Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Hmm... No nie wiem, czy miecz dwuręczny jest szczególnie dobry, moim zdaniem lepszy jednoręczny, ponieważ wymaga mniej siły, zadaje szybsze ciosy, sprawniej się broni, a także możesz mieć go x2, czyli dwa miecze jednoręczne. Ja na wygląd mieczy szczególnie nie patrzę, mimo to jeśli chodzi o wygląd, to chyba najbardziej z wszystkich mieczy ( dwuręcznych i jednoręcznych ) podoba mi się Rhobara II
P.S - Tu się tylko opowiada o Gothic 3, o innych grach nie rozmawiamy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 19:12, sic22 napisał:

Kto w Klanie Wilka zleca zadanie "Inwazja Goblinów" i na czym ono polega?


Raczej nie wiadomo, kto daje to zadanie (jest kilka zadań nie zlecanych przez nikogo). Wystarczy zabić 15 goblinów, co nie jest trudne, ponieważ w Nordmarze jest ich bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 20:11, sic22 napisał:

A co trzeba zrobić żeby kowal Larson zlecił zadanie z poszukiwaniem rudy?



nie jestem pewien ale chyba trzeba porozmawiać z kowalem igmarem czy jakoś tam i żeby poddał cię próbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu pojawiły się 3 nowe screeny z Gothic 3 Forsaken Gods.Co prawda niewiele wnoszą nowego , ale zawsze to jakiś szczególik dotyczący oczekiwanego dodatku do gry.Miłego ogladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:42, KrzychW napisał:

Na GOLu pojawiły się 3 nowe screeny z Gothic 3 Forsaken Gods.Co prawda niewiele wnoszą
nowego , ale zawsze to jakiś szczególik dotyczący oczekiwanego dodatku do gry.Miłego
ogladania.


ale przeciez to screeny z Gothic3: Vengard, okolice Montery i Geldern...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:11, Nevrac napisał:

heh... ty umówiony u lekarza jestes na dziś? jak nie to masz duzy problem... Lubie bo
lubie. Mieczem możesz wszystko zniszczyć (no wiadomo w grach nie wszystko) zreszto normalnie
to tez nie ale sporo... A łukiem możesz tylko zabić... Nie zniszczysz żadnego przedmiotu.
Miecz podoba mi się z wyglądu... np. w W3 albo w World of Warcraft; wrath of the lich
king podoba mi się miecz arthasa.

A Ty jak widzę masz trudności z wyrażeniem swojej opinii. Tekst Lubie bo lubię to mówią dzieci które mają 5 lat. A osoby już starsze potrafią wyrażać swoje zdanie w więcej niż w pojedynczym wyrażeniu. Jeżeli będziesz dalej pisał "Lubie miecz dwuręczny" to jest to spam... Lepiej popracuj nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:00, mlynar911 napisał:

> heh... ty umówiony u lekarza jestes na dziś? jak nie to masz duzy problem... Lubie
bo
> lubie. Mieczem możesz wszystko zniszczyć (no wiadomo w grach nie wszystko) zreszto
normalnie
> to tez nie ale sporo... A łukiem możesz tylko zabić... Nie zniszczysz żadnego przedmiotu.

> Miecz podoba mi się z wyglądu... np. w W3 albo w World of Warcraft; wrath of the
lich
> king podoba mi się miecz arthasa.
A Ty jak widzę masz trudności z wyrażeniem swojej opinii. Tekst Lubie bo lubię to mówią
dzieci które mają 5 lat. A osoby już starsze potrafią wyrażać swoje zdanie w więcej niż
w pojedynczym wyrażeniu. Jeżeli będziesz dalej pisał "Lubie miecz dwuręczny" to jest
to spam... Lepiej popracuj nad tym.


a ty co się go tak uczepiłeś? lubi to lubi i jak nie czuje potrzeby pisac elaboratów dlaczego ma tak a nie inaczej to jego sprawa.
ja tez lubie miecz dwuręczny. i kropka.
spam...taaaa...jeszcze gorsze jest moim zdaniem pseudomoderatorstwo i szczeniackie insynuacje na temat czyichs predyspozycji do wyrazania opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 08:30, castlerock napisał:

ale przeciez to screeny z Gothic3: Vengard, okolice Montery i Geldern...


Dlatego też napisałem , że screeny nie wnoszą wiele nowego.Trudno mi w tej chwili powiedzieć to z pełnym przekonaniem , bo niezbyt dokładnie pamiętam wygląd tych okolic , ale czy przypadkiem same budowle nie wygladają na bardziej zniszczone w porównaniu z tymi z Gothic 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:20, KrzychW napisał:

> ale przeciez to screeny z Gothic3: Vengard, okolice Montery i Geldern...

Dlatego też napisałem , że screeny nie wnoszą wiele nowego.Trudno mi w tej chwili powiedzieć
to z pełnym przekonaniem , bo niezbyt dokładnie pamiętam wygląd tych okolic , ale czy
przypadkiem same budowle nie wygladają na bardziej zniszczone w porównaniu z tymi z Gothic
3?

vengard wyglada identycznie - zwróć uwagę na te smieci po prawej od rzeki
a geldern to chyba nawet jakby estetyczniejsze jest ....ale to chyba zasługa ultra detali ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:18, castlerock napisał:

a ty co się go tak uczepiłeś? lubi to lubi i jak nie czuje potrzeby pisac elaboratów
dlaczego ma tak a nie inaczej to jego sprawa.
ja tez lubie miecz dwuręczny. i kropka.
spam...taaaa...jeszcze gorsze jest moim zdaniem pseudomoderatorstwo i szczeniackie insynuacje
na temat czyichs predyspozycji do wyrazania opinii.

Hmmm a ja myślałem ,że osoby chodzące do szkoły potrafią conieco więcej powiedzieć niż 5-cio latek. Jednak myliłem się co do niektórych. To ja napisze tak:
Lubie Diego, Lubie łuk, Lubie Gorna ale magów nie lubie bo nie i kropka....
Forum jest do dyskutowania drogi kolego a nie do napisania bezmyślnej wypowiedzi której osoba pisząca nie umie rozwinąć lub wyjaśnić dlaczego. Z takimi tekstami może iść sobie na jakiś czat albo co.

sic22
Nie wiadomo kto zleca nam to zadanie. To jest zadanie bez zleceniodawcy. Nie wiadomo co twórcy gry mieli na myśli dodając je do questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o to pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi, więc pozwolę sobie powtórzyć posta:

Mam pytanko do wszystkich, jeżeli na konfigu Intel Celeron 2.67 Ghz, 768 MB RAM i Radeonie 9600 Pro 256 MB gra chodzi mi z prędkością ok. 15 FPS (co przyjemnością nie jest) i zalicza co chwilę ścinki, to czy dołożenie kości 1 GB w miejsce kości 256 MB znacząco poprawi płynność? Bo boję się o procesor, wiem, że najlepszy to on nie jest :/ Oczywiście chodzi mi o detale LOW (no, może widoczność i tekstury na średnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:36, Szperacz Robson napisał:

Już o to pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi, więc pozwolę sobie powtórzyć posta:

Mam pytanko do wszystkich, jeżeli na konfigu Intel Celeron 2.67 Ghz, 768 MB RAM i Radeonie
9600 Pro 256 MB gra chodzi mi z prędkością ok. 15 FPS (co przyjemnością nie jest) i zalicza
co chwilę ścinki, to czy dołożenie kości 1 GB w miejsce kości 256 MB znacząco poprawi
płynność? Bo boję się o procesor, wiem, że najlepszy to on nie jest :/ Oczywiście chodzi
mi o detale LOW (no, może widoczność i tekstury na średnie).


Tak, RAM bardzo poprawo sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:34, mlynar911 napisał:

> a > Hmmm a ja myślałem ,że osoby chodzące do szkoły potrafią conieco więcej powiedzieć niż
5-cio latek. Jednak myliłem się co do niektórych. To ja napisze tak:
Lubie Diego, Lubie łuk, Lubie Gorna ale magów nie lubie bo nie i kropka....
Forum jest do dyskutowania drogi kolego a nie do napisania bezmyślnej wypowiedzi której
osoba pisząca nie umie rozwinąć lub wyjaśnić dlaczego. Z takimi tekstami może iść sobie
na jakiś czat albo co.


Nooo fajnie ze nas oświeciłeś. teraz już wiemy do czego słuzy forum :D i odpusc sobie ten mentorski ton.
to że czesto goscisz na topiku o tej czy innej grze wcale nie oznacza iż możesz sobie rościć jakiekolwiek prawa do moderatorstwa na tymże topiku.
wtrąciłem się, bo osobiście nie cierpię takich topikowych medrków. może dlatego ze mam 7 -latka, który na forach stawia pierwsze kroki i niejednokrotnie zniechęca sie do wypowiadania bo mu zaczyna pyszczyć jakis np. 12letni wyjadacz hehe jak to sie mówi przygadał kocioł garnkowi tudziez uczył marcin marcina czy jakos tak

bez urazy
koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 09:36, Szperacz Robson napisał:

Już o to pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi, więc pozwolę sobie powtórzyć posta:

Mam pytanko do wszystkich, jeżeli na konfigu Intel Celeron 2.67 Ghz, 768 MB RAM i Radeonie
9600 Pro 256 MB gra chodzi mi z prędkością ok. 15 FPS (co przyjemnością nie jest) i zalicza
co chwilę ścinki, to czy dołożenie kości 1 GB w miejsce kości 256 MB znacząco poprawi
płynność? Bo boję się o procesor, wiem, że najlepszy to on nie jest :/ Oczywiście chodzi
mi o detale LOW (no, może widoczność i tekstury na średnie).



pomoze i to znacznie. znajomy miał podobny konfig i w identyczny sposób postapił. grał potem generalnie na srednich a nawet na wyzsze sie porywał ;) a ścinki beda niezaleznie od ilosci ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 10:03, dambialko napisał:

Jak się atakuję po cichu, bo uczą tego asasyni. uczył tego jakiś koleś tylko zapomniałem
jego imienia. I jak to wygląda ?



podchodzisz od tyłu skradając się i wbijasz miecz sposobem .... Prawy myszki przytrzymany i naciśnij lewy z czego co pamiętam tak albo też można chyba poprostu walnąć


a umiejętność nazywa się "skrytobujstwo" z czego co pamiętam bo z pol roku temu grałem :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje dokupić trochę ramu specjalnie dla G3. Moj obecny konfig to: AMD64 3000+ GF8600GT 256 mb i 1 gb RAM. Jako że na płycie głównej mam tylko 2 sloty na pamięć, dokupię 1 GB i łącznie będzie 1,5 Gb Ram (teraz mam 2x 512 mb).. I moje pytanie: Czy będzie sie dało spokojnie, bez zbytnich przycinek zagrać na 1,5 Gb ram ? Grałem wcześniej na podanym wyżej konfigu z 1 gb ram i nie powiem, że grało mi się zbyt komfortowo.. LIczba klatek była okej, chodzi mi tu o "lagi", doczytywanie terenu przez ten nieszczęsny RAM.. :|
Co ciekawe zarówno na low, jaki i na high było naprawdę płynnie, żadnych przycinek, ale gdy zaczynałem iść zaczynały się wspomniane lagi i doczytywanie terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam drugi raz przechodzic Gothica 3 , ale tym razem jako mag ognia :) mak toś dla mnie jakieś rady ? :D jak walczy z wrogami i w co ładowac w pierwszej kolejności pkt w prastarą wiedzę czy w zwiększenie many ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się