Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 19:17, Michal2504 napisał:

mam taki problem, podchodze do tego goscia w vengardzie co to chce 20 kilofów 5 pił i 10 młotów
i nie mogę mu dac pił, mimo iz mam ich 8, kilofy spoko daje , ale pił nie. Co zrobić

Najpierw musisz dać kilofy, potem młoty, a na końcu piły. I nie 5, ale 15 - błąd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:20, Gabryiel napisał:

Kto wie gdze jest 12 ognistu puchar ten a pustyńi jeden juz znalazłem był w piaskowym pełzaczu

A od Miltena wziełeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:17, Michal2504 napisał:

mam taki problem, podchodze do tego goscia w vengardzie co to chce 20 kilofów 5 pił i 10 młotów
i nie mogę mu dac pił, mimo iz mam ich 8, kilofy spoko daje , ale pił nie. Co zrobić


Ja miałem tak samo tylko myślałem, że mam mu dać 10 pił a miałem 14. Co się okazało trzeba dać mu 15 Pił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 14:34, squeglee napisał:

Ostatnio ponownie odpaliłem Obliviona i powiem wam, że gra bez bugów jest cudowna :-).

Nooooooo. Można ukoić nerwy. Nektar i ambrozja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:30, kuko7 napisał:

Ehh...raczej nie mówił, że położył go w krzakach niedaleko, a jest w Nordmarze...;]


Mi sie powaliło chyba z Kadokiem. To nie wiem, nie przypomina mi sie żebym ta misje robił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak bym dokupił 512 ramy do swojego kompa to jak bardzo bedzie widoczna różnica ? Mam na razie 768 ddr i ge Force 6600gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:00, FOROGTEN napisał:

> gdzie moge znalezc młot dla hatloda

Ja tego topielca nie znaleazlem nigdzie pomimo szukan 4h ! Jakis bug, wpisz kod...pozatym
czy jest ten 12 paladyn czy go niema?

>12 paladyna chyba niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 14:23, Bosper napisał:

Nie prawda, można to było zrobić w prosty sposób , mp robisz chleb i masz układ z jakimś kupcem
co płaci ci za niego sporo kasy, możesz pogadać z NPC aby on sprzedawał twój chleb za jakąś
prowizją i powiedzmy dawał by ci codziennie ileś kasy i zbierał(mówili własnie o prowadzeniu
interesu), a tutaj nie ma nawet myslistwa typowego, że płacili by ci za skóry jak w G2 full
stawkę. Natomiast mojim zdaniem sam gracz powinien mieć możliwość zostania mistrzem i wysyłania
czeladników na łowy(oni by się szkolili aż na końcu przynosili by skóry cieniostworów, trolli
itp. a gracz miał by sprzedawców, którzy bo to rozprowadzali, podobnie z kowalami, gracz jak
się nauczy kowalstwa, uczy go innych NPC, którzy kują ileś mieczy dziennie, gracz im dostarcza
tylko rudę itp. Potem możesz zadbać o stałą dostawę rudy- oczywiście miecze najlepsze jakie
by wykuwali to zwykłe miecze z magicznej rudy. I znów sprzedawca NPC. Można by daćże da się
w danym momencie (grze) uprawiać tylko jeden z tych zawdów. Po za tym nie ma czegoś takiego,
jak w G2, że dajesz np. pancerze pełzaczy lub smocze łuski i ci robią zbroję( a żekomo miał
byc bardziej rozbudowany od G2). Jedynie menu umiejętności itp jest fajne , zadania za mało
ciekawe w stosunku do niektórych z G2( w których np trzeba było coś znaleźć potem dowiedzieć
się do czego to służy itp, itd.) Możliwość dowodzenia grupą i pięcia się w górę w jej szeregach
miało być, bo gildie miały być i możliwość stałego przyłączenia się do nich, jednak nie ma
tego, a buntownicy uczą walki itp obcych ludzi, nawet jak by chodzili w zbroji najemnika orków.



Ale do czego by to doprowadziło? Od G IV wymagalibyśmy możliwości prowadzenia firmy, a może nawet założenia rodziny... Nie wiem jakie były obietnice, ale dobrze, że ich nie spełniono, bo następne obietnice byłby jeszcze bardziej absurdalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:01, Ludvic napisał:

Mam pytanie czy jak bym dokupił 512 ramy do swojego kompa to jak bardzo bedzie widoczna różnica
? Mam na razie 768 ddr i ge Force 6600gt.

Sprzedaj 6600gt. Ja właśnie taką sprzedałem i kupiłem 6800gs 256. Różnica jest wyraźna. Zwiększenie pamięci Ci pomoże, ale ja zwiększyłem do 2Gb. Gram na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze z mojego tematu przysłali mnie tu :). Mam taki problem.
""Ostatnio sobie chciałem wczytać mój save w gothicu.. ładował się 45mint, wkoncu sie załadował i zamiast mojego save''u w silden odpaliła mi się 1 misja w Ardei tylko że orkowie nie atakowali a rozmawiali z obywatelami.. można jakoś przywrócić save?. Nie chce mi się od nowa przechodzić połozy gry ..."""
Załadowałem 2 razy i nic.. od kogoś słyszałem że ten nowy patch naprawia save ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 20:08, Kryhuu napisał:

Ale do czego by to doprowadziło? Od G IV wymagalibyśmy możliwości prowadzenia firmy, a może
nawet założenia rodziny... Nie wiem jakie były obietnice, ale dobrze, że ich nie spełniono,
bo następne obietnice byłby jeszcze bardziej absurdalne...

Masz sporą rację, ale tnij cytaty. ;)

Takie wprowadzenie interesów spowodowałoby jeszcze trudniejszą grę... Żeby np. kupić jakąś tam zbroję trzeba by mieć z 10 różnych "firm", bo przecież co byśmy zrobili z takimi liczbami złota... np. 1 milion, jak wszystko byłoby tanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:47, Kryhuu napisał:

Wtedy się zakłada 11 firmę, dajmy na to Caritas Polska albo cos podobnego :) można się pozby
ć nadmiaru gotówki :)


A reputacja u zgrupowania "Chorzy" roslaby w górę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Po mojej dlugiej jakos 3-miesiecznej nieobecnosci spowodowanej brakiem neta, znow postanowilem zawitac w znajome progi.

Mam do was prosbe: wiem cos od kumpli, ze mozna zamienic plik w Gothic 3 aby chodzi bardziej "po ludzku". Wiecie moze jakie dokladnie linijki i jakie parametry wprowadzic? Prosze o ogolna pomoc. Bo gram na niskich a w takim np. Geldern na niskich mi tnie jak cholera, pomimo 1 GB ramu. Dokladnie moja specyfikacja to: Sempron 2800 @2000, Radeon 9550, i wspomniane 1 GB ram. Pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się