Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 16:36, Misiekolxp001 napisał:

Wstawie do kompa chłodzenie azotowe i luzik proc 4,5 hehe (żartuje)


Ale by śmigało hehe :) Ja myśle nad dokupieniem jeszcze tak z 512 Ram-u i już sie gra lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem mam dwie 512 DDR i jedną 256 DDR w kompie zapomniałem włożyć jedną 512DDR dlatego mi gra dziś zwolniła hehe a w czoraj patrzałem czy pójdzie z 256DDR i poszła ale rwało ją ostro a potem patrzałem z 758DDR i zapomniałem włożyć jeszcze jedną 512DDR dobry jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:42, Misiekolxp001 napisał:

Zapomniałem mam dwie 512 DDR i jedną 256 DDR w kompie zapomniałem włożyć jedną 512DDR dlatego
mi gra dziś zwolniła hehe a w czoraj patrzałem czy pójdzie z 256DDR i poszła ale rwało ją ostro
a potem patrzałem z 758DDR i zapomniałem włożyć jeszcze jedną 512DDR dobry jestem :D


A jak taktuje twój RAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:58, Pepper Ronie napisał:

Mam kłopot z misją w Reddock. Mam znaleźć nowego kowala ale nie wiem gdzie on jest. Obszedłem
cały teren wokół Ardei i Cape Dun i nikogo takiego nie znalazłem.


Jest taka farma pomiędzy Reddock a Cape Dun (idąc główną drogą). I będzie farma z orkami. Będzie tam jeden człowiek. Jeśli zabijesz orków to dowiesz się że ten człowiek jest kowalem i będzie chętnie pracował w Reddock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:01, YahooPL napisał:

Jest taka farma pomiędzy Reddock a Cape Dun (idąc główną drogą). I będzie farma z orkami. Będzie
tam jeden człowiek. Jeśli zabijesz orków to dowiesz się że ten człowiek jest kowalem i będzie
chętnie pracował w Reddock :)


Była misja, w której miałem zabić tych orków i ich już nie ma :( Możesz mi powiedzeć jak się nazywał ten człowiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:03, Pepper Ronie napisał:

> Jest taka farma pomiędzy Reddock a Cape Dun (idąc główną drogą). I będzie farma z orkami.
Będzie
> tam jeden człowiek. Jeśli zabijesz orków to dowiesz się że ten człowiek jest kowalem i
będzie
> chętnie pracował w Reddock :)

Była misja, w której miałem zabić tych orków i ich już nie ma :( Możesz mi powiedzeć jak się
nazywał ten człowiek???


To jest chyba Klif ale moge sie mylić bo dawno robiłem ta misje. Ale to jest jedyny człowiek na tej farmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:03, Pepper Ronie napisał:

Była misja, w której miałem zabić tych orków i ich już nie ma :( Możesz mi powiedzeć jak się
nazywał ten człowiek???


Kilf , Kliff albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:07, Bioły25 napisał:

To jest chyba Klif ale moge sie mylić bo dawno robiłem ta misje. Ale to jest jedyny człowiek
na tej farmie


Wielkie dzięki już go znalazłem.
P.S. Czy istnieje lepsza zbroja niż pancerz paladyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:09, Pepper Ronie napisał:

P.S. Czy istnieje lepsza zbroja niż pancerz paladyna???


A jak myślisz ??? Coś co kosztuje 150 000 sztuk złota musi być najlepsze w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:09, Pepper Ronie napisał:

> To jest chyba Klif ale moge sie mylić bo dawno robiłem ta misje. Ale to jest jedyny człowiek

> na tej farmie

Wielkie dzięki już go znalazłem.
P.S. Czy istnieje lepsza zbroja niż pancerz paladyna???


Ja właśnie w niej chodze i jeszcze nie znalazłem lepszej. Być może jest bo jeszcze do końca gry mam troche daleko. Ciężki Pancerz Nordmarczyka też jest dobry, ma troche mniejsze parametry niż Pancerz Paladyna, ale za to ma chyba +40, albo +60 ochrony przed lodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie musi:P:P:P dostajesz jakąś specjalną zbroję najemnika orków za darmo, ale musisz:
a) mieć 75% respa u orków
b) pozabijać wszystkich buntowników
Ps. ta zbroja jest lepsza od zbroi palladyna ponieważ dodaje jeszcze 25 obrony przed ogniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:16, Bambadil napisał:

nie nie musi:P:P:P dostajesz jakąś specjalną zbroję najemnika orków za darmo, ale musisz:
a) mieć 75% respa u orków
b) pozabijać wszystkich buntowników
Ps. ta zbroja jest lepsza od zbroi palladyna ponieważ dodaje jeszcze 25 obrony przed ogniem:P


To niestety we wcieleniu buntownika chyba jej nie zdobędę. Będę musiał poczekać na następne życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, ale nie zapominaj, jaki konfig posiada DTP.
Mało prawdopodobne, że nie udźwogną G3.
Poza tym Cormac napisał w recenzji, że w końcu użył kompa przeznaczonego do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:
AMD Athlon 2200+
768mb DDR
GF6600 128mb
i mi Gothic 3 chodzi fajnie na średnich czasem w mieście przytnie

<<bawiłem sie w ini>>>i fajnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 17:38, Kermit5738 napisał:

<<bawiłem sie w ini>>>i fajnie chodzi


No gdybyś nie zmienił pliku ini. to bym nie uwierzył i nadal jakoś nie mogę uwierzyć w "fajnie chodzi''. Ile masz klatek na sekundę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona 64 3000, 1024 mb ddr, GeForce 6600 128, i z tweakiem chodzi fajnie, ale jak się wejdzie do miasta/atakuje grupke przeciwnikow czarami... lepiej nie mowic. Nigdy nie przeklinalem tak, jak po zagraniu w Gothica :-). Potrzebuje upgrade''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się