Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 17:49, Yary5 napisał:

> > > Witam !!! Jak znaleść kamień przodków do grobowca Angira ??? Orków koło grobowca

> zabiłem
> > wszystkich,
> > > lecz szaman mi zwiał i nie wiem gdzie go szukać . Może ktoś spotkał się z takim
problemem
>
> > z
> > > góry dziękuję za pomoc.
> > A obszukałeś zwłoki na ołtarzu?
> tak wszystkie zwłoki obszukałem
>
Jeszcze jedno. Jeśli nie kręcił sie tam demon, to pomyliłem grobowce. Jeśli przed grobowcem
jest pełno orków i znajduje sie blisko granicy z Myrtaną, to przed ich obozem powinien być
pewien Nordmarczyk, który zaproponuje Ci wybicie orków i dostanie sie do grobowca. On ma ten
kamień.

Demon był przed grobowcem Bereka. Tam dostałem dwa kamienie Snoora !!! Jeden wykorzystałem w grobowcu Snoora , drugi mam. Nordmarczyk przed grobowcem Angira pomógł mi w wybiciu szkieletów ale nie ma tego kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mianowicie zabilem zubena,uwolnilem wszystkie miasta.Ale mam 11 pucharow a dokladnie nie pmaietam ktorego mi brakuje i nie mma ich jak odzyskacwydaje mi sie ze potrzebuje tego z mora sul od kupca, a le nie ten co go sie dostaje za yussufa.Albo ten niedaleko Okary.Moze mi ktos podac co trzeba wpisac w konsoli zeby otrzymac puchar bo nie mam jak gry ukonczyc bo uwlnilem mora sul i nie przegladalem cial bo i tak mialem tyle kasy ze mi sie nie chcialo i jak tam ostatnio poszedlem ciala poznikaly wraz z zawartoscia.PLs pomozcie.Btw czy jest jakis filmik po wyzwoleniu Vengardu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kiedy w ustawieniach powiększam odległoś widzenia ,nie widac ognia ani efektow graficznych czarów itp. mam radeona 9250 128 mb i chcem miec widocznosc przynajmiej mala ale z efektami czarów prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: bo jak zalaczam gothic 3 to mi ida reklamy czekam chwilke i czarny ekran i tylko muzyczka zmenu glownego ciagle idzie a ekran ciagle czarny i nic sie nie dzieje! to przez karte graficzna czy przez ram?(mam 768 RAMu i Radeona 9000)

i jeszcze jak sie podkreca karte graficzna?prosze o szybka odp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:22, Sawko napisał:

mam pytanie: bo jak zalaczam gothic 3 to mi ida reklamy czekam chwilke i czarny ekran i tylko
muzyczka zmenu glownego ciagle idzie a ekran ciagle czarny i nic sie nie dzieje! to przez karte
graficzna czy przez ram?(mam 768 RAMu i Radeona 9000)

i jeszcze jak sie podkreca karte graficzna?prosze o szybka odp.!

To przez ram ja mam 1gb ramu i 7600gt msi 256mb ddr3 i sie tnie ze heej na srrednich ale to glownie przez mojego amd 64 3000+(~1.8gh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ukończenia gry nie trzeba robić questu z Ognistymi Pucharami :]

@PawełR -> Nikt...

@Bioły25 -> Jak wyjdziesz z Ben Sala, skręć w prawo. Idź ścieżką aż dojdziesz do mocnego skręcenie drogi na południe, wtedy ty odbij na północ. Tam gdzieś niedaleko powinieneś zobaczyć jaskinię, a w niej koczowników (jaskinia nie jest w klifie, tylko gdzieś posród piachu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:41, kasztanek napisał:

jest taka misja w geldern: tajemnica kupca marzina czy jakos tak. wie ktos moze jak ja wykonac?

W jednej z jaskin w okolicach Geldern jest Mazin i to on jest dostawcą towarów Marzina znajdź go i pogadaj z nim a następnie idź do Marzina i powiedz że wiesz skąd bierze towary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 20:34, kokosz88 napisał:

Właśnie skończyłem G3 :] po stronie Inosa i mam pytanko czy warto kończyć wypełniając misje
Xardasa?

Czy warto, czy nie, to i tak już The End :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 21:43, star1000 napisał:

Cholera!
Mialem taki przypal ze nie wiem gdize znalezc te artefakty bo orkowie mnie atkuja i nie moge
sie dowiedziec od tego wodza nic.. i bende zmuszony z poradnikiem grac skoro ten ork juz nie
zyje ktory mi daje mape itp. Pozatym gdzie znajde tego typa ktorego szuka Nemora i ktoreemu
dam zreszta oginsty puchar? No i gdzie jest ten 12 paladyn?

>12 paladyna niema a ulepszyc pancerza sie nieda bo nikt tego nieuczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjałem wszystko po za tym żaden amulet nie daje 80 do statystyk a amuletu adanosa nie mam nawet nie wiem jak wyglada mam tylko pierścień adanosa co daje do hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 18:04, Yary5 napisał:

To nie były artefakty. Na pewno nie Topór Bersekera, który mogłeś kupić od Łowcy Smoków na
Zamku w Górniczej Dolinie. Smocza Zguba była w jaskini bronionej przez szkielety i dwóch nieumarłych
paladynów w okolicach kamiennego kręgu, gdzie zniszczono i naprawiono Oko Inosa. Ale był również
mieczyk jednoręczny Orkowa Zguba, zbierzność nazw jest chyba nieprzypadkowa, który też można
było kupić. W Khorinis wykuwano miecze z rudy - np. kowal w mieście - miecze paladynów, a kowal
najemników uczył wykuwania np. Duże Magiczne Ostrze Na Smoki. Ilość broni i zbroi nigdy w serii
Gothica nie zachwycała. W G1 to zrozumiałe - dolina odcięta od świata. W G3 i tak jest jej
jak do tej pory najwięcej. A co do wykuwania toporów, to G3 jest bardzo uproszczony, więc nie
ma co sie dziwić, że tego nie ma.

W zwykłym G2 najmocniejsze były miecze na smoki a w G2 NK Smocza Zguba lub Topór berserkera. Chodzi mi oto, że może i było parę sztuk tej broni tak ze 2, 3 ale za to wymagały tyle siły, że w sumie można było je nosić na końcu gry(mówię o NK) bo w G2 trochę szybciej po za tym Święty Kat czy Duże Ostrze na Smoki były lepsze.
Jakby nie patrzeć miecze z rudy były potężniejsze i to sporo a tutaj kicha. Mojim zdaniem najsłabszy miecz z rudy powinien zadawać 110 obrażeń najmocniejszy 150, 160 a z czystej magicznej rudy nawet 180 do 200. W g2 był topór co zadawał tyle obrażeń a w G3 juz niestety nie ma. Mam nadzieję, że dodatek zmieni sporo(możliwe, że nawet dołożą konie bo coś tam wspominali, że może w dodatku, chociaż nie ma co się napalać) Pożyjemy zobaczymy, mam tylko nadzieję, że poprawią przede wszystkim wszystkie błędy w najbliższym patchu.
W Niemczech w Grudniu się raczej nie pracuje, więc nie ma co liczyć, że patch wyjdzie w tym roku jeszcze.
Żałuję jednak, że tak mało zadań jest związanych z przyjaciółmi Gorn Milten, Lester, Diego. Natomiast zadania z Lee to naprawde żałosne, myślałem, że będzie się jakąś intryge robić, albo wspierać opozycje(w stosunku do króla, jakiś buntowników sprzymierzonych np. z księciem, a zadania z Lee będą polegały na dojściu do prawdy kto stoji za jego wrzuceniem do kolonii, a nie zwykłe zabicie króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś takiego jak płaszcz Adanosa?
Bo na Screenach i na okładce Gothica 3 widzę bezimiennego w płaszczu, co zresztą b.fajnie wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:11, Bosper napisał:

Czy jest coś takiego jak płaszcz Adanosa?
Bo na Screenach i na okładce Gothica 3 widzę bezimiennego w płaszczu, co zresztą b.fajnie wyglada??


Jest szata Adanosa, wygląda jak szata maga tylko jest biała jeśli o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:11, Bosper napisał:

Czy jest coś takiego jak płaszcz Adanosa?


Jest tylko szata Adanosa, która jest jednym z pięciu artefaktów Adanosa, w grze nie ma żadnych płaszczy, są tylko szaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:04, atk napisał:

Demon był przed grobowcem Bereka. Tam dostałem dwa kamienie Snoora !!! Jeden wykorzystałem
w grobowcu Snoora , drugi mam. Nordmarczyk przed grobowcem Angira pomógł mi w wybiciu szkieletów
ale nie ma tego kamienia.

A, to Tobie też został jeszcze jeden kamień Snoora. Zastanawiałem sie z kąd go mam. Ale wracając do tego Nordmardczyka, zagadałeś do niego po wyrżnięciu orków? Coś takiego miałem. Wiesz przechodzę G3 drugi raz, więc tam zawitam i Ci napiszę. Sorki, ale jeszcze się trochę trzęsę. Kartę modowałem i już myślałem, że mi padła. Na szczęście po dłuższych wysiłkach doszedłem do tego co trzeba zrobić i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 23:11, Bosper napisał:

Czy jest coś takiego jak płaszcz Adanosa?
Bo na Screenach i na okładce Gothica 3 widzę bezimiennego w płaszczu, co zresztą b.fajnie wyglada??

Może chodzi o strój druida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się