Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam,
mam duzy problem. Jestem w misji w ktorej mam uwolnic Gorna z łap orków obok Gothy i problem polega na tym ze nigdzie nie ma tam Gorna :| Wiem ze powinien byc w tej latarni od orkow ale po dlugich poszukiwaniach on siedzi sobie spokojnie w Reddock :\. Probowalem przeinstalowac gre i wczytac innego save''a i nic nie pomoglo.Sprobowalem nawet przywolac Gorna za pomoca kodow ale gdy sie pojawil to nie dalo sie z nim pogadac :/. Ma ktos jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:47, Makus89 napisał:

problem polega na tym ze nigdzie nie ma tam Gorna :| Wiem ze powinien byc w tej latarni


U mnie , przy 5 instalacjach Gothic 3 , tylko jeden raz nie zabrakło w grze NPCów.Przy pozostałych 4 zawsze kogoś brakowało.Raz nawet wcięło wszystkich towarzyszy ze statku.Chyba jedyne co możesz zrobić , to machnąć ręką na ten quest, bo po przywołaniu konsolą może zabraknąć opcji dialogowych(co już zauważyłeś) , ewentualnie w ekwipunku nie będzie potrzebnych do wykonania jakiejś misji przedmiotów , jak miałem z brakującym paladynem na przełęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzilem sobie ;) Znalazlem sposob na jakiejs niemieckiej stronce. Nie bylo to latwe bo bylo duzo kombinowania z konsolą ale w koncu Gorn pojawil sie w wiezieniu i moglem z nim pogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:20, sic22 napisał:

Zaznaczy ktoś na mapie gdzie znajdują się złoża, o których mowa w misji "Ukryta Ruda"
w Klanie Młota?


Już znalazłem. Powie mi ktoś jakie trzeba mieć współczynniki żeby wypić Tunelowy Bulgot z misji o tej samej nazwie z Klanu Młota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 14:31, sic22 napisał:

Już znalazłem. Powie mi ktoś jakie trzeba mieć współczynniki żeby wypić Tunelowy Bulgot
z misji o tej samej nazwie z Klanu Młota?

Hmm wydaje mi się ,że trzeba mieć przynajmniej jakieś 200 - 250 max 300 wytrzymałości. Inaczej Bezio padnie jak długi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z ognistym mieczem czytałem w Tawernie Gothic, że można go kupić u kowala w Ardei, jednak nic takiego u niego nie ma. Mam zainstalowany najnowszy patch, może to on go usuwa z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:54, Jacek-1000 napisał:

Witam. Mam problem z ognistym mieczem czytałem w Tawernie Gothic, że można go kupić u
kowala w Ardei, jednak nic takiego u niego nie ma. Mam zainstalowany najnowszy patch,
może to on go usuwa z gry?


Nie, po prostu ekwipunek z każdym razem jest losowy. Spróbuj wczytać parę razy grę, może w końcu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:57, Ecko09 napisał:

> Witam. Mam problem z ognistym mieczem czytałem w Tawernie Gothic, że można go kupić
u
> kowala w Ardei, jednak nic takiego u niego nie ma. Mam zainstalowany najnowszy patch,

> może to on go usuwa z gry?

Nie, po prostu ekwipunek z każdym razem jest losowy. Spróbuj wczytać parę razy grę, może
w końcu będzie.

Tak, słyszałem, że ekwipunek jest losowy, ale to jak zaczyna się od nowa grę.
Czyli chyba by mieć u kowala ten miecz będę musiał zaczynać grę od początku (w tawernie nic o tym nie wspomniano).

EDIT : @albinskia
Może i nie jest dobry ten miecz, ale na początku gry na pewno sprawdza się świetnie (100 obrażeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się