Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Questy najlepiej wykonywać po kolei, inaczej szybko nazbiera się w dzienniku ich duża ilość. Tyczy się to w szególności miast - gdy zamierzasz iść do kolejnego lub chcesz odbić z rąk orków obecne miasto - najpierw wykonaj wszystkie zadania przeznaczone dla tego miejsca. W ostateczności możesz wspomóc się poradnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, kurde... to ciekawe jak kolega sobie radzil w pierwszym gothicu :P trojka to pikus w porownaniu z tym ;). Co do lokalizacji questow to wystarczy czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak uwlonie miasta od orków, to Asasyni będą mieli pretensje gdy pójdę na pustynie ,czy nic
im do tego? Zacząłem drugi raz i nie pamiętam już tych wszystkich zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 11:38, Dark_elves napisał:

Czy jak uwlonie miasta od orków, to Asasyni będą mieli pretensje gdy pójdę na pustynie
,czy nic
im do tego? Zacząłem drugi raz i nie pamiętam już tych wszystkich zależności.

Asasyni to oddzielna grupa i niszczenie orków nie ma na nich wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 14:43, Lucek napisał:

Gothic 3 - Quest Pack 4 + Content Mod (wersja polska)
Prosiłbym o krótki opis i opinię.

A co tu dużo pisać?
Quest Pack 4 to chyba kilkadziesiąt nowych zadań, kilka nowych wątków i rozwinięcie starych. Dodatkowo masa przedmiotów z poprzednich części, które nie pojawiły się w podstawce.

Content Mod to jeszcze więcej przedmiotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2011 o 16:49, Fun_g_1_2_3 napisał:

A co tu dużo pisać?
Quest Pack 4 to chyba kilkadziesiąt nowych zadań, kilka nowych wątków i rozwinięcie starych.
Dodatkowo masa przedmiotów z poprzednich części, które nie pojawiły się w podstawce.

Content Mod to jeszcze więcej przedmiotów itp.


Tylko przedmioty i questy? Żadnych większych zmian w stylu community patchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o community patche ( konkretnie 1.72).
Na czym polega alternatywny balans, który można włączyć w menu i czy warto go odpalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 22:29, VertigO napisał:

Na czym polega alternatywny balans, który można włączyć w menu i czy warto go odpalać?


Balans zmienia ceny przedmiotów, koszt Punktów Nauki większości zdolności (są one droższe), wprowadza drzewko czyli żeby nauczyć się zdolności x musisz znać zdolność y. Czyli generalnie idea jest taka, żeby w połowie gry nie być czwartym myrtańskim bóstwem ;d To tyle co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Trelis nie da się zdobyć 100 reputacji, mam patch 1.74. W poradniku sprawdzałem że nie robiłem zadania od orka Prancka: drugie zadanie o miksturach gdzie chce 20 mikstur leczniczych, bo nie było odpowiedniej opcji dialogowej. Jest tylko:" Nic ode mnie nie dostaniesz" co kończy się walko i nic poza tym, "Nie macie tu alchemika", to dostajemy zadnie o alchemiku, "Dostaniesz jedna miksturę" to zaliczmy jedno zadanie o miksturach.
Jak zdobyć 100 % reputacji, bo ja chcę koniecznie mieć we wszystkich miastach 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 21:44, Przemix333 napisał:

Dlaczego w Trelis nie da się zdobyć 100 reputacji, mam patch 1.74. W poradniku sprawdzałem
że nie robiłem zadania od orka Prancka: drugie zadanie o miksturach gdzie chce 20 mikstur
leczniczych, bo nie było odpowiedniej opcji dialogowej. Jest tylko:" Nic ode mnie nie
dostaniesz" co kończy się walko i nic poza tym, "Nie macie tu alchemika", to dostajemy
zadnie o alchemiku, "Dostaniesz jedna miksturę" to zaliczmy jedno zadanie o miksturach.
Jak zdobyć 100 % reputacji, bo ja chcę koniecznie mieć we wszystkich miastach 100.

U Mnie jest tak, że gdy mnie ten ork zaczepi o mikstury to mogę powiedzieć, że "na początek dam ci jedną". On odpowie, że potrzebuje więcej i wtedy mogę spytać o zbiegłego alchemika. Nigdy nie musiałem dawać mu więcej ani z nim walczyć. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czy jest jakiś sposób na polepszenie grafiki? Jakiś mod, czy coś? Bo gram w G3 z zainstalowanym patchem z CD-A i gra wygląda szpetnie. Inna sprawa, że sama mechanika rozgrywki też mnie nie zachwyciła, na szczęście jest jeszcze AVS ;)
Załączam screen z ustawień maksymalnych:

20110705224957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 22:49, Harrolfo napisał:

Cześć,
Czy jest jakiś sposób na polepszenie grafiki? Jakiś mod, czy coś? Bo gram w G3 z zainstalowanym
patchem z CD-A i gra wygląda szpetnie. Inna sprawa, że sama mechanika rozgrywki też mnie
nie zachwyciła, na szczęście jest jeszcze AVS ;)
Załączam screen z ustawień maksymalnych:

To na pewno nie są ustawienia maksymalne, sprawdź jeszcze raz. Ta gra wygląda całkiem ładnie nawet dzisiaj, a to co Ty zamieściłeś to jakieś paskudztwo bez AA.
Zmień opcje graficzne, zapisz je i wyłącz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest szpetna grafika, to moje wyobrażenie ładnej grafiki zatrzymało się gdzieś na 2005 roku ;] Na pewno wszystkie suwaki są przesunięte najbardziej w prawo? O ile dobrze pamiętam, to dało się to zrobić tylko ręcznie, bo zaznaczenie ustawień "Duże" czy "Bardzo duże" nie przesuwało wszystkich pasków do końca. Za taką teorią może przemawiać dość średni wygląd podłoża oraz zbroi bohatera na screenie. Kolejne rozwiązanie - zainstaluj mod Quest Pack 4 (waży ok. 250 MB), a podczas instalacji zaznacz opcję "Zainstaluj nowe tekstury Myrtany". Grafika będzie lepsza i mniej cukierkowata (dla mnie ta cukierkowatość to akurat nie wada ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, jak się w tej grze dobija? Poszedłem z Copperem rozwalić oddział orków na farmie i gdy ich stłuczemy, to oni po chwili wstają, podnoszą broń i znowu walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się