Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 23:21, Karharot napisał:

> a najwcześniej w varancie walke dwoma ostrzami ??

W miastach Ben Sala lub Bakaresh, prawdopodobnie także w Mora Su

kiedy wysuakc podczas gry podczas rozmowy tzreba najpierw włącyc jaks kosnoel z kofdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:23, Reaper01 napisał:

Tak z ciekawosci mozna sie jeszcze przylaczyc do Lee ?


******SPOILER******
Lee czeka na ciebie w Klanie Ognia i chce abyś mu pomógł zabić króla
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:25, PawloM4 napisał:

//misja z mięsem z "Płochliwego jelenia", wybiłem juz chyba z 5 i nadal nie ma dialogu z gościem,


A jesteś pewien że zabiłeś "płochliwego jelenia" (tak musi się nazywać zwierzę na które polujesz). Zabicie innych jeleni nic ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:27, bakubartek napisał:

kiedy wysuakc podczas gry podczas rozmowy tzreba najpierw włącyc jaks kosnoel z kofdami


W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
potem otwierasz konsolę tyldą (na lewo od 1 jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:25, PawloM4 napisał:

moze ktoś z ekipy CDP się tym zainteresuje i prześle do producenta gry, a mianowicie bugi w
misjach:

//misja z mięsem z "Płochliwego jelenia", wybiłem juz chyba z 5 i nadal nie ma dialogu z gościem,

//woda dla orka pilnujacego bramy

//polowanie na trole , po udanym quescie koles nie wraca do obozu i nie mozna z nim gadac ,
a quest ciagle jest na liscie do wykonania coc na ekranie napisalo ze go zaliczylo

oczywiście chodzi o polską wersję gry ... płaci siękupe pieniędzy a otrzymuje jakiś bubel
<_<


Tez to mam. G3 jest tak zabugowane ze az wlosy sie jeza. Widze nie raz unaszace sie roslinki lub kamienie nad ziemia. Piranha tez by cos z tym zrobila bo paskudnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wpadlem tu zeby napisac o moim problemie ale widze ze nie jestem pierwszy. zabilem wszystkie okoliczne "plochliwe jelenie" a dialogu dalej nie ani nic -_- a myslistwo mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:40, cOr napisał:

wlasnie wpadlem tu zeby napisac o moim problemie ale widze ze nie jestem pierwszy. zabilem
wszystkie okoliczne "plochliwe jelenie" a dialogu dalej nie ani nic -_- a myslistwo mi potrzebne


Musisz zabić 5 płochliwych jeleni (tak właśnie muszą się nazywać). A potem pójść do myśliwego i dać mu 5 sztuk surowego mięsa (może być wzięte z czegokolwiek - to bez różnicy, ale nie może to być upieczone mięso). Jeśli tak właśnie zrobiłeś i nic się nie stało to udaj się do Cape Dun, obok wioski jest myśliwy który w zamian za 10 wilczych skór (leżą porozrzucane po Cape Dun nauczy cię myślistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:50, Karharot napisał:

Musisz zabić 5 płochliwych jeleni (tak właśnie muszą się nazywać). A potem pójść do myśliwego
i dać mu 5 sztuk surowego mięsa (może być wzięte z czegokolwiek - to bez różnicy, ale nie może
to być upieczone mięso). Jeśli tak właśnie zrobiłeś i nic się nie stało to udaj się do Cape
Dun, obok wioski jest myśliwy który w zamian za 10 wilczych skór (leżą porozrzucane po Cape
Dun nauczy cię myślistwa.

Zabiłem pierwszego jelenia, a kiedy goniłem za drugim, na moich oczach, ten właśnie myśliwy został zabity przez dzika :/
Szkoda misji :/

To było na samym początku gry, ale mimo to nie chciało mi się powtarzać tych 30 minut od ostatniego save''a. Teraz mam podobnie w Monterze. Muszę jutro przejść od nowa parę rzeczy... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :) w misji napisali :zabij płochliwego jelenia;, a nie plochliwe jelenie :) ide szukac jelonkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć co mam robić dalej, mianowicie robiłem questa dla marika: lojalność najemników czy jakos tam, pogadałem ze wszystkimi najemnikami w monterze i na farmach, zgłosiłem się do niego, znikła opcja w dialogu z nim: "co do najemników" a quest dalej nie znikną, o co chodzi????
mam też drugi problem, mam odwrócić uwagę strażników niewolników dla daryla, wie ktoś jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Rozumiem co można czuć po paru godzinach bezsensownego szukania, ale zanim wejdziesz na forum wykrzycz się sam przed komputerem - tobie ulży, a nikt nie będzie urażony słownictwem.

A teraz do rzeczy: Wpisz w konsoli:
spawn sh
pojawi się facet o nazwisku "Pan Pomoc aka Przywódca". Zagadaj do niego i wybierz opcję "daj mi" a następnie wybierz: "Piła Hathoda". Facet da ci przedmiot którego szukasz i będziesz mógł rozwiązać questa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 01:12, GooZieC napisał:

może mi ktoś powiedzieć co mam robić dalej, mianowicie robiłem questa dla marika: lojalność
najemników czy jakos tam, pogadałem ze wszystkimi najemnikami w monterze i na farmach, zgłosiłem
się do niego, znikła opcja w dialogu z nim: "co do najemników" a quest dalej nie znikną, o
co chodzi????


Pogadj też z niewolnikami na farmach, jak im powiesz że czas wracać na wykopaliska dadzą ci w zamian za zostawienie ich w spokoju informacje. Przeszukaj też chatkę faceta który chce abyś wybrał niewolnika do wymiany z farmami, jest tam kartka która może ci się przydać. Tego questa tak naprawdę można chyba zakończyć tylko jeśli wsypie się kwatermistrza, mówiąc że jest buntownikiem i przekazując jego notatkę szefowi najemników jako dowód.

Dnia 11.11.2006 o 01:12, GooZieC napisał:

mam też drugi problem, mam odwrócić uwagę strażników niewolników dla daryla, wie ktoś jak to
zrobić??


Pogadaj z nimi (jednym na raz). Mów im rzeczy w stylu "czy potrafisz polować, "widziałem zbiegłego niewolnika" itp. Wtedy pójdą do obozu buntowników - idź za nimi i przyłącz się do walki, ale NIE DOBIJAJ ich gdy padną na ziemię (zostaniesz wtedy oskarżony o morderstwo), niech zabijaniem zajmą się buntownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi odpowiedzieć na ważne pytanie?
Jak bardzo należy się specjalizować w G3?
Tzn. czy w grze uda się uzyskać na tyle wysoki level , a co za tym idzie dużą ilość punktów nauki żeby postać nie musiała ograniczać się jedynie do np. walki na miecze , tudzież jedynie magii , jak to miało miejsce w Nocy Kruka?
Reasumując czy uda się stworzyć w miarę uniwersalną postać , z kilkoma umiejętnościami na najwyższym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem grę na 70+ poziomie ale myślę że można osiągnąć co najmniej 100, przemnóż sobie to przez liczbę punktów nauki biorą poprawkę na umiejętność "szybka nauka" (dostajesz wtedy 11 PN na poziom). Ja specjalizowałem się w magii, mieczach jednoręcznych, tarczy kowalstwie i trochę złodziejstwie oraz łowiectwie. Poznałem też podstawy walki dwoma broniami. Jedna rada - nie trenuj alchemii, potrzebne ci 60 pkt możesz wyuczyć z ksiąg (co najwyżej dodaj 10-20 pkt jeśli ci się spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:18, Aleks12 napisał:

Mam takie pytanie-ciekawostke gdzie można zlalezc tgo npc któremu Robert Gawliński uzyczył
głosu ''??


Kerth to przywódca Klanu Ognia i tam go można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 03:56, Karharot napisał:

> Mam takie pytanie-ciekawostke gdzie można zlalezc tgo npc któremu Robert Gawliński uzyczył

> głosu ''??

Kerth to przywódca Klanu Ognia i tam go można znaleźć.


jak dla mnie gra troche lipna. Wszystko na zasadzie "przynies mi 10 grzybow a dostaniesz zupe" :/ Machanie mieczem zupelnie niefajne: tak jakby wziac Enclave i pogorszyc :/ Plusem jest grafika, ktora wyglada rewelacyjnie dzieki Depth of Field. Tooo mi sie podoba bardzo. To przynajmniej moje pierwze wrazenia po 2h grania. Dam jeszcze szanse tej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...
Wyzwolilem wlasnie Cape Dun i porobilem poboczne questy, Gdzie teraz mam sie udac?? Bo w zadnym z questow nie ma wskazowki dokad mam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Orkowie nie chcą mnie wpuścić do zamku Faring.
A Wilson nie pozwoli mi zostać myśliwym ponieważ skłamałem oddając jego skórę orkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:16, Makus89 napisał:

Mam pytanie...
Wyzwolilem wlasnie Cape Dun i porobilem poboczne questy, Gdzie teraz mam sie udac?? Bo w zadnym
z questow nie ma wskazowki dokad mam isc.


Najlepiej do montery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się