Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 17:24, px333 napisał:

Mag Nefarius mówi o jakimś Horan Ho, o co mu chodzi i gdzie mam go zaprowadzić.

Idź wzdłuż doliny która znajduję się za obozem NEfariusa, idąc prosto na skraj mapy dojdziesz do grobowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche nie na czasie jesli o G3 chodzi, wypadlem z obiegu, ale to nic - licze na wasza pomoc. A mianowicie moje pytanie brzmi - czy wyszedl jakis nowszy i lepszy patch od oficjalnego 1.6? Wreszcie dokupilem ramu i zalezy mi, zeby zagrac w optymalna wersje, coby gra jeszcze bardziej mnie zachwycila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:30, KinggAdek napisał:

Nie, u mnie normalne...

Ale tak, jakby czasami aż za dobrze go nagrali... :P
Jakby się coś odbijało, nie wiem, serio, ale u mnie słychać to, jakby dubbing momentami był nagrany na złym mikrofonie. :P

btw. gdzie w Mora Sul jest Ognisty Puchar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:55, gothicsheep napisał:

Jestem troche nie na czasie jesli o G3 chodzi, wypadlem z obiegu, ale to nic - licze
na wasza pomoc. A mianowicie moje pytanie brzmi - czy wyszedl jakis nowszy i lepszy
patch od oficjalnego 1.6? Wreszcie dokupilem ramu i zalezy mi, zeby zagrac w optymalna
wersje, coby gra jeszcze bardziej mnie zachwycila. ;)

Ma wyjść wkrótce patch 1.7, ostatni z gothic III, ma nawet być głos chowania iw wyciągania miecza. Zresztą sam sprawdź
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=30875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:20, Varo napisał:

> Jestem troche nie na czasie jesli o G3 chodzi, wypadlem z obiegu, ale to nic - licze

> na wasza pomoc. A mianowicie moje pytanie brzmi - czy wyszedl jakis nowszy i lepszy

> patch od oficjalnego 1.6? Wreszcie dokupilem ramu i zalezy mi, zeby zagrac w optymalna

> wersje, coby gra jeszcze bardziej mnie zachwycila. ;)
Ma wyjść wkrótce patch 1.7, ostatni z gothic III, ma nawet być głos chowania iw wyciągania
miecza. Zresztą sam sprawdź
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=30875

Szczerze? Ja mam G3 z patchem 1.12 (przeinstalowałem, a pozostałości od patcha 1.6 nadal są...) i mnie już nie zależy na patchu... wkrótce i tak zapewne ukończę tę część sagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:23, Kalejdoskop86 napisał:

Szczerze? Ja mam G3 z patchem 1.12 (przeinstalowałem, a pozostałości od patcha 1.6 nadal
są...) i mnie już nie zależy na patchu... wkrótce i tak zapewne ukończę tę część sagi.
:)

Chciał wiedzieć to powiedziałem. No cóż,ja nie patrzę na patche, szczególnie mi nawet nie przeszkadzają bugi takie jak niemożliwość wykonania questa, ponieważ np. zleceniodawca zniknął gdzieś. No i ? Jednym bugiem nie będę zaczynał od nowa bądź instalował patche. Ponadto prawdziwy fan nie narzekałby na bugi, przynajmniej ja tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:28, Varo napisał:

Chciał wiedzieć to powiedziałem. No cóż,ja nie patrzę na patche, szczególnie mi nawet
nie przeszkadzają bugi takie jak niemożliwość wykonania questa, ponieważ np. zleceniodawca
zniknął gdzieś. No i ? Jednym bugiem nie będę zaczynał od nowa bądź instalował patche.
Ponadto prawdziwy fan nie narzekałby na bugi, przynajmniej ja tak sądzę.

Zgadzam się. :)
Jeden bug nic nie zmieni, bo grać można przyjemnie dalej.

btw. czy u ciebie też głosy momentami są takie, jakby były aż zbyt dobrej jakości? :P
I gdzie znaleźć katanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:29, Kalejdoskop86 napisał:

> Ponadto prawdziwy fan nie narzekałby na bugi, przynajmniej ja tak sądzę.
Zgadzam się. :)
Jeden bug nic nie zmieni, bo grać można przyjemnie dalej.

Jasne ^^

Dnia 03.09.2008 o 19:29, Kalejdoskop86 napisał:

btw. czy u ciebie też głosy momentami są takie, jakby były aż zbyt dobrej jakości? :P

Możliwe, ja specjalnie się nie przysłuchiwałem, może to sprawka podgłosu ?

Dnia 03.09.2008 o 19:29, Kalejdoskop86 napisał:

I gdzie znaleźć katanę?

Nie wiem, albo czekaj, czekaj, przyszedł mi przecież gothic universe, tam coś może w instrukcji lub poradnikach pisać, zaraz sprawdzę ...
Coś znalazłem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=28615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KAtana jest w jednej ze specjalnych skrzyń, nie pamiętam dobrze w której. oraz na Arednie w Mora Sul chyba od Angara dostajemy. Aco do głosów, ja mam wszystko normalne, może nagraj gameplaya i zobaczymy jak to u Ciebie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:34, Varo napisał:

Jasne ^^

;]

Dnia 03.09.2008 o 19:34, Varo napisał:

Możliwe, ja specjalnie się nie przysłuchiwałem, może to sprawka podgłosu ?

Podgłosu... czyli co masz na myśli? ;)

Dnia 03.09.2008 o 19:34, Varo napisał:

> I gdzie znaleźć katanę?
Nie wiem, albo czekaj, czekaj, przyszedł mi przecież gothic universe, tam coś może w
instrukcji lub poradnikach pisać, zaraz sprawdzę ...
Coś znalazłem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=28615

No czytałem ten post już daaawno, ale mi chodziło o znalezienie katany bez otwierania skrzyń... ;)

@Gorn7
Póki co nie chce mi się gameplaya robić. :P
Co do katany to w Mora Sul mistrz areny Księżycowe Ostrze dostaje, natomiast od Angara nic nie dostałem.

A kto w Mora Sul ma Ognisty Puchar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

A kto w Mora Sul ma Ognisty Puchar?


W samym Mora Sul ma go jeden z handlarzy ( niestety nie pamiętam który ) a w okolicach Mora Sul powinieneś znaleźć jeszcze Paladyna Cruza ( tam gdzie niewolnik Yussuf ) - idziesz do niego i zagadujesz, wypełniasz questa i masz puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:24, KŁEJK napisał:

W samym Mora Sul ma go jeden z handlarzy ( niestety nie pamiętam który ) a w okolicach
Mora Sul powinieneś znaleźć jeszcze Paladyna Cruza ( tam gdzie niewolnik Yussuf ) - idziesz
do niego i zagadujesz, wypełniasz questa i masz puchar.

W Mora Sul nie chciało mi się zbierać poparcia i pomagać Gonzalesowi, więc zaatakowałem go i jego obstawę, żeby zabrać klucz.
A ten quest wykonany mam, tylko na mapce z pucharami jest, że Ognisty Puchar jest również w Mora Sul.

btw. serio, ta gra jest genialna! Nadal nie wiem, po czyjej stronie być - Beliara, Innosa czy może pójść za Xardasem? Brakuje mi jeszcze jednego artefaktu, bo dzisiaj zdobyłem Szatę Adanosa, a wczoraj Koronę Adanosa (pierścień i amulet też zdobyłem) .
Od początku chciałem być po stronie światła, ale teraz to każda strona wydaje się być dobra, tj. nawet wyznawcy Beliara, którzy niby są źli mają wspaniałą kulturę itp. ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto ma ten Ognisty Puchar w mieście Mora Sul? I jeszcze w Nemorze i Silden? :P
btw. orkowie są na mnie źli, za dużo miast odbiłem, ale to chyba nie przeszkoda w podboju Silden? A przy Geldern to mi bug wyskoczył, i przyjaźni byli najemnicy orków, ale najgorsze to to, że mnóstwo expa na raz było... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:28, Kalejdoskop86 napisał:

To kto ma ten Ognisty Puchar w mieście Mora Sul? I jeszcze w Nemorze i Silden? :P
btw. orkowie są na mnie źli, za dużo miast odbiłem, ale to chyba nie przeszkoda w podboju
Silden? A przy Geldern to mi bug wyskoczył, i przyjaźni byli najemnicy orków, ale najgorsze
to to, że mnóstwo expa na raz było... ;P


Puchary ogniste? Hmm...
Mora Sul- jeden z handlarzy
Nemora- Mag Treslott
Silden- w chacie Zapoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:30, Ecko09 napisał:

Puchary ogniste? Hmm...
Mora Sul- jeden z handlarzy
Nemora- Mag Treslott
Silden- w chacie Zapoteka

A który z handlarzy z Mora Sul? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:44, Kalejdoskop86 napisał:

> Puchary ogniste? Hmm...
> Mora Sul- jeden z handlarzy
> Nemora- Mag Treslott
> Silden- w chacie Zapoteka
A który z handlarzy z Mora Sul? :P


Jak wchodzisz głównym wejściem do miasta to ostro w lewo, nie pamiętam jak on miał na imię. O pucharze wspomni podczas rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:13, maciekstaar napisał:

Jak wchodzisz głównym wejściem do miasta to ostro w lewo, nie pamiętam jak on miał na
imię. O pucharze wspomni podczas rozmowy.

W tym problem, że w Mora Sul mnie nie lubią, bo wtargnąłem do Gomeza i powaliłem jego obstawę oraz ukradłem jego klucz do świątyni... :P
A po wyzwoleniu Mora Sul uciekają niedobitki, więc chciałbym wiedzieć, jak ma na imię ten handlarz.
Przydałaby się też informacja, gdzie dokładnie w Silden jest ten Ognisty Puchar (jak wygląda chata tego orka? Zabiłem go jak odbijałem miasto, bo orkowie już mnie i tak nie lubią) oraz w Geldern (też odbiłem, też mnie nie lubią) ...
btw. mam już pancerz paladyna! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:07, Ecko09 napisał:

W Silden? Puchar jest w chacie Zapoteka, przywódcy orków w obozie niewolników.

A gdzie ma chatę? Serio nie wiem, w Silden nie byłem, jak orkowie mnie lubili... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się