Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dobra, udało mi się wyzwoliłem Montere. Ale teraz niewiem co robić...Z tego co czytałem na necie to mam iść do Gothy. [?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak idziesz z Cape Dun do Montery na prawo od wejścia do miasta do miasta można spotkać Daryla. Gdy z nim porozmawiasz z nim poradzi Ci zabijanie jednego po drugim. W tym celu musisz zwabić go do oboziku Daryla rozmawiając z nim. Gdy on tam dojdzie buntownicy go zabiją ale równie dobrze możesz im pomagać. W ten sposób możesz sobie oczyścić drogę aż do wykopalisk ;) Na mapce jest zaznaczone położenie Daryla(,,pod" Monterą)

20080531150800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, ale pisałem post wcześniej, że Montere mam już za sobą. Teraz niewiem co dalej powinienem robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:06, Gorn7 napisał:

Hmm ciekawe jak ci się to udało bo wg mnie był by tam mały problem, przy Vaku czy jak
on się tam nazywa też już nie pamiętam, ale stoi przy nim sporo strażników, atakując
go w drzwiach ustawi się taka kolejka że pół godizny trzeba nawalać, bez odpowiedniego
czaru.
Ja proponował bym zacząć rewolucje przy niewolnikach, i im pomagać w walce czym więcej
ocaleje tym większa pomoc później, w razie porażki ucieczka do lasu :P


Moim zdaniem najlepiej zająć strategiczną pozycję w jednej z wież z widokiem na dziedziniec. Z tego miejsca strzelamy z łuku lub kuszy , albo walimy czarami. Co pewien czas trzeba odeprzeć bezpośredni atak , bo Orkowie jednak nie są głupi i wchodzą na wieżę. Przy okazji po walce można z poręczy schodów wyjąć nawet kilkadziesiąt bełtów :) , ponieważ poręcz daje nam ochronę przed strzałami z kuszy (dodatkowy plus).
Natomiast przy wodzu można zacząć jeśli ma się napakowanego bohatera (nieważne czy jako woja czy maga). Jeśli mag to wewnątrz rzucamy jakąś falę (ogania , lodu , albo przyzywamy demona) - pierwszy czar łatwo rzucić bo Orkowie są jeszcze przyjaźnie nastawieni ;) większość powinna zginąć albo być ciężko ranna, a tych co nadbiegają rozwalamy już po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Czy ktos moglby na jakies mapie pokazac mi miejsce, gdzie Wenzel(palladyn z Cape Dun[m?]) zgubił swoje ostrze? Bo nie wiem gdzie ono jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:47, burczynski napisał:

Witam.

Mam pytanie. Czy ktos moglby na jakies mapie pokazac mi miejsce, gdzie Wenzel(palladyn
z Cape Dun[m?]) zgubił swoje ostrze? Bo nie wiem gdzie ono jest ;/


Miecz Wenzela znajdziesz w podblizu miasta Montera. zaraz za zruinowaną częścią miasta. Tam gdzie znajdują się dwaj buntownicy, kawałek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:14, Clear napisał:

Ok, dzieki, ale pisałem post wcześniej, że Montere mam już za sobą. Teraz niewiem co
dalej powinienem robić...


Tak powinieneś iść do Gothy. Pod wejściem na wzgurze gdzie jest gotha jest mały obóz orków w budynku znajdzieśz ich przywudce i gorna w niewoli. Morzesz go uwolnic zabijając szefa. Gorn poprosi cie o pomoc w zabiciu demona który ma jeden z artefaktów adanosa (potrzebny w puźniejszej grze)ale na 15 poziomie daruj sobie walke z demonem. pod zamkiem jest jaskinia idź wgłab niej tam bedzie teleport do króla (do vengardu) reszty już nie chce mi sie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 19:08, Szaringan napisał:

> Ok, dzieki, ale pisałem post wcześniej, że Montere mam już za sobą. Teraz niewiem
co
> dalej powinienem robić...

Tak powinieneś iść do Gothy. Pod wejściem na wzgurze gdzie jest gotha jest mały obóz
orków w budynku znajdzieśz ich przywudce i gorna w niewoli. Morzesz go uwolnic zabijając
szefa. Gorn poprosi cie o pomoc w zabiciu demona który ma jeden z artefaktów adanosa
(potrzebny w puźniejszej grze)ale na 15 poziomie daruj sobie walke z demonem. pod zamkiem
jest jaskinia idź wgłab niej tam bedzie teleport do króla (do vengardu) reszty już nie
chce mi sie pisać


Ok, dzieki. Dużo mi pomogłeś. Poradzę sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:55, Karharot napisał:

Miecz Wenzela jest w jaskini wilków na południe od Montery.


Dzięki :) Ten świat w G3 jest naprawdę ogromny. Nie sposub go spamiętać. A i jeszcze jedno pytanie. Gdzie mogę znalsc te rosliny dla tego druida ktorego sie spotyka w drodze do montery ? Szukałem i znajsc nie mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 19:36, Karharot napisał:

Powinny rosnąć na brzegu rzeki którą przekraczasz idąc z Cape Dun do Montery.


Aha rozumiem. Przepraszam za tyle pytań, ale jesli najpierw naostrzę bron, a potem ją zatruję to ona bedzie zatruwała przeciwnika? Jak to zrobiłem własnie w takiej kolejnosci, i jak uderze kogokolwiek tą bronią, to on nie zostaje zatruty. Zła kolejność ? Czy moze jakis Bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym problemy i się wkońcu skapnołem. Zatrucie jednak za bardzo nie pomaga bo nie zabiera za dużo HP zwłaszcza jeśli chodzi o Varrant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam jeszcze jeden problem. Zdobyłem kamień teleportacyjny do Vengardu. Z tego co wiem to powinno mnie przeteleportować do komnaty Rhobara. Gdy używam teleportu do Vengardu to teleportuje mnie do świątyni Innosa w Vengardzie i muszę pokonywać znowu tych głupich orków...dlaczego inni piszą ze teleportuje do Rhobara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd w poradniku. Teleport do Vengardu który znajdujesz w jaskini pod Gothą teleportuje Cię do kaplicy, teleport przenoszący Cię do zamku można zabrać z komnaty maga znajdującej się nad salą tronową Rhobara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 01:57, korneliuszz89 napisał:

siemka jestem nowy


Witamy:)

Dnia 01.06.2008 o 01:57, korneliuszz89 napisał:

wiecie moze cos o gothic 4 bo ja tylko ze wyjdzje w 2010/11 r


Przeczytaj ten artykuł:
http://www.gram.pl/news_6gzfJO3_Najnowsze_informacje_o_grze_Gothic_4.html
Jest tu garść informacji o G4. Tak naprawdę jednak to na tym etapie nawet wypowiedzi twórców nie są wiążące bo wszystko się może zmienić.
Jeśli chcesz sobie razem z innymi pogdybać na temat tego jaki będzie G4 polecam ten temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23326&u=1702
znajdziesz tam pewnie też wszystkie najnowsze opublikowane informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misja oswobodzenia kopalni rudy zlecona w klanie mlota otorz gdy jestem na miejscu wchodze do jaskini i przy koncu tej jaskini zaczyna na mnie leciec gupa orkow i gdy ich zabije pojawiaja sie nastepna grupa i tak w kolko dodam ze orkowie dziwnie padaja po jednym strzale z luku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się