit dobrze(normalnie) działa ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:02, DJ Szlafrok napisał:

A dlaczego miałby być?

Nie wiem, może by się ciął?

Dnia 25.08.2008 o 14:02, DJ Szlafrok napisał:

Dziwna sprawa. Napisałeś już tyle postów w tym temacie, toczyłeś nawet (ze mną włącznie)
dyskusje o działaniu G3 na Viście...
Gothic formalnie nie obsługuje tak Visty jak i laptopów. Szanse na uruchomienie są spore,
ale to nic pewnego. A co do czterech rdzeni - żaden problem.

Słusznie, ale widzisz, wtedy nie myślałem za bardzo o nowym PC. Teraz będę mieć nowy i... jakoś nie wiem, odeszła mi chęć do kupna G3, boję się, że mi nie ruszy, a 50zł w błoto pójdą... i te nerwy, nie wiem, nie nie obejdę się smakiem. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:04, albinskia napisał:

A tutaj może być nie fajne. Jak ja miałem ustawioną bardzo dużą rozdzielczość to tak
się cięło ,że grać się nie da. Ale na takich średnich i ładnie widać i tnie się normalnie
tak jak na gothica przystało ;)

^^
A jaki masz monitor i sprzęt?

Dnia 25.08.2008 o 14:04, albinskia napisał:

> btw. jak w końcu jest G3 pod Vistą? Działa dobrze? I na 4 rdzeniach... ?
Mi tam na viscie 32bit dobrze(normalnie) działa ;)

Uff, to dobrze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:08, Kalejdoskop86 napisał:

Słusznie, ale widzisz, wtedy nie myślałem za bardzo o nowym PC. Teraz będę mieć nowy i... jakoś nie wiem, odeszła mi chęć do kupna G3, boję się, że mi nie ruszy, a 50zł w błoto pójdą... i te nerwy, nie wiem, nie nie obejdę się smakiem. ;(


Spokojnie. :-) Jeśli będziesz grał w G3 i narzekał na jego płynność wiedz, że właściwie każda inna osoba miała jeszcze gorszą przeprawę z tą grą. ;-) Sprzęt masz wyśmienity, a jeśli szczęście Ci dopisuje, może pograsz bez irytujących ścięć? Kto wie, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:11, DJ Szlafrok napisał:

Spokojnie. :-) Jeśli będziesz grał w G3 i narzekał na jego płynność wiedz, że właściwie
każda inna osoba miała jeszcze gorszą przeprawę z tą grą. ;-) Sprzęt masz wyśmienity,
a jeśli szczęście Ci dopisuje, może pograsz bez irytujących ścięć? Kto wie, kto wie...

Ech, bo niektórzy mówią, że Vista 32bit wykorzystuje 3.3gb ramu, sama wykorzystuje 1gb, a to pozostała część to za mało np. do G3. PC mnie się nie zepsuje od resetów, tylko po prostu boję się tej gry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:13, Kalejdoskop86 napisał:

Ech, bo niektórzy mówią, że Vista 32bit wykorzystuje 3.3gb ramu, sama wykorzystuje 1gb, a to pozostała część to za mało np. do G3. PC mnie się nie zepsuje od resetów, tylko po prostu boję się tej gry... :/


Ściągnij demo.
http://www.idg.pl/ftp/gry_3566/Gothic.3.Demo..html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:15, DJ Szlafrok napisał:

Ściągnąłem kiedyś na ten mój sprzęt (teraz mam słaby, jutro będę mieć nowy) dawno. Chodziło nawet na średnich, ale się tnęło. Prawie 3 minuty się wczytywało, a średnio co pół godziny wiecha. A jak się wyłączało to i tak reset musiał być, nie wiem czemu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:16, Kalejdoskop86 napisał:

Ściągnąłem kiedyś na ten mój sprzęt (teraz mam słaby, jutro będę mieć nowy) dawno. Chodziło nawet na średnich, ale się tnęło. Prawie 3 minuty się wczytywało, a średnio co pół godziny wiecha. A jak się wyłączało to i tak reset musiał być, nie wiem czemu. :/


Odpowiem Ci hurtowo, bo w innym wypadku daremnie dobilibyśmy kolejną stronę w tym temacie.
Jeśli coś było z demkiem nie tak, to nie rozumiem Twoich zmartwień, jeśli będziesz miał NOWY komputer. W razie czego sformatujesz dysk i po kłopocie.
G3 będzie działał na owym nowym komputerze znakomicie.
Tak, opłaca się kupić tą grę za 50 złotych.

Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:19, DJ Szlafrok napisał:

Odpowiem Ci hurtowo, bo w innym wypadku daremnie dobilibyśmy kolejną stronę w tym temacie.
Jeśli coś było z demkiem nie tak, to nie rozumiem Twoich zmartwień, jeśli będziesz miał
NOWY komputer. W razie czego sformatujesz dysk i po kłopocie.

Format c://? Tak szybko wolałbym tego nie robić... ;P Zresztą, byłby to "pierwszy raz" .

Dnia 25.08.2008 o 14:19, DJ Szlafrok napisał:

G3 będzie działał na owym nowym komputerze znakomicie.

:)

Dnia 25.08.2008 o 14:19, DJ Szlafrok napisał:

Tak, opłaca się kupić tą grę za 50 złotych.

Dobra, ale jakoś coś mnie odstrasza... piękna gra, tylko czemu tak niedopracowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:21, Kalejdoskop86 napisał:

Dobra, ale jakoś coś mnie odstrasza... piękna gra, tylko czemu tak niedopracowana?


Bo z tego co wiadomo JoWood przyśpieszał pracę na G3 i nie mieli czasu wyeliminować błędów. Ja tam grałem przez pół godziny z strasznym zacinaniem ale nie spotkałem żadnego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:27, lol94 napisał:

Bo z tego co wiadomo JoWood przyśpieszał pracę na G3 i nie mieli czasu wyeliminować błędów.
Ja tam grałem przez pół godziny z strasznym zacinaniem ale nie spotkałem żadnego buga.

Nie wiadomo właściwie, kto jest winny. JoWood czy przyśpieszał pracę, czy sama Piranha Bytes, panowie się nawet przyznali, że ta gra ich przewyższyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się