Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 18:13, misiolv napisał:

Mam pytanko; Kto uczy zdolności magicznej onazwie:Mag ognia?(szukałem...i nie znalazłem)


O ilę się nie mylę, nikt tego nie uczył. Miał to robić Karrypto, ale ostatecznie usunięto tą umiejętność z gry (chyba...). Czekamy na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:09, squeglee napisał:

> Ja po prostu nie będę zapalał pochodni w grze aż do kupna nowego sprzętu!!! ;)

Nie tylko pochodnie są problemem. Przywołanie demona, TELEPORTY i oczywiście deszcz ognia-gwarantuje
cudowne 20 s. laga przeplatanego przeklenstwami.

A gdy ten cholerny błąd wyskoczy, a sejwa będe miał zrobionego dawno to takie wiązanki się sypią, że uszy więdną... hehe!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:14, squeglee napisał:

> Mam pytanko; Kto uczy zdolności magicznej onazwie:Mag ognia?(szukałem...i nie znalazłem)


O ilę się nie mylę, nikt tego nie uczył. Miał to robić Karrypto, ale ostatecznie usunięto tą
umiejętność z gry (chyba...). Czekamy na patcha.

To do kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez Gothica wygiąłem sobie stolik (metalowy!) na którym leży klawiatura. To niewiarygodne co może zrobić zwykła pięść napędzona złością :-). Dodam jeszcze, że pudzianem nigdy nie byłem, ale takie napady agresji mogą mnie w niego przemienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:19, squeglee napisał:

ale takie napady agresji mogą mnie w niego przemienić.

Człowieku to tylko gra ;)) Mnie też ostro denerwowało jak jako mag (poziom 10) próbowałem 30 razy wyzwolić Cape Dun i dopiero sposobem - wlazłem na wieże gdzie znajduje sie Wenzel i zniej atakowałem wszystko co jest na dole ;)) - ale żeby stolik zniszczyć - nie długo rzucisz się z młotkiem na jednostke centralna - pamiętaj to nie gra byś mógł później zrobić loada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:19, squeglee napisał:

Ja przez Gothica wygiąłem sobie stolik (metalowy!) na którym leży klawiatura. To niewiarygodne
co może zrobić zwykła pięść napędzona złością :-). Dodam jeszcze, że pudzianem nigdy nie byłem,
ale takie napady agresji mogą mnie w niego przemienić.


A ja przez Gothic''a odkryłem w sobie prawdziwy talent malarski, czas savewania oraz loadingów... To trwa naprawdę długo...

Dawno tu nie wpadałem - jakieś nowe informacje nt. patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:19, squeglee napisał:

Ja przez Gothica wygiąłem sobie stolik (metalowy!) na którym leży klawiatura. To niewiarygodne
co może zrobić zwykła pięść napędzona złością :-). Dodam jeszcze, że pudzianem nigdy nie byłem,
ale takie napady agresji mogą mnie w niego przemienić.

Święta prawda!!! Ja narazie przy wyładowaniu złości przy grze w Gothica 3 ograniczsię do walenia w klawiature i rzucie myszką o biurko, ale kto wie do jakich rękoczynów może dojść w przyszłości!!! Dodam że jeszcze żadna gra w jaką grałem, a grałem w prawie wszystkie chiciory nie doprowadziła mnie do takiego stanu!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat nowego patcha? Jak dla mnie strasznie dużo tych błędów :|
Zadania których nie można skończyć, umiejętności których nie można zdobyć,
BTW, co mają znaczyć te ??? w drzewku umiejętności? Czy twórcy przewidują jeszcze jakąś umiejętność w patchu czy to tylko niedociągnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kit z samą rozgrywką, ta (oprócz potężnych wilków, grrr....) jest w miarę bezstresowa. To ten niezoptymalizowany silnik momentami doprowadza mnie do szału. No i nie myśl sobie, że w porywach złości atakuję biurko serią ciosów. To tylko spontaniczna buła albo dwie. Za to przekleństw jest więcej... Byłem na Games Convention i widziałem ludzi z Piranha Bytes, i gdybym tylko wiedział co to oni wytworzą, rozszarpałbym ich tam. Za ten stres, który teraz przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:24, KrisK91 napisał:

> Ja przez Gothica wygiąłem sobie stolik (metalowy!) na którym leży klawiatura. To niewiarygodne

> co może zrobić zwykła pięść napędzona złością :-). Dodam jeszcze, że pudzianem nigdy nie
byłem,
> ale takie napady agresji mogą mnie w niego przemienić.

A ja przez Gothic''a odkryłem w sobie prawdziwy talent malarski, czas savewania oraz loadingów...
To trwa naprawdę długo...

Dawno tu nie wpadałem - jakieś nowe informacje nt. patcha?

U mnie czas wczytywania gdy włanczam grę wynosi ok. 3 min. a sejwy to ok 10 sek. W tym czasie zaopatrzam się w rzarełko!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:27, Alex123 napisał:

macie kod na coś


Nie mam na ''coś'', jak trzeba używam ''spawn xxx'', ale tego nie słyszałem :-).
Wpisz w google ''kody na coś'' to ci pomoże :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie zaznaczće mi na mapce swiata lub na grobowcach przodkuw lub po prostu powiedzie kdzie znajduje sie hanson od 2 dni go szukam i nic pomocy plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:29, squeglee napisał:

> macie kod na coś

Nie mam na ''coś'', jak trzeba używam ''spawn xxx'', ale tego nie słyszałem :-).
Wpisz w google ''kody na coś'' to ci pomoże :-).

dokładnie to chodzi o reputke u buntowników jakomś zbrie lub miecz oraz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:32, Alex123 napisał:

ej ludzie zaznaczće mi na mapce swiata lub na grobowcach przodkuw lub po prostu powiedzie
kdzie znajduje sie hanson od 2 dni go szukam i nic pomocy plis

hanson z nordmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się