Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 20:29, pinu? napisał:

Witam mam pytanie jak wlaczyc konsole?? Prosze o odpowiedz.


W folderze Ini jest plik "Ge3". Znajdź tam linijkę "test mode=false" i zmień na "test mode=true". Konsolę uruchamiasz tyldą (~).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:36, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> A wiesz może jak ukończyć zadanie pt Spenetruj ruiny?:D bo byłem praktycznie
wszedzie, w każdym
> zamakarku i mi nie zaliczyło :/
Nie byłeś wszędzie. Tam naprawdę jest więcej zakamarków i to na dużym obszarze. Jak je spenetrujesz,
(chyba trzeba znalaźć tego Asassyna, który brał udział w kradzieży rudy, przedtem człowieka,
który cię zaprowadzi na miejsce, znaleźć strażników, którzy okradli sprzedawcę wody, zaprowadzić
niewolnika, pobić Grubasa, coś tam jeszcze, ale dokładnie nie pamiętam) to na pewno zaliczy
Ci zadanie.

Ale to nie chodzi tylko o Al shedim ? bo mi sie wydawalo ze tylko o to :/,a jeszcze jedno z kim mam gadać żeby znaleść zabójce ramireza, bo tylko ismael mi cos powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Mora Sul i mam znaleźć strażników którzy okradli Kaffu''a(tego handlarza pod miastem) a nie wiem gdzie ich szukać :|
help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:50, Kermit 13 napisał:

Jestem w Mora Sul i mam znaleźć strażników którzy okradli Kaffu''a(tego handlarza pod miastem)
a nie wiem gdzie ich szukać :|
help !

Są w ruinach pod miastem, dokładnie w najblizszych od zachodniej strony miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:52, donaan napisał:

A robił ktoś questa z zabójstwem ramireza?? bo mam dowiedzieć się w mieście kto go zabił a
tylko ismael coś gada...

Zabił go Hasan jes gdzieś na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobiegaj trochę po Mora Sul i pogadaj z ludźmi, to się dowiesz. O ile się nie mylę, ale nie jestem pewien, to ten kupiec który ma ognisty puchar mówi co zrobić.

@kuko7 -> Z tego co wiem, to możesz odbić wszystkie miasta, a i tak nie będą cię atakowali.

@ujomo -> Spróbuj wcisnąć F8 albo F7 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mógłby mi dokładnie powiedziec lub zaznaczyc na mapce gdzie jest ten Avogardo? Szłam drogą do Silden przy rzece, ale byla tam tylko jakas stara chata, która juz dawno popadła w ruine. Dotarłam do Silden a gościa ani śladu. Teraz wykonuje zadania w Silden ,ale chciałabym jeszcze wrócić do Trelis-i to z tym alchemikiem. Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi powiedziec gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi powiedziec gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi powiedziec gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi powiedziec gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi powiedziec gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to ten alchemik z Trelis, to znajdziesz go na jednej z pobliskich farm koło Trelis...;] Jest chyba na zachód od Trelis na małym pagórku...trzeba wyjść tą półnoną bramą (czy tam wschodnią bo już dokładnie nie pamiętam),ale po wyjściu z tej bramy od razu trzaba skręcić w lewo...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:32, Ludvic napisał:

Nie moge znależć wieży (latarni) w której orkowie przesłuchują palladyna. Czy ktoś mógłby mi
powiedziec gdzie to jest?


Ponieważ jesteś tu nowy, to możesz nie wiedzieć, że nie lubimy tutaj spamowania. Zamieszczanie kilku postów tej samej treści pod rząd, narusza tutejszy regulamin.
Jeżeli zaś chodzi o Twoje pytanie, to masz na myśli latarnię morską w Cape Dun? Jeśli tak, to musisz się udać na sam "szczyt" osady. Latarnia znajduje się obok areny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się