Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanie: jestem sobie na pustyni, oswobodziłem już kilka miasteczek spod okupacji Assasynów, po ostatniej walce w Ben Erai idę sobie do Lago pogadałem z Siburem, idę zagadać do Fabio, a tu nagle coś do mnie powiedział i wszyscy mnie zaatakowali - pomyślałem, że ma to związek z Ben Erai. Ale wybrałem się do Ben Sala, a tam od razu mnie Assasyni atakują - nie wiem czemu?? Czy to już koniec moich możliwości wykonywania questów u nich? Moja reputacja u koczowników to 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:20, Fleming08 napisał:

Mam pytanie: jestem sobie na pustyni, oswobodziłem już kilka miasteczek spod okupacji
Assasynów, po ostatniej walce w Ben Erai idę sobie do Lago pogadałem z Siburem, idę zagadać
do Fabio, a tu nagle coś do mnie powiedział i wszyscy mnie zaatakowali - pomyślałem,
że ma to związek z Ben Erai. Ale wybrałem się do Ben Sala, a tam od razu mnie Assasyni
atakują - nie wiem czemu?? Czy to już koniec moich możliwości wykonywania questów u nich?
Moja reputacja u koczowników to 35.

A może odbiłeś zbyt wiele miast w Varancie? Może Zubena zabiłeś ? Jeśli nie to polecam wczytać sava.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:33, Kalejdoskop86 napisał:

Dzięki ziptofafowi wszystko ok chodzi, doszedłem z Ardei do Nordmaru i nie było
zwiechy. ;)

No, od czego ma się gg,a tak na serio to teraz zagrasz te parę godzin i zobaczysz, czy ta gra zniosła twe oczekiwania, miłej podróży ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:35, Varo napisał:

> Dzięki ziptofafowi wszystko ok chodzi, doszedłem z Ardei do Nordmaru i nie
było
> zwiechy. ;)
No, od czego ma się gg,a tak na serio to teraz zagrasz te parę godzin i zobaczysz, czy
ta gra zniosła twe oczekiwania, miłej podróży ! ^^

Na minimalnych zwiechy nie było, ale na średnich też nie powinno być. :P
btw. dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:46, Fleming08 napisał:

Wyzwoliłem kolejno: Bragę, Mora Sul i jak wyzwoliłem Ben Erai to już w rozmowie mnie
Fabio z Lago zaatakował ze wszystkimi. To za dużo?

Widocznie tak, uświadomiłeś tym, ze lepiej na początku wykonywać questy, potem przejść do innego miasta, a dopiero potem rewolucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 22:03, Varo napisał:

Widocznie tak, uświadomiłeś tym, ze lepiej na początku wykonywać questy, potem przejść
do innego miasta, a dopiero potem rewolucje.


Eh... podelektowałem się już pustynią i uznałem, że nie będę juz wracał do tych miasteczek więc "ciachłem" je po drodze. Chciałem jeszcze tylko zdobyć artefakt w Al Shedim w wyciachać Assasynów. Sprawedzę teraz jeszcze czy da się zobyć ten artefakt w Al Shedim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się wszystko nadal zrobić, oprócz questów pobocznych związanych na pustyni na fabułegłówno takie rzeczy nei wpływają zbytnio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:15, Gorn7 napisał:

Da się wszystko nadal zrobić, oprócz questów pobocznych związanych na pustyni na fabułegłówno
takie rzeczy nei wpływają zbytnio ;]


Poszedłem jednak do Al Shedim i kiedy tylko znalazłem się obok orkowego dowódcy zostałem zaatakowany. Fakt, quest z artefaktem w świątyni będzie się dało zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 23:06, Fleming08 napisał:

Poszedłem jednak do Al Shedim i kiedy tylko znalazłem się obok orkowego dowódcy zostałem zaatakowany. Fakt, quest z artefaktem w świątyni będzie się dało zrobić...


Nie wiem, czy to ironia, ale przecież dasz radę wykonać to zadanie... Jeśli to jednak nie był sarkazm, uznaj, że ten post nie istnieje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 23:14, DJ Szlafrok napisał:

Nie wiem, czy to ironia, ale przecież dasz radę wykonać to zadanie... Jeśli to jednak
nie był sarkazm, uznaj, że ten post nie istnieje. ;-)


Chodziło mi w tym sensie, czy nie wystąpi mi jakiś bug lub tp., co uniemozliwi mi wykonanie zadania. Udać się już udało, nie było łatwo, po raz pierwszy w G 3 spotkałem wymagających przeciwników - kapłani ożywieńcy w ilości 3 to spore wyzwanie. Udaje się teraz na północ po ostatni artefakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ciekawe, jak zabić te krówki na farmie koło Montery, żeby się wszyscy na mnie nie rzucali. ^^
Próbowałem w nocy, a przy skradaniu góra 1 bez reakcji straży zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:52, Kasvar napisał:

Normalnie podchodzisz w biały dzień i je zabijasz-nikt ci nic nie zrobi

Taa, ale jak zaatakuję krówkę to wszyscy mnie zaczynają atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:54, Kalejdoskop86 napisał:

Taa, ale jak zaatakuję krówkę to wszyscy mnie zaczynają atakować.


Z dystansu łukiem lub czarem. W ostateczności możesz kombinować z mieczem, powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:58, DJ Szlafrok napisał:

Z dystansu łukiem lub czarem. W ostateczności możesz kombinować z mieczem, powinno się
udać.

Próbowałem łukiem w miejscu, gdzie nikt mnie nie widział, trafiłem krowę i nadal biegli na prosto na mnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poradniku pisali,że nikt nic nie zrobi,więc może masz buga,spróbuj w nocy zaatakowac z łuku albo czarem(Bezi musi sie skradać),albo łatwiejsze wyjście-spróbuj pokombinowac na ten quest z kodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się