Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 10:04, Moonrake napisał:

> Ja się ich nie boje, tylko oni się bić nie chcą! Ci dwaj na strazy traktują to jako sport,

> pobiję ich, a oni (tak jak na arenie) wstają i marudzą ze ich kosci bolą:) Moze muszę
ich wyciągac
> z miasta?
>
Jak pobijesz go i padnie podejć do leżącego przytrzymajprawy przycisk myszy i dociśnij do niego
lewy.. Dobijesz leżącego i reszta się na Ciebie rzuci ;)


Zadzialalo. Alez jatka, ile ich tu jest!!! Buntownicy mogliby ruszyc tylki. Dopiero jak orków na karki im doprowadzam, wtedy się biją.
Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz sie moze dlaczego widok w oddali u mnie w gothicu nie jest rozmazany? jest to efekt Hdr ? u mnie widac wszystko normalnie odlegle budynki sa wyraziste a calkowicie oddalone we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:20, Gosu napisał:

Orientujesz sie moze dlaczego widok w oddali u mnie w gothicu nie jest rozmazany?


Obawiam się że nie. Ja gram na średnich detalach i generalnie nie widzę zbyt daleko. Mam wrażenie że ktoś już zadawał to pytanie tutaj albo w temacie "GOTHIC 3 - Temat Ogólny". Możesz sprawdzić czy dostał jakąś odpowiedź. No chyba że to właśnie ty zadawałeś to pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:30, nadol91 napisał:

a ja gram na najniższych o jeszcze z tweakiem no i teraz to mi smiga, a mam aż 256 RAMU (pamięci...)


O Jezu...
Chyba nawet Gothica 2 odpalałem już na 512.
Wiem że to trochę głupia rada (przez swoją oczywistość), ale spróbuj dokupić sobie chociaż drugie 256. Zapewniam że ci się to opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem i własnie staram sie ale jak juz kupuje am to chce sobie kupic 1 gb (conajmniej) w sumie marzy mi sie 2 gb no wesz aby gothiczek mi smigał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czy myślicie, że jak mam core2duo e6300 i gf 7900 gs, a nie mam 1,5 gb ram, to gra ma szansę pójść w meduim detalach i z aa x2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pytania:
1. Gdzie jest reszta wilków w Cape Dun? Zabiłem z 7 chodze w kółko i za nic ich nie ma!
2. Gdzie są towary Urkrasa? Zabiłem kilku bandytów przy skarpie ale były tylko 2 paczki z bronią.
3. Mam mieć reputacje w Cape Dun 75% To jeżeli u buntowników mam reputacje 10 to w Cape Dun mam mieć 30? Zostały mi tylko te 2 zadania (patrz punkt pierwszy i drugi) a reputacje u orków mam 1 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:45, mtobi napisał:

Ej czy myślicie, że jak mam core2duo e6300 i gf 7900 gs, a nie mam 1,5 gb ram, to gra ma szansę
pójść w meduim detalach i z aa x2 ?


Zdefiniuj "nie mam 1,5 gb", to znaczy ile masz? Jeśli 1024 to ci pójdzie ale miejscami (zwłaszcza w lasach i miastach) będzie się chaczyć. Czym właściwie nie powinieneś się przejmować bo przy 1,5 gb RAMu też by ci chaczyło, twórcy niezbyt się przyłożyli żeby zoptymalizować działanie gry (stąd te wszystkie kombinacje z tweakami itp). Może później to poprawią (bo że nie w patchu 1.9 to już wiadomo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 gb. A i jeszcze pytanko. Czy ten amulet który dodają do kolekcjonerskiej jest na rzemyku czy na lańcuszku i czy jest solidny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:50, bunio38 napisał:

1. Gdzie jest reszta wilków w Cape Dun? Zabiłem z 7 chodze w kółko i za nic ich nie ma!


Poszukaj na górce za zbiegłym niewolnikiem (wychodząc z miasta na lewo od kapliczki Beliara) tam powinny być trzy. Sprawdź też koło chatki myśliwego. Najlepiej wybierz sobie łuk jako broń aktywną to będzie ci podświetlać cele z większej odległości

Dnia 08.11.2006 o 13:50, bunio38 napisał:

2. Gdzie są towary Urkrasa? Zabiłem kilku bandytów przy skarpie ale były tylko 2 paczki z bronią.


Pomiędzy plążą pod Cape Dun i plażą znajdującą się pod Ardeą jest niewielkie porośnięte trawą wzniesienie, na nim jest ognisko i kilku bandytów a obok na ziemi leżą towary z transportu dla kwatermistrza.

Dnia 08.11.2006 o 13:50, bunio38 napisał:

3. Mam mieć reputacje w Cape Dun 75% To jeżeli u buntowników mam reputacje 10 to w Cape Dun
mam mieć 30? Zostały mi tylko te 2 zadania (patrz punkt pierwszy i drugi) a reputacje u orków
mam 1 :/


Reputacja w danym mieście to co innego niż reputacja u frakcji. Reputacja w mieście wyświetla ci się jak klikniesz na jego symbol na mapie którą masz obok listy zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:52, mtobi napisał:

Czy ten amulet który dodają do kolekcjonerskiej jest na rzemyku czy na lańcuszku i czy jest solidny ?


Nie wiem. Ja mam normalną wersję kupioną w Empiku. Ale nie bardzo wiem czemu się o to pytasz - wielkich szans na zdobycie egzemplarza z EK już raczej nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie. Na allegro chodzą, na sklepie www.fajny.pl też jest dostępna, w empikach będzie niedługo. Naprawde jest jeszcze wiele możliwości kupienie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:13, Tuneer napisał:

Gdyby była na poczcie to awizo w skrzynce byłoby równierz


wcale nie prawda, ja czekalem ponad tydzien na 800zl, wrescie poszedlem na poczte zeby to wyjasnili a okazalo sie ze kasa lezy ok 5 dni, awizo nie bylo, po odebraniu kasy , awizo doszlo po ponad 2ch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba długog mnie nie było na forum przegapiłem premierę Gothica ;] jakie są wasze pierwsze wrażenia z tej świetnej a zarazem kultoewj można by rzec gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:11, KrzysztofMarek napisał:

Przebijam. Mam 90 ;P

Fakt, numer mniejszy, ale ja mam okrągłą liczbę. ;P
Jestem ciekaw, kto jest tym szczęśliwcem z EK nr 1. Kto był najszybszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:37, Bumber napisał:

> Przebijam. Mam 90 ;P
Fakt, numer mniejszy, ale ja mam okrągłą liczbę. ;P
Jestem ciekaw, kto jest tym szczęśliwcem z EK nr 1. Kto był najszybszy? ;)

Przyznać się pracownicy CDP, kto z was wziął pierwszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:30, nadol91 napisał:

a ja gram na najniższych o jeszcze z tweakiem no i teraz to mi smiga, a mam aż 256 RAMU (pamięci...)



dobre ...! i to mi się podoba, tu juz pisali goście którzy mieli niezłe kombajny i w ogóle im nic nie drygało i pletli głupoty jaka to badziewiasta gra, a tu proszę sprzęt " mały ale wariat " jak to mówią ( w odniesieniu do "innego" sprzętu )

pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pyatnie czy ktoś mógłby mi zaznaczyć na mapie nordmaru położenie Handsona i jego kumpla bo mają mnie oni zaprowadzić do Xardasa a wiem tyle że są gdzieś na północy ale gdzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się