Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 18:46, Sztywny-pl napisał:

Jestem w trakcie wykonywania questa ze zbiegłymi niewolnikami z Silden dla Zapoteka.
Dwóch z całej piątki ubiłem. Trzech jednak zabrałem do miasta w celu sprawdzenia, czy
można ciut inaczej zakończyć quest. Jak się rychło przekonałem nie można. Co więcej,
nie mogę teraz zabić pozostałej trójki (wyświetlają się na niebiesko). Co mogę w tej
sytuacji zrobić? Nasłać na nich potwory? ;/


Żeby nie wyświetlali się na niebiesko musisz ich odłączyć od drużyny zagadując i mówiąc "wracaj" , tylko że w przypadku zbiegłych niewolników może nie być takiej opcji. Najlepiej chyba wejść gdzieś między wilki:) i pozwolić by zagryzły nieszczęśników.
Jest też możliwość że po doprowadzeniu ich do buntowników wrócą tam skąd ich zabrałeś (taki błąd gry powtarzający się dość często z kilkoma NPCami) i wtedy można ich z nieczystym :P sumieniem załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiła się informacja o premierze dodatku do Gothic 3. Gothic 3: Zapomnieni Bogowie zadebiutują na rynku, już pod koniec tego roku. Informacja jest o tyle optymistyczna, iż potwierdziło ją JoWood.
Miejmy nadzieje, że dodatek okaże się miłym wprowadzeniem do rozgrywki w Gothic.
gothic.org
4.
Co wy panowie na to? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:15, mlynar911 napisał:

W sieci pojawiła się informacja o premierze dodatku do Gothic 3. Gothic 3: Zapomnieni
Bogowie zadebiutują na rynku, już pod koniec tego roku. Informacja jest o tyle optymistyczna,
iż potwierdziło ją JoWood.
Miejmy nadzieje, że dodatek okaże się miłym wprowadzeniem do rozgrywki w Gothic.
gothic.org
4.
Co wy panowie na to? ;]


Zapomnieni Bogowie...czyli? O jakich Bogów chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:36, Clear napisał:

> W sieci pojawiła się informacja o premierze dodatku do Gothic 3. Gothic 3: Zapomnieni

> Bogowie zadebiutują na rynku, już pod koniec tego roku. Informacja jest o tyle optymistyczna,

> iż potwierdziło ją JoWood.
> Miejmy nadzieje, że dodatek okaże się miłym wprowadzeniem do rozgrywki w Gothic.

> gothic.org
4.
> Co wy panowie na to? ;]

Zapomnieni Bogowie...czyli? O jakich Bogów chodzi?


O tych zapomnianych :P A skąd my mamy wiedzieć? Dowiesz sie wraz z premierą dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:15, mlynar911 napisał:

W sieci pojawiła się informacja o premierze dodatku do Gothic 3. Gothic 3: Zapomnieni
Bogowie zadebiutują na rynku, już pod koniec tego roku. Informacja jest o tyle optymistyczna,
iż potwierdziło ją JoWood.
Miejmy nadzieje, że dodatek okaże się miłym wprowadzeniem do rozgrywki w Gothic.
gothic.org
4.
Co wy panowie na to? ;]

Tyś się dopiero teraz skapnął? :P
Już od dawna o tym wiem, jak i duża część forum, ale cóż, lepiej późno aniżeli wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już niestety bywa ... ale co do dodatku to ciekawe czy silnik wreszcie jakoś zoptymalizują .... Może wymaganie nie będą wtedy takie kosmiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:38, Kalejdoskop86 napisał:

Tyś się dopiero teraz skapnął? :P
Już od dawna o tym wiem, jak i duża część forum, ale cóż, lepiej późno aniżeli wcale.
:)

Ehhh ludzie ludzie ... Mi nie chodzi o to ,że dodatek istnieje a raczej będzie tylko kiedy będzie .... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:48, mlynar911 napisał:

Ehhh ludzie ludzie ... Mi nie chodzi o to ,że dodatek istnieje a raczej będzie tylko
kiedy będzie .... ;]

<wali głowom o stół> kapitan Kirk do Enterprise! xD

Wybacz, impuls, musiałem to napisać. :P
Bo żenującym żarcie pora na wyjaśnienia: dodatek (z tego, co pamiętam) to wyjdzie w IV kwartale tego roku. Rozumiem, że wiesz, iż będzie w nim nowa fabuła i tę z G3 można wywalić do kosza? Dodatek nie będzie wymagał G3 normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o nim ;] ja tylko dałem na forum nową informację która ukazała się na stronie o serii ;] a tu każdy się rzuca na mnie ,że wie ,że dawno ten dodatek jest tworzony ... ;] Ludzie pomyslcie i czytajcie ze zrozumieniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:55, mlynar911 napisał:

Wiem o nim ;] ja tylko dałem na forum nową informację która ukazała się na stronie o
serii ;] a tu każdy się rzuca na mnie ,że wie ,że dawno ten dodatek jest tworzony ...
;] Ludzie pomyslcie i czytajcie ze zrozumieniem ;]

Czytałem, a rzucają się zapewne, bo informacja o prawdopodobnym wyjściu dodatku jest już pewna (nie dokładna, ale pewna) .
Polecam temat o dodatku, tam jest duuużo pożytecznych informacji no i dyskusja nt. dodatku. Enjoy! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 21:52, Kalejdoskop86 napisał:

Bo żenującym żarcie pora na wyjaśnienia: dodatek (z tego, co pamiętam) to wyjdzie w IV
kwartale tego roku. Rozumiem, że wiesz, iż będzie w nim nowa fabuła i tę z G3 można wywalić


Znaczy się ma łączyc, żeby było logicznie fabułę z Gothic 3 razem z fabułą z Gothic 4, bo przecież znalezienie się Beziego na Wyspach Południowych musiało miec swój powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 22:11, dannik napisał:

Znaczy się ma łączyc, żeby było logicznie fabułę z Gothic 3 razem z fabułą z Gothic 4,
bo przecież znalezienie się Beziego na Wyspach Południowych musiało miec swój powód...

Wiem, ale chodziło mnie o to, że nowa fabuła będzie jakby od nowa (po zdarzeniach z Dworu Irdorath) , a wszystko co się w trójce doświadczyło to lepiej zapomnieć (fabuły byłyby inne, a właściwą byłaby ta z dodatku) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 22:13, Kalejdoskop86 napisał:

> Znaczy się ma łączyc, żeby było logicznie fabułę z Gothic 3 razem z fabułą z Gothic
4,
> bo przecież znalezienie się Beziego na Wyspach Południowych musiało miec swój powód...

Wiem, ale chodziło mnie o to, że nowa fabuła będzie jakby od nowa (po zdarzeniach z Dworu
Irdorath) , a wszystko co się w trójce doświadczyło to lepiej zapomnieć (fabuły byłyby
inne, a właściwą byłaby ta z dodatku) .


Chyba, że Piranha Bytes wykarze się znów błyskotliwością i zgrabnie to zgra... Całe szczęście, że przynajmniej to jeszcze zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 22:15, dannik napisał:

Chyba, że Piranha Bytes wykarze się znów błyskotliwością i zgrabnie to zgra... Całe szczęście,
że przynajmniej to jeszcze zrobią.

No miejmy nadzieję, że zmiany nie będą zbyt duże. Ja w G3 nie grałem (tylko jakoś w demko, przy takim sprzęcie szkoda gadać ;P ) , ale to by było troszkę krzywdzące dla tych, co po parę razy trójkę przechodzili, a tu bum - zapomnij wszystko, bo prawda jest w Forsaken Gods. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prawdopodobnie moj problem mogl juz wczesniej wystepowac ale ciezko jest przegladnac 1490 stron wiec spytam:

Wczoraj kupilem Gothica 3 po zainstalowaniu gry przy probie uruchoienia gry pojawia sie informcja "prosze wlozyc plyte do napedu i uruchomic gre ponownie" - uprzedze glupie komentarze gra jest orginalna! czy moze byc to wina OS-u? ponizej konfig:

OS: Vista x64
MOBO: GA-965P-DS3
PROC: C2D E6400
RAM: 8GB
GRAFA: 8800GTS

prosze o pomoc jesli ktos zna rozwizanie problemu?

p.s. u kumpla na viscie x64 bez zainstalowanych zadnych aktualizacji wlacza sie bez problemu. wiec pytanie czy to wina napedu czy aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, iż chodzi chyba o OS, bo mam też znajomego z Vistax64 i nie mógł z początku uruchomić gry (ten sam problem co twój). Później gdy jakoś uruchomił gra zawieszała się w głównym menu (tak, komputer spełniał wymagania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 07:41, Gierlo napisał:

Sądzę, iż chodzi chyba o OS, bo mam też znajomego z Vistax64 i nie mógł z początku uruchomić
gry (ten sam problem co twój). Później gdy jakoś uruchomił gra zawieszała się w głównym
menu (tak, komputer spełniał wymagania).


No to co jedyne rozwiazanie to szukac CRACKA noDVD? no normalnie kpina ze w orginalna gre sobie pograc nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 07:58, martinexPL napisał:

> Sądzę, iż chodzi chyba o OS, bo mam też znajomego z Vistax64 i nie mógł z początku
uruchomić
> gry (ten sam problem co twój). Później gdy jakoś uruchomił gra zawieszała się w
głównym
> menu (tak, komputer spełniał wymagania).

No to co jedyne rozwiazanie to szukac CRACKA noDVD? no normalnie kpina ze w orginalna
gre sobie pograc nie moge...



może poszukaj pomocy w pomocy technicznej CD-Project juz pęno razy mi to pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie drobne pytanko.
Jak dotychczas przeszedłem Gothica dwa razy - po stronie ludzi. Tym razem - z okazji nowego kompa, na którym G3 hula na maksymalnych detalach - postanowiłem zagrać inaczej. Inaczej, to znaczy, że w Myrtanie pomagał będę orkom, w Varancie wciąż koczownikom, a ostatecznym wyborem moim będzie Adanos...
No ale dobra. I teraz takie pytanie ode mnie - czy w przypadku buntowników też jest wmontowany takie coś, że po zniszczeniu określonej ilości obozów z pozostałych na powitanie będą na mnie wychodzić z ogniem i z mieczem? Jak tak to po ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się