Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 20:12, Karharot napisał:

Na razie jest zapowiadany na koniec 2008 roku choć nie zdziwiłbym się gdyby załapał jakiś
poślizg.


Jest już dośc bardzo podkreślone, że może ukazac się dopiero w pierwszm kwartale 2009... ale miejmy nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:42, dannik napisał:

Jest już dośc bardzo podkreślone, że może ukazac się dopiero w pierwszm kwartale 2009...
ale miejmy nadzieję, że nie.

Heh, dla mnie jedno, byle dało się przyzwoicie grać. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:42, dannik napisał:

> Na razie jest zapowiadany na koniec 2008 roku choć nie zdziwiłbym się gdyby załapał
jakiś
> poślizg.

Jest już dośc bardzo podkreślone, że może ukazac się dopiero w pierwszm kwartale 2009...
ale miejmy nadzieję, że nie.


gdzie podkreslone? ja nigdzie takiej informacji nie widziałem. z wyjatkiem wron kraczących na forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 21:55, castlerock napisał:

> Jest już dośc bardzo podkreślone, że może ukazac się dopiero w pierwszm kwartale
2009...
> ale miejmy nadzieję, że nie.

gdzie podkreslone? ja nigdzie takiej informacji nie widziałem. z wyjatkiem wron kraczących
na forach ;)


Jest coś takiego jak " prawie na pewno". Nie wszystko trzeba brac dosłownie... Tylko, że z każdym newsem o tym dodatku jest mówione o 2009, a znając rzeczywistośc tak będzie... Chociaż mam nadzieję, że jeszcze w 2008 się pobawię.. Na przyszłośc nie bierz wszystkiego dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 22:36, dannik napisał:


> > Jest już dośc bardzo podkreślone, że może ukazac się dopiero w pierwszm kwartale

> 2009...
> > ale miejmy nadzieję, że nie.
>
> gdzie podkreslone? ja nigdzie takiej informacji nie widziałem. z wyjatkiem wron
kraczących
> na forach ;)

Jest coś takiego jak " prawie na pewno". Nie wszystko trzeba brac dosłownie... Tylko,
że z każdym newsem o tym dodatku jest mówione o 2009, a znając rzeczywistośc tak będzie...
Chociaż mam nadzieję, że jeszcze w 2008 się pobawię.. Na przyszłośc nie bierz wszystkiego
dosłownie...


jakby to powiedzieć...a jak mam to brać, skoro piszesz że dane info jest "dość wyraźnie podkreslone"? trzeba było napisac ze TY masz takie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajduje sie hanson ten co mnie ma zaprowadzic do xardasa ?? szukam i szukam ale nie moge go znalesc gdzie sie on dokladnie znajduje jesli mozecie zapodajcie screena albo mapke jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zabiłem już raczej wszystkich orków w Vengardzie (chociaż nie jestem do końca pewien) ale nie ma opcji ze Vengard został oczyszczony z Orkow czy cos w tym stylu ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:39, Karharot napisał:

A zabiłeś też te orki które oblegają Vengard poza barierą (te kilka małych obozów na
drodze z Ardei do Faring)?


Aaa to tych to nie zabijałem ;( Dobra ide pozabijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc nie wiem po co oni tam stoją. Przecież nie można przez barierę się przejść. Oni tylko utrudniają przechodzenie z Faring do Ardei i na odwrót oraz polowanie na płochliwe jelenie. ;) Jakby nie mogli czegoś pożytecznego zrobić. ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:44, albinskia napisał:

Tak prawdę mówiąc nie wiem po co oni tam stoją. Przecież nie można przez barierę się
przejść. Oni tylko utrudniają przechodzenie z Faring do Ardei i na odwrót oraz polowanie
na płochliwe jelenie. ;) Jakby nie mogli czegoś pożytecznego zrobić. ^^


Ich dowódca pewnie utknął lub zginął w Vengardzie. Ich ostatni rozkaz nakazywał im prawdopodobnie obleganie miasta a oni->
a) są zbyt głupi aby zrozumieć że to do niczego nie prowadzi.
b) są na tyle cwani by zorientować się że za jednym zamachem mogą się bezpiecznie (dopóki Bezi ich nie odwiedzu) obijać i jednocześnie sprawiać wrażenie posłusznych i sumiennych żołnierzy:)

Dnia 04.06.2008 o 20:44, albinskia napisał:

Pozdrawiam.


Takoż i ja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 20:51, Karharot napisał:

Ich dowódca pewnie utknął lub zginął w Vengardzie. Ich ostatni rozkaz nakazywał im prawdopodobnie
obleganie miasta a oni->

> a) są zbyt głupi aby zrozumieć że to do niczego nie prowadzi.

Dnia 04.06.2008 o 20:51, Karharot napisał:

b) są na tyle cwani by zorientować się że za jednym zamachem mogą się bezpiecznie (dopóki
Bezi ich nie odwiedzu) obijać i jednocześnie sprawiać wrażenie posłusznych i sumiennych
żołnierzy:)

O gothicu można milionerów zrobić :D Ja wybieram b). Tak do głupoty orków można i jeszcze parę ciekawych rzeczy dodać. Prawdę mówiąc to ich przywódca siedzi w namiocie. Ale może jeden na bandę takich głupków to za mało. ^^ Ale z taką armią by mogli podbić sobie Ardeę albo ją przejąć by nie męczyć się z staniem. Albo by mogli iść do Faring. Bardzo blisko. Więc opcja a) jest prawdziwa a ja wygrywam samochód :P

A wiecie ,że dla orków rodzina(plamie) jest bardzo ważne. Jak Chcemy sprowokować przywódcę ekspedycji w Al-Shadin to nawet jak powiemy ,że jego stara była lamą i ,że jest głupi to nic, ale jak powiemy coś o jego plemieniu to słychać brzęk metalu...

[Karharot - Czemu nie masz gs?]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:02, albinskia napisał:

A wiecie ,że dla orków rodzina(plamie) jest bardzo ważne. Jak Chcemy sprowokować przywódcę
ekspedycji w Al-Shadin to nawet jak powiemy ,że jego stara była lamą


Jak to mówił Kharim gdy sugerowaliśmy że jego ojciec zadawał się z owcami: "Cóż, były takie plotki...":)

Dnia 04.06.2008 o 21:02, albinskia napisał:

i ,że jest głupi to nic,


No co, przecież jest głupi, no nie?:) I co mu się chwali nie zaprzecza temu faktowi.

Dnia 04.06.2008 o 21:02, albinskia napisał:

ale jak powiemy coś o jego plemieniu to słychać brzęk metalu...


Typowe u istot wywodzących się ze społeczeństwa o klanowej strukturze. Spróbowałbyś obrazić klan dowolnego krasnoluda:)

Dnia 04.06.2008 o 21:02, albinskia napisał:

[Karharot - Czemu nie masz gs?]


Jakoś nigdy nie miałem pomysłu co miałbym na nim umieścić. Zakładanie GS''a tylko po to żeby go mieć po prostu mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda. Ale tam było coś o paskudnej i głupiej bestii. Dobre by było gdyby powiedział: Nie schlebiaj mi lub coś w tym stylu xD A to z Karimem z G1 to normalnie mnie z fotela zwaliło jak to podczas grania zauważyłem.

Ciekawe czemu w nordmardzie niema ani jednego orka z którym można pogadać. Wiem ,że ta wojna z Bersekera ale przecież jest ścieżka orków to w nordmardzie też powinniśmy módz im pomagać. ;)

(A Gs może służyć jako wizytówka. Można wyłączyć część wpisów)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2008 o 22:13, albinskia napisał:

Ciekawe czemu w nordmardzie niema ani jednego orka z którym można pogadać. Wiem ,że ta
wojna z Bersekera ale przecież jest ścieżka orków to w nordmardzie też powinniśmy módz
im pomagać. ;)


Mam taką dość dziwną teorię...
Otóż w jednej z książeczek dołączonych do G3, mieliśmy napisane, że orkowie wywodzą się właśnie z Nordmaru i że zamieszkują groty ukryte wewnątrz potężnych lodowych gór...
I o ile w krainie centralnej rozmawiają z nami jak z pobitymi - dopóki nie udowodnimy im swojej wartości - to wkroczenie na teren Nordmaru traktują jak prywatną obelgę i próbę inwazji.
Oczywiście to stawia nowe pytanie - dlaczego "ołkz" nie wypędzili ludzi z Nordmaru za wszelką cenę...
Oczywiście jeż też możliwość, że piszę głupoty a ludzie od "książeczki" nie wiedzieli co napisać. Też możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisali Ci od książeczek to w części prawda. Bo na początku bili sobie Nordmarczycy i Orkowie. Jedni tu i jedni tu. Jak wchodzili sobie w drogę to dopiero walka się zaczynała. Ale gdy była bitwa i Bersekera zabito a tak dokładniej zamordowano orkowie ruszyli i podbili Myrtanie. Ale gdy też zależało im na pozbyciu się ludzi z Nordmardu to by nie podbili tylko kopalni by odgrodzić ich od mieczy których i tak i mnie brakuje. I znowu mamy pomysł na książkę ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się