Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

ponawiając moje pytanie czy w klasztorze magów ognia dostane magiczny kostur lub gdzieś w nordmarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 08:44, wiedx1 napisał:

ponawiając moje pytanie czy w klasztorze magów ognia dostane magiczny kostur lub gdzieś
w nordmarze ?

Pobij Miltena i zabierz mu kostur, albo w jednej ze specjalnych skrzyń poszukaj, albo u kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 08:51, Gorn7 napisał:

> ponawiając moje pytanie czy w klasztorze magów ognia dostane magiczny kostur lub
gdzieś
> w nordmarze ?
Pobij Miltena i zabierz mu kostur, albo w jednej ze specjalnych skrzyń poszukaj, albo
u kupców.


A jeśli zabierze kostur Miltenowi to nie będzie on ''zużyty''?

Gdzie są orkowie, których wysłano z Geldern w celu zabicia druidów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:30, Shelazar napisał:


A jeśli zabierze kostur Miltenowi to nie będzie on ''zużyty''?

Nie mam pojecia czy będzie zużyty sam sprawdź nic nie tracisz ;]

Dnia 24.05.2008 o 09:30, Shelazar napisał:

Gdzie są orkowie, których wysłano z Geldern w celu zabicia druidów?

Są niedaleko druidów, musisz zejść obok wodospadów w tą dolinke na prawo sporo cieniostworów pokręć się tam to znajdziesz orków i druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:30, Shelazar napisał:

Gdzie są orkowie, których wysłano z Geldern w celu zabicia druidów?


Do odpowiedzi Gorna dodaj jeszcze opcję, że druidzi są na północ od tych orków. Orkowie mają obóz pod taką większą ścianą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:52, YahooPL napisał:

> Gdzie są orkowie, których wysłano z Geldern w celu zabicia druidów?

Do odpowiedzi Gorna dodaj jeszcze opcję, że druidzi są na północ od tych orków. Orkowie
mają obóz pod taką większą ścianą ;)

zapomniałeś tylko dodać, że wokół jest pełno zebaczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 21:54, wiedx1 napisał:

a wiesz może gdzie mogę kupić kostur (magiczny!w nordmarze ) widziałem jeden w monterze
ale nie pomyślałem żeby kupić i odbiłem miasto ;]]


Jeśli chodzi o Nordmar, to niestety Ci nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam. Optymalnym wyjściem byłoby użycie kamienia teleportacyjnego do dowolnego miasta Myrtany i udanie się do Geldern - znajdziesz tam co najmniej trzech kupców sprzedających magiczne przedmioty, w tym kostury. Pamiętaj, że przed pierwszą rozmową z handlarzem zawartość jego oferty jest losowana, więc jeśli nie podoba Ci się to, co Ci oferuje, możesz wczytać grę i liczyć na to, że trafisz na lepsze przedmioty. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ops 1477 stron :o
btw mam problem, jestem w tej lodowej krainie i musze odszukac Xardasa, ale najpierw tego mysliwego Hansona. w poradniku kaza isc na polnocny wschod, ale nie choroby nie moge goscia znalesc, katastrofa. moze jakis screen z miejsca gdzie on sie znajduje?? prosiłbym,
dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mapę. Ale lepiej poczekaj i powykonuj questy w Myrtanie i Nordmarze bo tam do Hansona i Xardasa trudna droga ;/ Bardziej dokładana jest ta druga mapka ;)

20080524155721

20080524155740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście kiedyś tak ,że chodzicie sobie po np Myrtanie bez żadnej osoby towarzyszącej a tu naglę pisze doświadczenie +100 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że bierze się to stąd, że czasami potwory umierają w głupi sposób - chociażby spadają z wysoka. Gra nie ma komu doliczyć PD i dostajemy je my... Ale to tylko moje przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie masz rację z tym że chodzi tu raczej o konkretnych przeciwników jak np. orki. W Nordmarze jeśli zabije się wystarczająco wiele orków z danego obozu to reszta ucieka a potem najprawdopodobniej ginie (a gra przypisuje zasługę nam), być może w Myrtanie też dzieje się coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to by wszystko wyjaśniało. Więc jak się nie zabije wszystkich a kilka osób/stworów podczas podbijania miasta ucieknie to znaczy ,że exp się nie marnuje ;) Tylko itemki...

Pozdrawiam.

Pytanie:Czy jak zabijemy Fabio z Lago posiadając 100 reputacji to nic się nie stanie? Chodzi mi czy on potem jeszcze się do czegoś przyda oprócz klucza to Saturasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE CO TRZEBA ZROBIĆ ABY PRZECZYTAĆ KSIĘGĘ DOMINACJI BO NA STARYCH PATCHACH NORMALNIE CZYTAŁEM A NA 1.6 NIE MOGĘ :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:15, albinskia napisał:

Pytanie:Czy jak zabijemy Fabio z Lago posiadając 100 reputacji to nic się nie
stanie? Chodzi mi czy on potem jeszcze się do czegoś przyda oprócz klucza to Saturasa
?


Nie przyda się, zresztą - nie wiedzieć czemu - odbijając Lago miałem większą satysfakcję, niż podczas wyzwalania dużo większych miast, choćby Mora Sul. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poradniku pisze przy misji w Isthar ,,Danina Z Świątyni" o queście pobocznym ,,Stary Mieszek" Ja rozmawiałem z magami ale żaden nie zlecił mi go. Coś robiłem źle czy co ? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:27, hagen321 napisał:

mam pytanie gdzie znajduje się ognisty puchar w silden????

Przy łużku Napetka(Możemy mu nakapować na Inoga) czy jak on tam się zwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się