Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 18:27, Gumiś2 napisał:

Ponieważ gra była robiona w Niemczech, a Kap to po niemiecku przylądek. Bez obrazy, ale
zadajesz trochę głupie pytania i można było umieścić to w jednym poście (opcja "EDYTUJ").

No to się domyśliłem, ale Undiscovered Lands to też tak jak w Angielskim to tak po Niemiecku?
Wiem przecież, że gra była robiona w Niemczech. ^^

btw. chciałem to pytanie tak trochę wyróżnić od mojej poprzedniej wypowiedzi, ot co. A głupich pytań nie zadaję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:18, Kalejdoskop86 napisał:

I mam jedno pytanko takie: dlaczego w grze są dwie nazwy: Kap Dun (np. na mapce, która
jest w tle podczas wczytywania gry) i Cape Dun, czyli w grze? Cape to przylądek... ;)
btw. przeinstalowałem G3, który miał patcha 1.6 na G3 z patchem 1.12 i nadal widać opcje
patcha 1.6 i screeny podczas wczytywania się inne, ale gra normalnie chodzi. :P
btw2. miał ktoś taki bug jak ja? Mam nieograniczoną liczbę strzał, 566...


Podczas instalacji patcha do G3 ,trzeba ściągnąć do ekwipunku wszystkie przedmioty, bo inaczej będzie DUŻY BUG (cały ekwipunek będzie miał super siłe ,100000 strzał itp.)

"Aby uniknąć nadużycia podczas instalacji poprawki należy:
- zdjąć wszystkie przedmioty
- zapisać stan gry
- zainstalować poprawkę
- wczytać stan gry
W innym przypadku wszystkie statystyki na przedmiotach ulegną podwojeniu."

Źródło gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra jednak nie zawiodła, bo wiedziałem, że będzie kiepska (kupiłem w Platynie, a niepochlebnych recenzji się naczytałem i nasłuchałem od kumpli. Końcówka gry jednak trochę mnie pozytywnie zaskoczyła, Varrant miał taki klimacik, szkoda tylko, że na moim sprzęcie i na low się tnie), a nabyłem ją po to, by mieć kompletną serię. A tu nagle taki psikus - planują i dodatek i kontynuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 jest warte gry nawet z 1000000000 błędami, każdy kto lubi serie gra w G3 z przyjemnością i ignoruje błędy ,ja grałem ,a jak utknąłem w kamieniu na chwilkę ,zaśmiałem się i biegłem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:36, KinggAdek napisał:

Podczas instalacji patcha do G3 ,trzeba ściągnąć do ekwipunku wszystkie przedmioty, bo
inaczej będzie DUŻY BUG (cały ekwipunek będzie miał super siłe ,100000 strzał itp.)

"Aby uniknąć nadużycia podczas instalacji poprawki należy:
- zdjąć wszystkie przedmioty
- zapisać stan gry
- zainstalować poprawkę
- wczytać stan gry
W innym przypadku wszystkie statystyki na przedmiotach ulegną podwojeniu."

Źródło gram.pl

Heh, ciekawe, ale na od nowa G3 nie będę instalował. Już wolę taki bug niż poważniejszy. :P

Swoją drogą, powie mi ktoś, gdzie dokładnie jest Hanson? Muszę go znaleźć i wypytać o Xardasa... O ile w oddali widzę jego wieżę i się wspinam, to nie umiem tam dojść, a Hansona nigdzie nie widzę.
I czy można gdzieś kupić mapkę Nordmaru, ale tylko Nordmaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 20:56, Kalejdoskop86 napisał:

Swoją drogą, powie mi ktoś, gdzie dokładnie jest Hanson?


51 punkt na mapce w przypiętym poście Karharota. Po prostu wyjdź z klanu młota i kieruj się w te rejony, wespnij się na jakąś wyżynę, w oddali powinieneś zobaczyć domek - tam ten myśliwy z wilkiem przebywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:00, Łowca Gier napisał:

51 punkt na mapce w przypiętym poście Karharota. Po prostu wyjdź z klanu młota i kieruj
się w te rejony, wespnij się na jakąś wyżynę, w oddali powinieneś zobaczyć domek - tam
ten myśliwy z wilkiem przebywa.

Zajrzałem na tę mapkę, ale jak ostatnio byłem w tamtych rejonach to nie było Hansona. :/
No cóż, pewnie byłem albo za nisko, albo zdawało mi się, że tam byłem (dopiero teraz na mapkę zajrzałem, jak skończyłem grać) .

Mam nadzieję, że rozmowa z Xardasem nie jest krótka? Należą się wyjaśnienia Beziemu przecież... ^^
(jak byś odpowiedział, to plz bez spojlerów ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:03, Kalejdoskop86 napisał:

> 51 punkt na mapce w przypiętym poście Karharota. Po prostu wyjdź z klanu młota i
kieruj
> się w te rejony, wespnij się na jakąś wyżynę, w oddali powinieneś zobaczyć domek
- tam
> ten myśliwy z wilkiem przebywa.
Zajrzałem na tę mapkę, ale jak ostatnio byłem w tamtych rejonach to nie było Hansona.
:/
No cóż, pewnie byłem albo za nisko, albo zdawało mi się, że tam byłem (dopiero teraz
na mapkę zajrzałem, jak skończyłem grać) .

Mam nadzieję, że rozmowa z Xardasem nie jest krótka? Należą się wyjaśnienia Beziemu przecież...
^^
(jak byś odpowiedział, to plz bez spojlerów ;P )


Hehe rozmowa bardzo krótka....Xardas coś małomówny się zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:06, KinggAdek napisał:

Hehe rozmowa bardzo krótka....Xardas coś małomówny się zrobił ;)

No słyszałem, że krótka rozmowa, ale mam nadzieję, że po niej fabuła się jeszcze bardziej rozpędzi? Czy będę musiał pozostałe miast odbić i szukać czegoś (np. tych boskich artefaktów Adanosa czy Ognistych Pucharów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa wygląda tak:
- Jesteś wreszcie! Długo czekałem!
- Co Ty wyprawiałeś pod moja nieobecność?
- Musiałem dokonać wyboru, ale opowiem ci o tym dokładniej, gdy wypełnisz questa.

Oczywiście rozmowa jest dłuższa, ale tak chyba najmniej zaspoilerowałem. Największy zarzut dla mnie to to, że trwa dość krótko (w porównaniu do rozmów z X w poprzednich częściach) i nie można X o nic wypytać, bo po tym dialogu nas ignoruje aż do wypełnienia zadania. Większe wyjaśnienia mamy w drugiej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:09, Łowca Gier napisał:

Rozmowa wygląda tak:
- Jesteś wreszcie! Długo czekałem!
- Co Ty wyprawiałeś pod moja nieobecność?
- Musiałem dokonać wyboru, ale opowiem ci o tym dokładniej, gdy wypełnisz questa.

Oczywiście rozmowa jest dłuższa, ale tak chyba najmniej zaspoilerowałem. Największy zarzut
dla mnie to to, że trwa dość krótko (w porównaniu do rozmów z X w poprzednich częściach)
i nie można X o nic wypytać, bo po tym dialogu nas ignoruje aż do wypełnienia zadania.
Większe wyjaśnienia mamy w drugiej rozmowie.

Eee... wybacz, że tak dziwnie odpowiadam, ale "eee" jest najlepszą odpowiedzią chyba... Xardas powinien być bardziej rozmowny przecież, a nie, żeby to wyglądało mniej więcej tak, jak powiedziałeś. :/
Muszę później odnaleźć Hansona i samego Xardasa, żeby na własnej skórze sprawdzić, jak wygląda ta rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 21:24, Kalejdoskop86 napisał:

A czy wy też macie tak, że jak np. ork gada to słychać taki lekki szum? Ogólnie jak wszyscy
gadają coś to szum słychać...

Ta gra jest totalnie zabugowana,mi na przykład lewitują drzewka,pogoda sie dosyc szybko zmienia(nowe sterowniki do mojego AMD nic nie pomogły :(,a gdy jestem koło Montery save''y nie chca sie wczytać...Więc jak słyszysz jakiś szum to to zajrzyj do pomocy:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=91

PS.Rozmowa z Xardasem to tylko 2-3 zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 22:37, Kasvar napisał:

Ta gra jest totalnie zabugowana,mi na przykład lewitują drzewka,pogoda sie dosyc szybko
zmienia(nowe sterowniki do mojego AMD nic nie pomogły :(,a gdy jestem koło Montery save''y
nie chca sie wczytać...Więc jak słyszysz jakiś szum to to zajrzyj do pomocy:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=91

Może nie szum aż taki, ale lekki można usłyszeć. Głośniki mam dobre i sprawne... ;)
Wszystko słychać ok, ale trochę czasami się zastanawiam, czemu tak jest.

Mnie jedyny bug to ten ze strzałami (nieskończona ilość) i utknięcie farmera Cole w kamieniu. :D

Dnia 30.08.2008 o 22:37, Kasvar napisał:

PS.Rozmowa z Xardasem to tylko 2-3 zdania...

Zauważyłem to, jak już z nim porozmawiałem... głęboko się zawiodłem na tej rozmowie. Jest to nasz main quest, a on mówi parę zdań i zleca quest odnalezienia 5 Boskich Artefaktów Adanosa... nawet nie można go wypytać o cokolwiek innego, np. co chciał osiągnąć przez osłabianie ludzi...

Swoją drogą to nieźle tego Beliara oszukał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy prosze :/ Pomuzcie :/

- Sluchajcie mam do was wielkom prosbe wczoraj gdy gralem w gothica 3 i gdy zapisywalem gre :/ to wyskoczyl mi blad .Wiec wszedlem jeszcze raz do gry aby zobaczyc czy jest save a tu dupa nie bylo save :/.


- Prosil bym was jak byscie mogli to przeslali mi save w kturym juz przeszedlem Myrtane,Gothe,Vengar,Silden itp..

Poprostu gdzy juz bylem w drodze go Golden (cos takiego) pamietam ze zabilem kamienego golema po drodze albo cos takiego. A i najwaznieeszje chyba jestem z Ludzmi nie z orkami :/

Pomuzcie Prosze Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 00:06, Kalejdoskop86 napisał:

> PS.Rozmowa z Xardasem to tylko 2-3 zdania...
Zauważyłem to, jak już z nim porozmawiałem... głęboko się zawiodłem na tej rozmowie.
Jest to nasz main quest, a on mówi parę zdań i zleca quest odnalezienia 5 Boskich Artefaktów
Adanosa... nawet nie można go wypytać o cokolwiek innego, np. co chciał osiągnąć przez
osłabianie ludzi...

Swoją drogą to nieźle tego Beliara oszukał. :P

Ja niestety nie mogłem dowiedzieć sie jak skończyła sie gra bo bugi mi na to nie pozwalają :(
A propo bugów - Zainstalowałem sterowniki do mojego AMD,które były na płycie z Gothicem,a pogoda dalej szybko sie zmienia,co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:14, Kasvar napisał:

Ja niestety nie mogłem dowiedzieć sie jak skończyła sie gra bo bugi mi na to nie pozwalają
:(

Jaki na przykład? Że postać zniknęła?

Dnia 31.08.2008 o 12:14, Kasvar napisał:

A propo bugów - Zainstalowałem sterowniki do mojego AMD,które były na płycie z Gothicem,a
pogoda dalej szybko sie zmienia,co mam zrobić?

Nie wiem... :/
Masz zapewne 2 rdzenie procesora AMD, nie? Właśnie przy AMD X2 (tak to się pisze?) jest ten błąd... a jaki masz procek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:21, Lucek2008 napisał:

- Sluchajcie mam do was wielkom prosbe wczoraj gdy gralem w gothica 3 i gdy zapisywalem
gre :/ to wyskoczyl mi blad .Wiec wszedlem jeszcze raz do gry aby zobaczyc czy jest save
a tu dupa nie bylo save :/.


A możesz napisać jaki to był błąd(co było napisane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 12:15, Kalejdoskop86 napisał:

Jaki na przykład? Że postać zniknęła?

Nie,po prostu save nie chciał się wczytać...

Dnia 31.08.2008 o 12:15, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wiem... :/
Masz zapewne 2 rdzenie procesora AMD, nie? Właśnie przy AMD X2 (tak to się pisze?) jest
ten błąd... a jaki masz procek? :)

AMD X2 4000+ czy coś w tym stylu...W "Pomocy" na gramie pisali,żebym zainstalował sterowniki,które są na płytce to wtedy pomoże,a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 12:18, Kasvar napisał:

Nie,po prostu save nie chciał się wczytać...

:/

Dnia 31.08.2008 o 12:18, Kasvar napisał:

AMD X2 4000+ czy coś w tym stylu...W "Pomocy" na gramie pisali,żebym zainstalował sterowniki,które
są na płytce to wtedy pomoże,a tu nic :(

No to miałeś pecha strasznego widać... :/

btw. kto może mnie bezinteresownie (bez wykonywania questa, jak to chce Mag Ognia Sebastian z Reddock) nauczyć ważenia mikstur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się