Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Normalne orki, mówie, spadały z nieba, wyłaniały się znikąd i zaczynały mnie atakować, jeden strzał wystarczał na powalenie szamana, elity, zwiadowcy, przywódcy, wojownika, najemnika orków itp. Jeden strzał z łuku, jeden cios miecz itp.

I wcześniej walczyłem z nimi i zabicie ich z luku z pewnoscia nie zuzywalo tylko jednej strzały, mieczem tez nigdy nie zabilem orka jedny,m ciosem. Gra sie cos spapralo u mnie w pewnym momencie. Powaliło mnie jeszcze w kopalnio ruszanie sie malej grupy orkow jak na taśmociągu, stoja i jada, szybciej niz moga biegac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:20, WorldWar3PL napisał:

Masz może jakiś dobry sposób na wyzwolenie Montery ?
Prawie mi się udało przed chwilą, poza ostatnim momentem. Zabiłem któregoś z orków, i w tym
samym momencie Sanford się zamachnął. No i mnie zabił..... I kolejny raz 3 minutowe wczytywanie
save''a sprzed 10 minut... Uh...

Sposób skuteczny na większość miast: wpadasz na pogaduszki z orkowym kacykiem, sprzedajesz mu plaskacza, chowasz broń i wyprowadzasz za sobą delikwenta w miejsce, gdzie wywrotowcy i niewolnicy zobaczą jego pokazową egzekucję. Potem zgarniasz na siebie jak najwięcej Orków i Najemników, wyprowadzasz za bramę, rozciągasz peleton i rzezasz.Na otwartej przestrzeni jest wygodniej, tak uważam, mam więcej pola do manewru i jasny ogląd sytuacji, choć trzeba się wtedy nieco czulej opiekować kusznikami i łucznikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już doszedł do misji z odnaleziniem kowali w Nordamrze zleconej przez Ingvara ???
Otóż mam problem: znalazłem Larsona-był tam gdzie zawsze, nie mogę znaleźć Kalana ( zawsze był w swojej chacie), i nie mogę znaleźć Pedara...Jeśli ktoś wie gdzie oni są to proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie ma ktoś z Was problem z Trolami? bo ja tak....... Uwolniłem Cape Dun, montera, gothe i byłem w barierze (gadałem z Rhobarem-król) a teraz zmierzam do Faring...... i spotkałem te trolle i siedzą mi na drodze ..... :/ aha mam ognisty miecz, tarcze paladyna i skórzany panterz :) oraz 80 tyś monet w ekwipunku poziom 30 któryś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:26, Mistic napisał:

Normalne orki, mówie, spadały z nieba, wyłaniały się znikąd i zaczynały mnie atakować, jeden
strzał wystarczał

Forteca jest na górze, chyba napierali na skróty :D LOL. To akurat jest bug, ale to że składałeś jednym cięciem jest wynikiem tego, że napierało do Ciebie odpowiednio wielu - czy to ukryta cecha Bezimiennego, czy wentyl bezpieczeństwa dla gracza zaszyty w grze - nie wiem, ale na pewno jest to specjalnie zaimplementowane i działa tylko w kilku walkach, gdy przeciwników jest przynajmniej kilka tuzinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:30, radess napisał:

Czy ktoś już doszedł do misji z odnaleziniem kowali w Nordamrze zleconej przez Ingvara ???
Otóż mam problem: znalazłem Larsona-był tam gdzie zawsze, nie mogę znaleźć Kalana ( zawsze
był w swojej chacie), i nie mogę znaleźć Pedara...Jeśli ktoś wie gdzie oni są to proszę o pomoc


Obejrzyj sobie mapy z tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
Obaj są zaznaczeni na mapie Nordmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:33, Misiekolxp001 napisał:

Mam Pytanie ma ktoś z Was problem z Trolami? bo ja tak....... Uwolniłem Cape Dun, montera,
gothe i byłem w barierze (gadałem z Rhobarem-król) a teraz zmierzam do Faring...... i spotkałem
te trolle i siedzą mi na drodze ...

No Trolle jak Trolle, nawet quest z nimi związany jest w Faring... więc osssochozzzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:33, Misiekolxp001 napisał:

Mam Pytanie ma ktoś z Was problem z Trolami?


Najlepiej zabijać je czarami. 200 many, regeneracja many i seria Kul Ognia, nawet 2 trolle + czarny troll jednocześnie nie są wtedy wielkim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc oto...., jak ide do Faring pierwszy raz, odrazu z lasu lecą na mnie takie dwa olbrzymy i zabijają mie a skradałem się nawet.... Niewiem spróbóje na spidzie to Wam dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST JUZ DEMO G3 (1.03 GB!)DLA ZAINTERESOWANYCH... ALE NIE NA OFICJALNEJ STRONIE (jaka niespodzianka)

wersja niemiecka:
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=260
wersja angielska:
http://www.extreme-players.de/download.php?id=11415

(nie polecam, transfer leci jak krew z nosa, i trzeba sie wbic we kolejkę :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało się ledwie heeh ......... tera do zamku bo jeszcze nie byłem. :)
Troszke słaba grafa tego skenra bo mam
768 DDR
Athlon XP 3200+
radeon 9550
Ale nietnie się gra jedynie przy teleportacji ale żadko.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:39, Humen5 napisał:

pomocy gdzie znajde ortege i jego jaskinie szybko !!! prosze


Sprawdź na mapach z tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
Ortega jest w jaskini niedaleko myśliwego w kamiennym kręgu (tego który zleca ci zadanie z płochliwymi jeleniami) Uważaj - są tam dwie jaskinie w drugiej są topielce, więc jakby co nie panikuj że Ortega ci zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:02, misiolv napisał:

jak mam zabić orka ...bo jak go powalae on wstaje za preminut a dobić nie umin

Masz napisane wszystko z tyłu instrukcji ;)
Ustaw widok tak, żeby patrzeć na leżącego, a potem przyciśnij PPM, a następnie LPM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:21, GandalfG napisał:

> Witam
> Chciałbym sie dowiedzieć czy pójdzie mi gothic3 jeśli mam takiego kompa:
> 1.6 athlon -procesor
> 512 mb -ram
> radeon 7500 128mb ddr
>
>
> Wiem ze nie łapie sie na minimalne wymagania ale moze na najmniejszych detalach pójdzie?

>
> Pytam sie dlatego bo nie wiem czy kupować gothica czy nie.
>
> A jeśli nie pójdzie to co bym musiał zmienić żeby poszło.
>
>
> Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Zmień procek i rozbuduj RAM do 1,5 GB bo poniżej to jest porażka.
A ten Radeon to chyba 8500 bo 7500 w wersji 128 to sobie nie przypominam.

pzdr



Dziekuje ci za pomoc.
Ciesze sie że na tej stronie sa tacy ludzie którzy pomagaja innym.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedź na posta dodanego przez Karcharot
Milten prawdopodobnie nie żyje. Zdażyło się to już paru osobom.
Spróbuj co następuje:

Uaktywnij konsolę i wpisz:
goto Milten
(duża litera ma znaczenie)
Powinno przenieść cię do miejsca gdzie on się znajduje. Jeśli nic się nie stanie albo przeniesie cie w miejsce gdzie jest ciało Miltena albo nie ma nic, to znaczy że facet nie żyje.
W takim wypadku (dopiero gdy upewnisz się że facet na 100% kipnął) wpisz w konsoli:
spawn Milten
(najlepiej zrób to gdy jesteś w wewnętrznym sanktuarium klasztoru bo tam właśnie powinien on się znajdować)


Zrobiłem to co kazal ale jak się przeniosłem do miltena to on dalej żył!!!!. Co mam robić???? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:49, michal01234 napisał:

Zrobiłem to co kazal ale jak się przeniosłem do miltena to on dalej żył!!!!. Co mam robić????
Pomóżcie


Więc Milten żyje. A gdziej jest i co robi, bo z tonu twojej wypowiedzi wnioskuję że niechce z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się