Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 21:51, Unreal11 napisał:

> > To pytanie już było, ale odpowiedź nie padła. Gdzie znajdę kamień przodków Bereka?
Eksploracja
>
> > Nordmardzkich lodowców nie należy do moich ulubionych czynności...
> Jeśli to ten grobowiec, który jest najbliżej Faring, to musisz się cofnąć do tego miasta.
Przed
> przełęczą siedzi pewien Nordmardczyk, on da Ci misję na ten kamień.
ten o którym mówisz to grobowiec ejnara

A, dzięki. Nazwy mi się mylą. A jak wygląda okolica grobu Bereka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:46, gaax napisał:

> Jeśli to ten grobowiec, który jest najbliżej Faring, to musisz się cofnąć do tego miasta.
Przed
> przełęczą siedzi pewien Nordmardczyk, on da Ci misję na ten kamień.
To nie ten :p Z poprzednim problemem sobie już poradziłem, ale teraz mam właśnie kłopot ze
wspomnianym przez Ciebie Nordmarczykiem Rathgarem. Dał mi kamień, ale muszę go zanieść do grobowca,
z tym że przez pół godziny biegam po całej okolicy i jak zwykle nie mogę znaleźć tego miejsca,
choć już kiedyś tam byłem :) Chodzi o grobowiec Ejmara. Nie wiem czy tylko ja jestem taki nie
kumaty, ale jeszcze w żadnej grze nie miałem tyle kłopotów z poruszaniem się i do tego z mapą.

Pogadaj z Rathgarem. Mnie on doprowadził prawie pod sam grobowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gdy skieruję myszką wzrok jak najwyżej (maks w górę... żeby zobaczyć niebo np.) lub najniżej, na ekranie pojawiają się białe pasy... Co to może być? Powinienem ściągnąć nowsze sterowniki do karty graficznej czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:21, Radzisz napisał:

Mam problem z grą. Gdy skieruję myszką wzrok jak najwyżej (maks w górę... żeby zobaczyć niebo
np.) lub najniżej, na ekranie pojawiają się białe pasy... Co to może być? Powinienem ściągnąć
nowsze sterowniki do karty graficznej czy co?

Przesuń suwak post processingu na środek lub na poziom maksymalny. Powinno pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co wam powiem to wam powiem ze z wyłączonym post procesingiem gra wygląda lepei niz z właczonymmmm ale coz jak jest miganie... ale z tego co wiem to kolega usunoł filmy z gry i zainstalował jakis kodek i nie miał migania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:21, Radzisz napisał:

Mam problem z grą. Gdy skieruję myszką wzrok jak najwyżej (maks w górę... żeby zobaczyć niebo
np.) lub najniżej, na ekranie pojawiają się białe pasy... Co to może być? Powinienem ściągnąć
nowsze sterowniki do karty graficznej czy co?

Wejdź w opcje tam gdzie zmieniasz ilość szczegółów, kliknij własne i postprocesing (czy coś takiego) przesuń suwak na środek lub maksymalnie w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:19, Yary5 napisał:

> > > To pytanie już było, ale odpowiedź nie padła. Gdzie znajdę kamień przodków Bereka?

> Eksploracja
> >
> > > Nordmardzkich lodowców nie należy do moich ulubionych czynności...
> > Jeśli to ten grobowiec, który jest najbliżej Faring, to musisz się cofnąć do tego
miasta.
> Przed
> > przełęczą siedzi pewien Nordmardczyk, on da Ci misję na ten kamień.
> ten o którym mówisz to grobowiec ejnara
A, dzięki. Nazwy mi się mylą. A jak wygląda okolica grobu Bereka?

Kamienny krąg,pilnowany przez kilku orków i demona,a na ołtarzu leży trup.I co pamiętasz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:46, gaax napisał:

> Jeśli to ten grobowiec, który jest najbliżej Faring, to musisz się cofnąć do tego miasta.
Przed
> przełęczą siedzi pewien Nordmardczyk, on da Ci misję na ten kamień.
To nie ten :p Z poprzednim problemem sobie już poradziłem, ale teraz mam właśnie kłopot ze
wspomnianym przez Ciebie Nordmarczykiem Rathgarem. Dał mi kamień, ale muszę go zanieść do grobowca,
z tym że przez pół godziny biegam po całej okolicy i jak zwykle nie mogę znaleźć tego miejsca,
choć już kiedyś tam byłem :) Chodzi o grobowiec Ejmara. Nie wiem czy tylko ja jestem taki nie
kumaty, ale jeszcze w żadnej grze nie miałem tyle kłopotów z poruszaniem się i do tego z mapą.

Sorki, poprawka. Rathgar Cię tam drugi raz nie doprowadzi. Wróć tą samą ścieżką, którą doszedłeś do chatki, potem skręć w lewo (możesz nawet skoczyć, jest tam nisko) i prosto do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:26, Unreal11 napisał:

> A, dzięki. Nazwy mi się mylą. A jak wygląda okolica grobu Bereka?
Kamienny krąg,pilnowany przez kilku orków i demona,a na ołtarzu leży trup.I co pamiętasz już

Jasne. Dzięki. Kamień jest w zwłokach Nordmardczyka, leżącego na ołtarzu w tymże kręgu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:29, marlin15 napisał:

co daje to jak sie odwiedzi wszystkie groby w nordmarze?>

Sztabę magicznej rudy od szefa Klanu Ognia, a w Grobowcu Akashy jest jeden z Artefaktów Adanosa, niezbędny do ukończenia głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:29, marlin15 napisał:

co daje to jak sie odwiedzi wszystkie groby w nordmarze?>

Masz wykonane zadanie z klanu ognia,a pozatym ci umarli wojownicy czyli EJNAR, BEREK itd: byli myśliwymi, wojownikami ,itp: po czym jak ich zabijesz otrzymasz +siłę, + myślistwo i inne rzeczy.A Ejnar ma przy sobie Hełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten chełm juz wczesniej nosiłem jak grałem 1 raz... ale praktycznie nie robiełm wogule zadan w Nordmarze.. ale w tej grze co gram z orkami to zrobie zadanie w nordmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 22:21, Radzisz napisał:

Mam problem z grą. Gdy skieruję myszką wzrok jak najwyżej (maks w górę... żeby zobaczyć niebo
np.) lub najniżej, na ekranie pojawiają się białe pasy... Co to może być? Powinienem ściągnąć
nowsze sterowniki do karty graficznej czy co?


w pliku ge3.ini znajdź nastepującą linie

PostprocessingAdmin.ActiveEffect=0

zero na końcu zamień na -1

w ten sposób wyłączymy całkowicie postprocesing i gra działa o wiele lepiej, ale wygląda jak G2

(suwakiem w opcjach gry nie można wyłączyć postprocesingu tylko ustawić na minimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm to jak z tymi nieczytelnymi tablicami kapłanów w świątyni? Ile ich jest? jakaś może mapka z zaznaczonymi miejscami lub szczegółowy opis? względnie kod na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:13, marlin15 napisał:

z tego co pamiętam to znalzłem 8 albo 7...ale nie miałem zadania do tego... tylko zbierałęm...

zadanie daje ci Saturas, a tabliczek jest 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:56, Krzysiekmaster napisał:

znalazłem kosdur wiecznego wędrowca u zubena i pisało mi że zadanie wykonane komu trzeba go
oddać???

Kostur potrzebny jest do zakończenia gry po stronie Innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się