Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Tak jest w Cape dun NIE SPAWMUJ

A ja mam takie pytanie muj komp jest wystarczjaco dobry zeby muc grac na minimum dedalah ale i tak sie tnie plx help :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ukończenie questa spenetruj swiątynie w Al shedim jest konieczny do skończenia gry ?:P bo ja mam wszystkie artefakty a obskoczyłem te ruiny 3 razy :/ a i jeszcze jak zdobyć większa reputacje u assasynów, bo byłem już w bradze, ben sali, ben erai, i mora sul i mam 30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:36, JogaTv napisał:

A ja mam takie pytanie muj komp jest wystarczjaco dobry zeby muc grac na minimum dedalah ale
i tak sie tnie plx help :/


Zdefragmentuj dysk, ściągnij najnowsze drivery do karty graficznej, wyłącz zbędne programy, pracujące w tle.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:39, donaan napisał:

Czy ukończenie questa spenetruj swiątynie w Al shedim jest konieczny do skończenia gry ?:P


chyba nie:)

Dnia 02.12.2006 o 21:39, donaan napisał:

a i jeszcze jak zdobyć większa
reputacje u assasynów, bo byłem już w bradze, ben sali, ben erai, i mora sul i mam 30 :/


zabij wszystkich magów wody to dostaniesz (z tego co wcześniej pisali) 25% respa u assasynów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkurde ale ja ich lubie ^^ ale jak mi będzie brakowało, mus to mus, a Jeszcze jedno jak wybranie jakiegoś boga ma wpływ na długośc dalszej gry ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:46, donaan napisał:

Szkurde ale ja ich lubie ^^ ale jak mi będzie brakowało, mus to mus, a Jeszcze jedno jak wybranie
jakiegoś boga ma wpływ na długośc dalszej gry ?:D

Długość gry zależy przede wszystkim od Ciebie. Jeśli jednak masz już wszystkie artefakty, to niezależnie od tego, którą ścieżkę wybrałeś, ukończenie gry powinno zająć mniej więcej tyle samo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż jestem w mieście Braga i jeden z kupców (zapomniałem imienia) zaproponował mi zamiast daniny, zrobić dla mnie pancerz ze skóry Mrocznych Zębaczy. Mam już 4 takie skóry i dalej nie mam opcji zagadania do tego kupca, by już zaczął robić mi pancerz. Nie wiem za bardzo co chodzi, ale myślę że może, trzeba ubić jakiegoś specjalnego zębacza, albo mieć więcej tych skór :| Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś robiłem to zadanie i mogę powiedzieć, że jestem w temacie...:D
Mianowicie musisz mieć 5 skór mrocznych zębaczy (najlepiej udać się na polowanie z Diego)...ale daninę i tak musisz zapłacić, tylko że kasę musisz wyłożyć ze swojej sakiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:58, MastAlol napisał:

Mam pewien problem, otóż jestem w mieście Braga i jeden z kupców (zapomniałem imienia) zaproponował
mi zamiast daniny, zrobić dla mnie pancerz ze skóry Mrocznych Zębaczy. Mam już 4 takie skóry
i dalej nie mam opcji zagadania do tego kupca, by już zaczął robić mi pancerz. Nie wiem za
bardzo co chodzi, ale myślę że może, trzeba ubić jakiegoś specjalnego zębacza, albo mieć więcej
tych skór :| Ma ktoś jakiś pomysł?


A może by tak poszukać kolejnych zębaczy? Jeżeli zadanie nie jest jeszcze zaliczone to znak, że ubiłeś za mało bestii (szczegółów nie znam, bo nie wykonywałem jeszcze tego questu).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mistrzostwo we władaniu dwoma mieczami, 200 punktów zdolności łowieckich i 400 punktów siły.
W co najlepiej zainwestować, by lepiej walczyć mieczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:54, Bumber napisał:

> Szkurde ale ja ich lubie ^^ ale jak mi będzie brakowało, mus to mus, a Jeszcze jedno jak
wybranie
> jakiegoś boga ma wpływ na długośc dalszej gry ?:D
Długość gry zależy przede wszystkim od Ciebie. Jeśli jednak masz już wszystkie artefakty, to
niezależnie od tego, którą ścieżkę wybrałeś, ukończenie gry powinno zająć mniej więcej tyle
samo czasu.

A jak wybiore Innosa to nie będe musiał zabić Xardasa?:D bo jak nie będe to odrazu lece ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki :) To ide ubić jeszcze 1 zębacza ;]

PS: Dziś przeszedłem już wszystkie questy w Bradze i Mora Sul, (oprucz 4 - 5, łącznie właśnie z tym pancerzem) i gdy zapisywałem wyłączyli mi prąd i sejw poszedł się ... nie miał się dobrze :) Miałem szczęście że wczoraj zapisałem grę na innym slocie i jakoś to przeżyłem. Jakbym nie miał innego sava to by było kiepsko :| Ponad 20-30h by się zmarnowało :(
Teraz zmierzam do innego miasta niż Mora Sul, bo 2 raz już dziś mi się nie chce go wyzwalać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:12, Shadowtear napisał:

1.Kto może mi sprzedać plan wykucia miecza przodków?
2.Kto może mnie nauczyć wzmacniania pancerzy?


Miecza przodkw nikt cie nie może nauczy musisz znależ w skrzyniach projet.Wzmacniani pancerzy bnikt cie nie może nauczy chyba że szat (mak w reddock)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:17, alibi100 napisał:

> 1.Kto może mi sprzedać plan wykucia miecza przodków?
> 2.Kto może mnie nauczyć wzmacniania pancerzy?

Miecza przodkw nikt cie nie może nauczy musisz znależ w skrzyniach projet.Wzmacniani pancerzy
bnikt cie nie może nauczy chyba że szat (mak w reddock)


sorry za łędy klawiatura popsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:17, alibi100 napisał:

> 1.Kto może mi sprzedać plan wykucia miecza przodków?
> 2.Kto może mnie nauczyć wzmacniania pancerzy?

Miecza przodkw nikt cie nie może nauczy musisz znależ w skrzyniach projet.Wzmacniani pancerzy
bnikt cie nie może nauczy chyba że szat (mak w reddock)


W skrzyniach, czyli gdzie??

Wzmacnianie pancerzy podchodzi pod kowalstwo, więc (teoretycznie) istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:21, Shadowtear napisał:

> > 1.Kto może mi sprzedać plan wykucia miecza przodków?
> > 2.Kto może mnie nauczyć wzmacniania pancerzy?
>
> Miecza przodkw nikt cie nie może nauczy musisz znależ w skrzyniach projet.Wzmacniani pancerzy

> bnikt cie nie może nauczy chyba że szat (mak w reddock)

W skrzyniach, czyli gdzie??

Wzmacnianie pancerzy podchodzi pod kowalstwo, więc (teoretycznie) istnieje.

trzeba mi szczęście .może byc w każdej.Wzmacniania pancerzy ie ma nauczyciela (żadnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się