Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 11:48, krzychu1910 napisał:

mam problem z misja oswobodzenia kopalni rudy zlecona w klanie mlota otorz gdy jestem
na miejscu wchodze do jaskini i przy koncu tej jaskini zaczyna na mnie leciec gupa orkow
i gdy ich zabije pojawiaja sie nastepna grupa i tak w kolko dodam ze orkowie dziwnie
padaja po jednym strzale z luku.

Musisz wybić wszystkich orków aż dojdziesz d drugiego końca kopalni czyli wyjścia z niej,
to że orkowie padają już po jednym ciosie to żadna nowość, a co do orków to jest ich tam naprawde sporo więc trochę trzeba posiedzieć żeby ich wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:48, krzychu1910 napisał:

mam problem z misja oswobodzenia kopalni rudy zlecona w klanie mlota otorz gdy jestem
na miejscu wchodze do jaskini i przy koncu tej jaskini zaczyna na mnie leciec gupa orkow
i gdy ich zabije pojawiaja sie nastepna grupa i tak w kolko dodam ze orkowie dziwnie
padaja po jednym strzale z luku.

To ja rozwieję wątpliwości :)

To nie jest żaden błąd. W kopalni jest od cholery orków. Tnij wszystkich jakich napotkasz. Najprawdopodobniej przychodzą z niższych/ wyższych poziomów kopalni (w zależności od wejścia którym do niej wlazłeś, są dwa)
Po prostu wybij każdego napotkanego skurczybyka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:05, Clear napisał:

Czy mozecie mi podać link czy cos do mapy z opisem lokacjii w nordmarze. Bo nie moge
trafic do Klanu Wilka ;D

Poszukaj troche się pomęcz podpowiem ci że Klan Wilka jest bliżej niż Klan Młota i po drodze spotkasz trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:05, Clear napisał:

Czy mozecie mi podać link czy cos do mapy z opisem lokacjii w nordmarze. Bo nie moge
trafic do Klanu Wilka ;D


W Klanie Młota powinien być taki gościu co cie może zaprowadzić do Klanu Wilka. Koło wejścia do kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym są ludzie, którzy ci powiedzą jak i gdzie iść. Tamten co proponuje, że cie zaprowadzi ... ehhh wolałem z nim nie iść. Normalnie ... ginął niemal za każdym razem po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:39, Ecko09 napisał:

> Czy mozecie mi podać link czy cos do mapy z opisem lokacjii w nordmarze. Bo nie
moge
> trafic do Klanu Wilka ;D

W Klanie Młota powinien być taki gościu co cie może zaprowadzić do Klanu Wilka. Koło
wejścia do kopalni.


Ok, dzieki pomogło...
No to teraz znaleść Xardasa w tym "Labiryncie" :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 16:43, Clear napisał:

Ok, dzieki pomogło...
No to teraz znaleść Xardasa w tym "Labiryncie" :P ...

xardasa to pestka idziesz przez ten most od klanu młota skręcasz w lewo idziesz prosto w prawo na górkę i jest tam ten wilk co sie tam zaprowadzi ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 20:00, wiedx1 napisał:


> Ok, dzieki pomogło...
> No to teraz znaleść Xardasa w tym "Labiryncie" :P ...
xardasa to pestka idziesz przez ten most od klanu młota skręcasz w lewo idziesz prosto
w prawo na górkę i jest tam ten wilk co sie tam zaprowadzi ;]]


Ok, dzieki wielkie :D Sam bym się szwędał po tym Nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaktualizuje gre do najnowszej wersji (1.6) to na takim sprzecie (athlonn x2 3800+, 2 giga ramu, GF 7600GS) odczuje znaczaca roznice w optymalizacji kodu gry ? tzn. czy golym okiem bede mogl ujrzec, ze gra wyrazie mnie klatkuje/laguje/zacina sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:08, Zauri napisał:

Ja zaktualizuje gre do najnowszej wersji (1.6) to na takim sprzecie (athlonn x2 3800+,
2 giga ramu, GF 7600GS) odczuje znaczaca roznice w optymalizacji kodu gry ? tzn.
czy golym okiem bede mogl ujrzec, ze gra wyrazie mnie klatkuje/laguje/zacina sie ?


Raczej nie. Ten patch jest dla słabszych konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:20, Ecko09 napisał:

Raczej nie. Ten patch jest dla słabszych konfiguracji.


?! gdzies wczesniej wyczytalem (w tym temacie) ze dopiero na kartach rzedu GF 8600GT widac znaczaca roznice. dosc owic ze nawet w niskich detalach to cholerstwo sie tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:08, Zauri napisał:

Ja zaktualizuje gre do najnowszej wersji (1.6) to na takim sprzecie (athlonn x2 3800+,
2 giga ramu, GF 7600GS) odczuje znaczaca roznice w optymalizacji kodu gry ? tzn.
czy golym okiem bede mogl ujrzec, ze gra wyrazie mnie klatkuje/laguje/zacina sie ?


Napiszę Ci tak - mam kolegę ze sprzętem identycznym względem mojego. Całkiem niedawno specjalnie dla sprawdzenia wydajności G3 z łatką 1.6 wykonaliśmy wszelkie możliwe porządki włącznie z formatowaniem. Efekt był taki, że u mnie płynność się nie zmieniła, natomiast u niego przyrost tejże był naprawdę spory.

Pominę już fakt, że mimo to on odpuścił sobie grę po dwóch dniach, a ja nadal od czasu do czasu do Gothicka sobie powracam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:36, Darkstar181 napisał:

W jaki sposób można uzyskać/nauczyć się regeneracji zdrowia ?


Dopiero, gdy wybierzesz droge Innosa pod koniec gry nauczy cie jej Rhobar (lub gdy wybierzesz orków nauczy cie Kan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam ze orkowie dziwnie

Dnia 01.06.2008 o 11:53, Darkstar181 napisał:


> padaja po jednym strzale z luku.


Nic dziwnego. Bezi nakręca się w miarę pokonywanych ciągle orków i zadaje tak, jakby criticale. Jeśli np. walczymy mieczem ork wojownik/szaman może paśc po dwóch ciosach zwykłych Orkową Zgubą, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie wykonywania questa ze zbiegłymi niewolnikami z Silden dla Zapoteka. Dwóch z całej piątki ubiłem. Trzech jednak zabrałem do miasta w celu sprawdzenia, czy można ciut inaczej zakończyć quest. Jak się rychło przekonałem nie można. Co więcej, nie mogę teraz zabić pozostałej trójki (wyświetlają się na niebiesko). Co mogę w tej sytuacji zrobić? Nasłać na nich potwory? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem umyślnie zatłuc członków drużyny, radzę Ci jednak abyś sprawdził najpierw czy nie da się tych gości skosić a łuku/kuszy zanim zaczniesz karmić nimi zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:51, Karharot napisał:

Nigdy nie próbowałem umyślnie zatłuc członków drużyny, radzę Ci jednak abyś sprawdził
najpierw czy nie da się tych gości skosić a łuku/kuszy zanim zaczniesz karmić nimi zwierzęta.

Ani łuk, ani magia nie pomogła. Pomogły natomiast bizon i parę topielców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się