Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dobra, sprawdzone, nie spowodował wykrzaczenia się gry, wszystko jest jak trzeba i po polsku - ten patch zresztą łata tylko megabuga z sejwami. Oczywiście bezpieczniej będzie poczekać na oficjalne stanowisko CDP, ale z mojego punktu widzenia patch działa na PL jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 00:19, Konrades napisał:

Mam 2 pytanka czy w gothicu jest jakiś klawisz do robienia zdjęć czy też trzeba tradycyjnie
- Print Screenem?? Bo mam fajowe sava jak ork leży martwy na wysokości 3 metrów nad ziemia


Klawisz F1. Wtedy robi zrzut ekranu prosto do katalogu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:16, Kermit5738 napisał:

czy gothic 3 wejdzie nawet na najmniejszych detalach na taki komp AMD Athlon xp 1,7
2100 ,512 ram i karta grafiki geforce 6200 128mb prosze niech ktoś mi odpowie bede bardzo
wzdzieczny



Hej, ja mam P 4 1,6 512 MB i radeon 9200 128 mb i poszło mi na LOW od razu, troszkę jeszcze pokombinowałem i chodzi ciut lepiej, oczywiście nie jest to gra płynna, chyba że sam na pustej łące, ale jakoś tam można przynajmniej grać( jeśli ktoś jest fanem tej gry a nie ma kasy na nowy sprzęt...:)
mam nadzieję że dodałem Ci trochę wiary
jakbyś chciał pogadać pisz na tomekkowalewski@poczta.onet.pl

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:35, paluszek napisał:

> witam
> mamp pytanko :
> czy G3 pojdzie mi na :
> intel Pentium IV 1,7 GHz
> DDRAM 256 MB + DDRAM 512 MB (czy moze lepiej zamiast 512MB kupic 1 GB ??)
> Geforce 7600 GS 256 MB AGP x8
>
> czy moj komputer pozwoli mi na to aby grac w G3 chodzy na malych detach lub na minimalnych

> ??
> z gory thx za odpowiedz


czy jest ktos w stanie mi odpowiedziec ?
jak gra bedzie mniej wiecej chodzic na moim sprzecie o ile bedzie wogole chodzic ...


hej , ja mam p 4 1,6 512 SDRAM więc gorszy od twojego i kartę RADEON 9200 128 mb, sprzęt mam ogólnie gorszy i poszła na loW troche tnie ale jakoś gram
graj nie pękaj, będzie dobrze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj mi ktoś z CD-Projekt coś doradzi , otóż jak zaczynam nową grę to niewidać i mojej i innych postaci i nieraz się zapadam pod ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jak wszcząć rewolucje w Monterze. Moja ''wtyczka'' nic nie mówi, Buntownicy sobie stoja i nic. Mam juz wejscie do przywodcy orkow, zaatakowalem go, ale jest ich tu za duzo, nie dam im rady w zamknietym pomieszczeniu, zreszta na zewnatrz cale tabuny.
Jak zaczac rewolucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma podobną konfiguracje do mnie (Pentium4 3,2 GHz HT, GF6600GT, 1GB DDR2) to niech napisze jak mu chodzi bo nie wiem czy starać się żeby było lepiej czy zostawić tak jak jest (średnie z wył. cieniami, roślinami i postprocessing na max).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Tomkowi Kowalewskiemu poszedł g3 to mi też powinien pójśc:

Sempron 2 GHz, Radeon 9250 128 MB i 512 MB Ram DDR1.

Mam nadzieje że w tym tygodniu przyślą mi wkońcu tego Gothic 3 PL .

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestaw postprocessing na max w rawo (spowoduje ponowne uruchomienie gry - wyjdzie z gry i ty bedziesz musial ja jeszcze raz uruchomic ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:22, ArekB napisał:

a rozmawiales z "bosem" buntowników w ich obozie Okara ? pamietam ze tam bylo cos o wszczeciu
buntu w monterze


NIe bylem w Okarze, ale ponoć nie musze od razu teraz tam iść, mozna wszczac rewolucje zanim sie tam dotrze. Tylko ci bunotwnicy jacyś mało buntujący się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli wiesz kto jest wtyczka to pewnie zabiles juz krowy wiec musisz zaniesc do okary raport od wtyczki i na pewno bedzie tam opcja zeby odbic montere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:59, Broot napisał:

Poradźcie jak wszcząć rewolucje w Monterze.


Zaatakować orków. W rewolucji pomogą ci jedynie kwatermistrz oraz niewolnicy. Nie ma sposobu aby do miasta ściągnąć posiłki. Najlepiej wybijaj orki od dołu zaczynając od strażników bramy i posuwaj się systematycznie wgłąb miasta, jak zacznie się robić gorąco bedziesz miał zawsze wolną przestrzeń za plecami. Pamiętaj żeby często zapisywać i nie polegaj jedynie na quicksejwie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:35, Karharot napisał:

> Poradźcie jak wszcząć rewolucje w Monterze.

Zaatakować orków. W rewolucji pomogą ci jedynie kwatermistrz oraz niewolnicy. Nie ma sposobu
aby do miasta ściągnąć posiłki. Najlepiej wybijaj orki od dołu zaczynając od strażników bramy
i posuwaj się systematycznie wgłąb miasta, jak zacznie się robić gorąco bedziesz miał zawsze
wolną przestrzeń za plecami. Pamiętaj żeby często zapisywać i nie polegaj jedynie na quicksejwie.


Ja się ich nie boje, tylko oni się bić nie chcą! Ci dwaj na strazy traktują to jako sport, pobiję ich, a oni (tak jak na arenie) wstają i marudzą ze ich kosci bolą:) Moze muszę ich wyciągac z miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 09:52, Broot napisał:

Ja się ich nie boje, tylko oni się bić nie chcą! Ci dwaj na strazy traktują to jako sport,
pobiję ich, a oni (tak jak na arenie) wstają i marudzą ze ich kosci bolą:) Moze muszę ich wyciągac
z miasta?

Jak pobijesz go i padnie podejć do leżącego przytrzymajprawy przycisk myszy i dociśnij do niego lewy.. Dobijesz leżącego i reszta się na Ciebie rzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:48, Akashi napisał:

Wyślij do nas zgłoszenie i załącz dxdiag''a będzie szybciej ustalić przyczyny :P

Pozdrawiam



Pomogło zainstalowanie AMD_DualCore_Optymizer. Problem już nie występuje (przynajmniej tymczasowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barton 2500, 1Gb Ramu, Geforce 600GS Extreme (256/256).
Na low, medium i high działa prawie identycznie, karta graficzna jest cholernie wydajna.. tylko RAMu brak. Gra skacze, bo plik wymiany na dysku dochodzi czasem do 800Mb (!!!!). 2 Gb ramu to moim zdaniem minimum do osiągnięcia płynności, inne parametry kompa są w tym wypadku dużo mniej ważne.

A gierka - na początku super wypas, po kilku dniach i szczególnie po walkach podczas odbijania miast można sie załamać. Sam vs całe miasto, logika walki wymagająca jedynie super szybkiego klikania.. to ja już wolę latać z łukiem po lasach. Questy fajne i różnorodne, widoki NIESAMOWITE, plany miast i fortec wręcz zapierające dech. Szkoda tylko że walka jest sp***na na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś na stałe ustawić widok ekranu, by nie "zjeżdżał" w dół jak otwieram skrzynie, tylko cały czas był oddalony?
A jak już musi zjeżdzać, to niech potem sam sie oddali, bo mnie już paluch od kręcenia rolką myszy drętwieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 10:34, Ruski Traktor napisał:

Szkoda tylko że walka jest sp***na na maxa.


Jeśli denerwuje cię system walki wręcz, proponuję ci abyś nauczył się magii i zaczął walczyć czarami. To o wiele skuteczniejsze i mniej denerwujące niż walka z mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram
walka magia to super sprawa (szkoda tylko ze po zalozeniu szaty maga ognia orkowie cie nie atakuja - tak jakby nic sie nie stalo a przeciez otwarcie wtedy pokazujesz ze jestes z buntownikami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się